Bunlar nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

partos

Kayıtlı Üye
Ya hocam bilmiyorum bişeylerinmi etkisindemi kaldım ne yaptım bilmiyorum.Kusura bakmayın rüya yorumlamak yasak ama sorabileceğim başka bi yer yok önce anneme anlattım bişey diyemedi aklımda kalması için kalkar kalkmaz yazıyorum.Bir hastanedeyim annem yatalak hasta ama nasıl şüpheleniyorum büyü gibi bişey olduğundan eve gidip dua etmeye başlıyorum yakarıyorum birden beyaz elbiseli bi kadın ve sarıklı dedeler odaya giriyor.Annemden biraz büyük diyor ki ne istiyorsun-annem hasta ona büyü yapıldığına inanıyorum ama yardım edemiyorum.Kadın ben ilgilenirim ama bir şartım var diyor kızım kızımla evlenirsen ancak bunu düzeltirim diyor ve kayboluyor orada uyanıyorum.Kadının görüntüsü okadar net aklımdaki insana aşırı derecede benziyor ama insan değil gibiydi sanki 2gündür aynı rüyayı görüyorum bunlar nedir?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Büyü olduğunu düşünmenizin sebebi nedir?
Zihniniz yorgun belirli bir olaya odaklanmış olursa rüyasında anlamı olmayan yada odaklandiginiz konuyla alakalı rüya görürsünüz bilinçaltının etkisidir endişe etmeyin

partos

Kayıtlı Üye
Daha önce evde bükük çatal ve bıçak çıkmıştı.Muhtemelen büyüydü hacı hocaya gösterdik sirkeye yatarıp at demişti ki baya. önceydi . Hasımlarımız var ama büyü olduğunu rüyada hissettim

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Gerçekten aklınızda ciddi tereddütler varsa site yöneticileri ile irtibata geçip bakım yaptırabilirsiniz.

Bu süre zarfında büyünün sizin üzerinizde etkisi olduğunu düşünüyorsanız kaya tuzu ile duş alın ve inancınıza göre korunma dua/ ritüel yapın. (gecici rahatlama sağlayacaktır.) iyi forumlar

67890

Banlı Kullanıcı
hayırdır inşallah.kadın beyaz kıyafetliydi demişşsin beyaz renk iyidir.birde bir şey söyleyeyim astral bölgelerde böyle hastaneler vardır.
bu iyiye işaret bence.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
Gerçekten aklınızda ciddi tereddütler varsa site yöneticileri ile irtibata geçip bakım yaptırabilirsiniz.

Bu süre zarfında büyünün sizin üzerinizde etkisi olduğunu düşünüyorsanız kaya tuzu ile duş alın ve inancınıza göre korunma dua/ ritüel yapın. (gecici rahatlama sağlayacaktır.) iyi forumlar

kaya tuzu ile banyo yapmak tüm büyüleri bozar mı?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Büyü bozmak demeyelim biz ona gecici koruma diyelim. 7 gün boyunca etkisini azaltabilirsiniz. Bunun yanında mekan korumasıda yapmanız gerekebilir.

Ama bunlar cözüm değildir. Çözüm için önce bakım sonrada büyüyü bozdurmanız gerekecektir.

partos

Kayıtlı Üye
Büyüde takılı kalmadım o varlıklar neydi okadar gerçekçiydiler ki insana benziyorlardı ama bi farklıydılar gözleri konuşmaları ve dişleri farklıydı şuan bile imgeleri aklımda.kalktığımda cızırtıya benzer bi çınlama vardı kulağımda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...