Astral Seyehat Uyumlaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili Arkadaşlar, sitemizde daha önceden bu çalışma yapılmıştı. Bu sene yeniden değiştirilmiş hali ile yeniden başlayacağız. Eski uyumlamalar bölümünden isterseniz konuları ve deneyimleri i,inceleyebilirsiniz.

Astral Seyahat çalışması toplam 4 aşamadan oluşacak. hafta bir kez olacak şekilde çalışmayı yürüteceğiz. Çalışmaya katılanlara daha sonra bilgiler verilecektir. Astral seyahat çalışmasına katılmak isteyenler, sorduğum soruya cevap vermeleri gerekiyor. verilen cevaplarda beğendiklerim çalışmaya katılabilecek. Sorularınız olursa buradan sorularınızı iletebilirsiniz.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir sorum olacak eski deneyimlere nereden bakacağız ?

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Sevgili urum, siz bu uyumlamayı verdikten sonra uyumlama alan kişi de başka insanları uyumlayabilir mi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır master insiyasyonu değil.

Zamiel

Kayıtlı Üye
Bu seferkini kaçırdım. Bir dahaki sefer ne zaman olacak ? Kesinlikle katılmak isterim

kıvep

Banlı Kullanıcı
Temmuz-ağustos gibi yaparlar heralde :)

AJA

Elit Üye
İlk çalışma 26 mayıs idi bu haftakini ben mi kaçırdım ? :( Yada bu gece mi Urum ?

AJA

Elit Üye
Bu gece ilk grubun son astral çalışması . Katılanlar deneyimlerni sanırım burada da paylaşabilir.Başarılar :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Nasıl yani? Ben anlamadım şimdi ilki 26/05/2014 tarihindeydi. Sonra bugünle beraber 3 tane dahamı yapıldı?

AJA

Elit Üye
Evet yedişer gün arayla 4 aşama.Urumda yazmış zaten yukarıda.2 hazıran 9 ve 16 olarak bu gece kı sondu :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
İlk çalışma 26 mayıs idi bu haftakini ben mi kaçırdım ? :( Yada bu gece mi Urum ?

Bu mesaj size ait değil mi? Gerçi ben hala görmedim 7 gün arayla ve 2-9-16 tarihlerinde yapılacağını yazdığını ama olabilir belkide görmemiş olabilirim. Ben tarih verilmeyince her ayın ilk haftası, son haftası... vs gibi birşey düşünmüştüm. Sağlık olsun. İyi forumlar

AJA

Elit Üye
Ben dün tarihi karıştırmıştım bugün farkettim . Bu gece son idi.Bilgi alsaydınız keşke Urumdan tarihler için..

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben dün tarihi karıştırmıştım bugün farkettim . Bu gece son idi.Bilgi alsaydınız keşke Urumdan tarihler için..

Attığınız mesajın tarihi 03.06.2014 yani dün değil ayın 2 sindekini kaçırmış oluyorsunuz. :D

Neyse dediğim gibi sağlık olsun. Birdaha ki sefere inşallah. İyi forumlar

AJA

Elit Üye
Evet aynen ne güldüm kendime 2. de de aynısı olmuş :D Neyse kaçıranlara da yakalayanlarada geçmiş olsun nıhayetinde 4 ne de katıldım..
Urum sonsuz teşekkürler emeğine sağlık .
Çalışmalara devam :D

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
]Bu astral seyehat baya tehlikeli diye duymuştum, sitede bir araştırmasını yapayım yinede ama ciddi manada bu şekilde diğer varlıklar ile iletişim sağlanabilir mi?
Astral, ruhun bedenden çıkması diye biliyorum. Yapan arkadaşlarım vardı ama yaparken komaya girip hastanelik olanda vardı.

Astral denilen şey: "Büyü veya sihirgibi bir şey mi? Yoksa evrende var olan bir enerjinin açığa çıkarılması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu astral seyehat baya tehlikeli diye duymuştum, sitede bir araştırmasını yapayım yinede ama ciddi manada bu şekilde diğer varlıklar ile iletişim sağlanabilir mi?
Astral, ruhun bedenden çıkması diye biliyorum. Yapan arkadaşlarım vardı ama yaparken komaya girip hastanelik olanda vardı.

Astral denilen şey: "Büyü veya sihir" gibi bir şey mi? Yoksa evrende var olan bir enerjinin açığa çıkarılması mı?

1.Astral seyahatte ruh bedenden çıkmaz.Her insanın birden çok bedeni vardır. Astral Beden'de bu bedenlerden bir tanesidir.Kişi astral seyahat yaparken astral bedeni kullanır.

2.Astral seyahat sayesinde varlıklarla iletişime geçilebiliyor ama o seviyeye gelmek zordur.Her isteyen yapamaz.Yani korkulacak bir durum değildir. :)

3.Hayır astral seyahat büyü gibi bir şey değildir.Evrende var olan bir enerji açığa çıkarılmaz.Kişide bulunan ama kişinin kullanmadığı astral beden açığa çıkar.Ve bu durumda tehlike yaratan bir durum değildir.Kişi bir beden değişikliği yapmış olur. :)

4.Astral seyahat ile komaya girilip,hastanelik olunmaz.Emin olun o şekilde olan arkadaşlarınız bir rahatsızlıktan dolayı ya da farklı bir şeyden dolayı öyle olmuşlardır.

Araştırmalısınız. :)

Not: Renkli yazı yazmak ve farklı bir yazı stili kullanmak sadece moderatörler ve site sahiplerine has bir durumdur biz üyeler o şekilde yazamayız.Ek olarak sorduğunuz soruların yeri burası değil ama yine de kısa kısa cevap vereyim dedim size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...