Ne yapıyorum bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

End_Vortex

Kayıtlı Üye
İlk olarak Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. yaklaşık bir yıldır istediğim kişinin ağrılarını acılarını vb alabildiğimi fark ettim. dokunarak, ellerimi biraz üzerinde tutarak veya uzaktan, yaptığım kişiler ağrıyan bölgesine bir soğukluk hissediyormuş (öyle söylüyorlar) ilk olarak burada ne yaptığımı merak ettim.

ikinci olarakda yaklaşık bir hafta önce aklıma birşey denemek geldi. saçma gelebilir o an aklımdan geçenleri tam olarak yazacağım, bir kişiden salonda oturup gözünü kapatmasını istedim sonra başka bir odaya geçtim (ne deneyeceğimi söylemedim) . sandalyeye oturdum , odaklandım birkaç dakika sonra şunları düşündüm-hayal ettim: (bunu yaptığım kişiye önceden üstte bahsettiğim gibi (iyileştirme diyeceğim ne diyeceğimi bulamadım :D ) iyileştirme yapmıştım) ona iyileştirme yaptığıma göre onun içinde benim enerjimden bir parça vardır, onun içindeki benim enerjimi onun sağ kolunda topladığımı düşündüm, sonra sağ kolumu sol elimle sıktım ve hissettiğim acıyı ona gönderdim. bunu 2-3 dakika daha düşündüm sonra onun olduğu odaya gittim. ne yaptığımla ilgili birşey söylemeden ne hissettiğini sordum, sağ kolunun acıdığını söyledi. Burada ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok bilgisi olan yazarsa sevinirim.

67890

Banlı Kullanıcı
imgeleme yapmışsın.
bir şey sorucam
şimdi o kişi sana kendi isteğiyle bazı şeylerin ortaya çıkmas için öğrenebilmen için katalizör olmuş.
bunu keşfettin bunu negatif yönedemi kullanmayı düşünüyorsun pozitif yöndemi.
tabiki cvp vermek zorunda değisin

koyu_goz

Kayıtlı Üye
bunu bende yapabiliyorum galiba. geçen hafta okulda arkadaşımın bacağı ağrıyordu. odaklandım ve ne hissettiğini sordum. bacağının ağrısının geçtiğini söyledi. fakat 2-3 dk sonra benim bacağım ağrımaya başladı

End_Vortex

Kayıtlı Üye
Tabiki başka insanların canını yakmak için (negatif yönde) kullanmam, olacağını düşünmemiştim aslında :)

aristotales2

Kayıtlı Üye
Sanırım yazdığım gelmedi.Neyse yeniden yazayım.Öncelikle bu konuda eğitim almalısın.Çünkü bunu kullanırken etrafına ve önemlisi kendine zarar verebilirsin.Mesela ben 4 yıl eğitim aldıktan sonra 3 yılda staj yapar gibi çalıştım.Bilmen gereken öncelikli konu yalan söylememen ve negatifi kullanmaman.Çünkü her ikisi de sana daha fazla geri döner ve zarar getirir.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sanırım yazdığım gelmedi.Neyse yeniden yazayım.Öncelikle bu konuda eğitim almalısın.Çünkü bunu kullanırken etrafına ve önemlisi kendine zarar verebilirsin.Mesela ben 4 yıl eğitim aldıktan sonra 3 yılda staj yapar gibi çalıştım.Bilmen gereken öncelikli konu yalan söylememen ve negatifi kullanmaman.Çünkü her ikisi de sana daha fazla geri döner ve zarar getirir.

Pardon :)
4 yıl egitim ve üstüne birde staj mı? Bu konuda egitimi nasıl aldığınızı sorabilirmiyim???

rebaka

Kayıtlı Üye
Bu tür odaklanmalar sadece hastalığı iyileştirmek içinmi?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ayrıca bu şekilde korunma almadan ve şifa akışını hem almak ve hem vermek olarak kodlamadan,bilinçsizce,kendi yaşam enerjinizden aktarım yapmak bir süre sonra sizi enerjisiz bırakacak ve ruhsal ya da fiziksel rahatsızlıklara neden oacaktır.Eğer illa bio enerji çalışacağım başka sistem ile ilgilenmek istemiyorum,benim yolum budur diyorsanız; o halde kendinizide şarj etmek adına ağaç ve topraktan enerji almayı, nefes ile havadan enerji almayı, çi enerjisini kullanmayı...gibi tekniklere siteden bakın derim.

Ayrıca hastalığına veya negatif blokajına müdahale ettiğiniz insanı temizlerken bunları kendi üzerinize almamak için de korunma ve arınma başlıklarından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Pardon :)
4 yıl egitim ve üstüne birde staj mı? Bu konuda egitimi nasıl aldığınızı sorabilirmiyim???

Reiki eğitimi aldığınız zaman konuyu açan üyenin bahsettiklerinin hepsini yapabilirsiniz, elbetteki şifa aktarımı maksadıyla.Aksi kullanımı negatif karmaya ve size olumsuz geri dönüşe yol açacaktır.Şifa tekniklerini de öğrendikten sonra bir üst basamağa (ustanızın belirteceği tarihe kadar) geçmek için mümkünse ustanızın yanında çıraklık eder,ödevlerinizi yapar ve rapor verirsiniz,bu da bir nevi staj gibi düşünülebilir. X kişi de 4 yıl iken Y kişide 10 yıl veya 1 ay olabilir.

Bu tür odaklanmalar sadece hastalığı iyileştirmek içinmi?

Amaç sadece odaklanmak ve odaklanarak enerjiyi yönlendirmek ise bunu herhangi bir şeyde de yaparsınız.
Burada amaç şifa vermek olmuş,siz odaklanmanızı astrale çıkmak üzerine kurgularsınız mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...