on dakika once yasadigim olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vermud

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yasadiklarimi çok ruh alemine bağlayan biri değilim. Genelde bilimsel yaklasiyorum ama bu yasanilan siklik beni rahatsız ediyor artik. Nörolojik ya da psikolojik bir rahatsizligim yok . ama uykudan uyandigim da eskiden insanlar görürdüm. Şimdilerde sadece hareketlenmeler görüyorum. Ben bunları uykudan uyanma ile rüya arazi diye yorumlu yordum ama emin değilim ...

Demin aniden uykumdan uyanip istemsiz şekilde odanin ortasina baktim. Oda içinde birşey yukardan asagi iniyordu. Hava da süzülüyordu. Sonra kendimi toparlayip zorla gozumu kapadim. Tekrar uykuya daldim. İkinci kez aniden uyandim ve büyük bir avize gördüm. Parlamiyordu ama sasali birseydi . o da odanin yarisindan baslayip sağ asagi doğru kaydii. O suzulunceye kadar bakmak zorunda kaliyorum gozumu ayiramiyorum .tekrar gozumu kapadim . ve tekrar uykumdan adeta uyandirildim. Ve gördüğüm şey artik odanin ortasında değil üzerime cokuyordu. Agirlik değildi bir tabaka halinde artarak heryerimi sariyordu. Battaniye üstünden biraz debelenip hemen kalktim. Lambayi yaktim. Evde kimse yoktu hemen abimi aradim bize gel diye. Sizce bir anlamı var mi bunların.

Arasira uykumdan aniden uyanip etrafta yukardan asabi süzülen birşey görüyorum ama böylesi uzunu ilk defa yasadim.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ugrastiginiz bi alan varmi ?

vermud

Kayıtlı Üye
Yok bugün meditasyon yaptim sadece uzun zamandır yapmıyordum.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Anlamadigim konuda yorum yapmak cahillik olur. Tavsiyem abdest alıp namaz kilmaniz.

vermud

Kayıtlı Üye
Teşekkürler abedest almak ve temiz olmaya özellikle dikkat ediyorum. Olmazsa daha sik yasandigini biliyorum. Ama bu kotu birşey değildi yasadigim . bende bilmiyorum :)

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Kötü birsey değil ama sizi korkutmuş :)

dejavu_one

Kayıtlı Üye
bence korkulacak bişey değil. bu ara grip felan oldunuz mu? yüksek ateştende kaynaklı böyle şeyler görülmesi normaldir

vermud

Kayıtlı Üye
Yok rahatsız değilim ara sora bu ayni şekilde goruyor olmam telaslandiriyor . hih yine basliyoruz diyorum artik. uyku ile uyaniklik arasında diyorum ama bilmiyorum yine de iklimi kurcaliuo

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Yok rahatsız değilim ara sora bu ayni şekilde goruyor olmam telaslandiriyor . hih yine basliyoruz diyorum artik. uyku ile uyaniklik arasında diyorum ama bilmiyorum yine de iklimi kurcaliuo

Ben ve esiminde uyku ve uyaniklik arasinda yasadigimiz cok degerli (bazilari ürperticide olsa) ve anlam veremedigimiz seyler oluyor.Biz bunu güzel bir nimet olarak algilamaya calisiyoruz.Bazilarini idrak edebiliyor bazilarini idrak edemiyoruz.Su bir gercek ki, etrafimizda biz (cogu kez) gömesek/sahit olmasak bile, tek basimiza degiliz.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...