Kısayoldan ilim öğrenebilmenin yolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

162314

Kayıtlı Üye
Bir bilim dalına ilişkin ne kadar bilgi varsa hepsinin beynime nakşedilmesini istiyorum. Bunu yapmak için bir uygulama mevcut mu? Her şeye râzıyım.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
-Bu evrende seçilmiş kişi olmanız lazım
- Ağır varlıksal davetleri uygulayıp anlaşma yapmanız lazım
Bunların dışında farklı bir uygulama dediğiniz şekilde olmaz

162314

Kayıtlı Üye
Seçilmiş kişi olmak derken? Ağır varlıksal dâvetler dediğiniz hüddamlar mı? Ben bunun için her şeye râzıyım. Lütfen yardım edin.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Seçilmiş kişi olmak derken? Ağır varlıksal dâvetler dediğiniz hüddamlar mı? Ben bunun için her şeye râzıyım. Lütfen yardım edin.

Sadece senin razı olman yetmez anlasma yapacagın varlıklarında razı olması gerekir.

Ayrıca sadece hüddamlar olarak düşünme başka bircok varlık var.

162314

Kayıtlı Üye
Hangi varlık dediğim işi yapabilir peki? Hangileri olduklarını bileyim ve deneyeyim en azından... Başıma ne gelecekse gelsin umrumda değil...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Konuyla alakası nedir verdiğiniz cevabın?

Cennet/cehennem mevcusuna girmeyecegim sadece bu konuda bilginiz ile konuşun olurmu

İyi forumlar

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
Emek vermeden kazanılan bir şey size çok fayda sağlamayabilir. ve çok ağır bedeller ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Demir.D

Banlı Kullanıcı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim bildiğim ( yanlış olabilir ) Bilgi veren varlıklar var ama bunlar seviye seviye değişirmi bilmiyorum
okuduğuma göre kimisi sanatla alakalıdır kimisi bilimle alakalıdır
bir arkadaşın dediği gibi seçilmiş olan lazım
yada çok ağır bedellere razı olman lazım bu durumda bilginin tadı çıkaramadan mefta olabilir zihinsel veya bedensel engellide olabilirsin
sen önce bilginin ahlak felsefesini öğren
hakkını veremeyeceğin bilgi sana zulümdür sende bilgiye zulüm olursun
seçilmeyi dini bakıştan örnek alabilirsin
hz.muhammed kendi aleminde yaşayan normal bir insanken Allah tarafından seçiliyor üstüne misyonlar yükleniyor ve uyarılıyor dediklerimin tersini yaparsan şah damarını koparırız diye

seninde bir varlık tarafından seçilmen lazım diye düşünüyorum
ama farkındalık seviyen o aşamalara gelmeden seni seçeceklerinide sanmıyorum ısrarcı olsan bile
muhyiddin arabinin bir şerhi vardı bazısı burdada paylaşıldı
bazı bilgileri almak için bir uygulamalar vardı
ama birden bire pat diye bu işin içine atlarsan hayatını batırabilirsin

bunlar benim düşüncem selametle...

ruban

Kayıtlı Üye
demir kardeşim karşin daki insan dini her ne olursa olsun ve tecübe sıfır medyumluk hasasiyetide varmı yok mu bilemem hemen şeytanla pazarlık karşındaki kişiye önerirken urarın her davete ila çagırdıgın varlık gelcek diye bir kayde yok o perdeden herşey çıka bilir ondan sora al sana emir vereyim derken kölelik yaparsın

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bana yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Size yardımcı olabilecek kitaplar var.Dediğiniz gibi bir şey olamaz.Olursa da çok nadir.Eğer bir ilimi gerçekten öğrenmek istiyorsanız ömrünüzü ona adayacaksınız.Buradan her şeyi göze alıyorum falan demekle olacak iş değildir.Ayrıca buradan böyle bir yardım istemekle ilim öğrenmeyi ne kadar öğrenmek istediğiniz anlaşılıyor zaten...

origanum

Yönetici
Seçilmiş insanlar bile ömrü boyunca emek harcıyor. Ölümüne mücadele veriyor. İstediğiniz şey mümkün olmadığı için burada yazılacak herşey anlamsızdır. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...