El Almak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Merhaba, Gordugum bazi seyler var bunlari tam netlestirmek istiyorum. Ne yapa bilirim? El almak istiyorum.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
ne gibi şeyler görüyorsunuz ve bunlar rüyanızda mı gerçekte mi?

kıvep

Banlı Kullanıcı
El almak diyince birinin ben sana el vereyim diye el uzatmasini bekleme madem ruyada gerceklesen bir durum bu sende hali hazirda ruyada goruyormussunda

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bildiğim kadarıyla el almak için bir ustada uzun yıllar talebe olmak lazım

AğLan

Kayıtlı Üye
bo forumdaki herkez el almak istiyor :D onlar napcak :D

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Ruyamda'da gorunuyorlar ve normalde'de Bazen cocuk gibi etrafima geliyorlar ellerimden tutup gel bizle sana birsey gostericez diyorlar. Hic bir arac kullanmadan fala baka biliyorum. Bazi arkadaslarin el almakla fazla bilgi yok galiba.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Ruyamda'da gorunuyorlar ve normalde'de Bazen cocuk gibi etrafima geliyorlar ellerimden tutup gel bizle sana birsey gostericez diyorlar. Hic bir arac kullanmadan fala baka biliyorum. Bazi arkadaslarin el almakla fazla bilgi yok galiba.
Her konunun kendine has el alması olduğu gibi birden çok uygulama içinde el alınabilir.Önemli olan,el veren kişinin işe veya işlere ehilliğidir.Mesela cinlere hükmetmek,onlarla çalışmak isteyen biri önceden bunu yapan işinin erbabı birinden el alabilir.E el alması pek kolay olmaz tabi.Öncelikle iyi bir havasçı bulunmalı.Sonra o havasçının güveni kazanılmalı.Sonrada onun tecrübe ve bilgileriyle olgunlaşarak bir müddet sonra o konuda söz sahibi olunabilir yada yetki sahibi diyeyim.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Çevrende birilerini görüyor,hissediyorsan.Bu işin üstadı öncelikle onların kim(ler) olduğunu tespit edecek,sana zarar vermemeleri ve (eğer talep ediyorsan) isimlerini söylediğin zaman seslenmene icabet edip işini görmeleri için onlara kutsal değerleri üzerine yemin ettirilecek (aksi halde bu gün sana sevimli bir çocuk gibi görünen varlıklar başka zaman çok daha farklı şekillerde görünebilir).

Yalan Dunya1

Kayıtlı Üye
Hayirlisi bakalim. Belki birgun iclerinde bir tanesi ilmi ogretir. Yorumlariniz icin tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...