Astral Seyahat uyumlaması mayıs ayı yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Uyumlama çalışması için 6 kişi seçilmiştir. Değer verip katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Katılacak arkadaşlara önümüzdeki günler de gerekli bilgiler verilecektir.

Kimse benim gibi düşünmek zorun da değil. Benim gibi düşünen değil, araştıran, gören, bilmeden değil bilerek fikir üreten kişileri arıyorum. Bu şekilde olduğuna inandığım kişileri seçtim. bu demek değil ki diğerleri öğle değil, belli bir zaman, ayrıntısı ile açıklanmamış bir soru ve ne beklediğimi bilmeyen kişiler ile yapılan bir oyun. 6 kişi seçmek zorunda olduğum için 6 kişi. Katılmak isteyen ve katılamayanlar bir daha ki sefere İnşAllah diyelim.

Naçizane benim soruya yorumum.

Soruya dikkat etmenizi istiyorum. Bana varlığınızı kanıtlayın demedim. Var olduğunuzu nasıl kanıtlarsınız dedim. O yüzden yazdığımı okuyorsan varım bir şey iade etmiyor, okumadığım yorumlar, o kişiyi yok mu yapar ya da ben okuyuncaya kadar o kişinin yok olduğu anlamına mı gelir.

Ben kör ve sağır olsaydım, senin ellerin ve kolların olmasaydı, ben sana sen bana nasıl var olduğumuzu kanıtlayacaktık. bir gün ben seni buluncaya kadar ve dokununcaya kadar sen benim hiç olmayacaktın . sana dokunduktan sonra ne düşünecektim. yumuşak bir şey, yuvarlak ve düz gibi. bana benziyor ama tam olarak benzemiyor, kolu ve bacağı olmayan bir şey olarak düşünecektim. belki canlı bile olduğunu anlamayacaktım.

Bu durum da senin ve benim var olduğumu, senin ve benim anlayabileceğim düzeyde var olduğumuzu anlatabilecek aracıya ihtiyaç var demektir. Var olduğunun anlaşılması için bir şahit' e ve bir aracıya ihtiyacın var.

Yaratıcının yaratma amacı ve yaratımın var olduğunun kanıtı için aracılar üretmesinin temeli. Bir yıldızda aracıdır, bir böcekte aracıdır bu durumda.

Var olduğunun bilinmek istenmesi sevgidendir. Var olan önce kendini sevdiği için buna şahitlik edecek birini arar. eğer benim yaşamıma şahitlik eden biri ya da bir şey olmazsa benim ne anlamım kalır. Kendini sevdiğim için ve bir anlamım olduğuna inandığım için buna şahitlik edilmesini isterim. Kendini sevmeye geriye kalan her şeyi sevmede sorun yaşar. Bu ego ya da kendini beğenmişlik değildir. Bu var olmaktır. Sevgi ile var olmak ve sevgi ile var edilmek.

Yokluk nedir ışığın olmadığı yerdir. var olan neye bakarsak bakalım hepsinde bir ışık vardır. var olana bakabilmemiz içinde ışığa ihtiyaç vardır. Nur olmasaydı varlık var olduğunu bilmez, diğer var olanları da anlayamazdı.

sevgi ve ışıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...