Gizli İlimler kitabı hayatıma etki etmiş olabilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

han__ozan

Banlı Kullanıcı
evet aynı başlıkta da söylediğim gibi benim yaşantım ve yaşadıklarım biraz farklı..öncelikle istanbulda oturan 25 yaşında üniversiteyi yeni bitirmiş kpss ye hazırlanan biriyim..yaklaşık 1.5 yıl önce internette gezerken bu tür siteleri görürdüm merakım burdan başladı..ve herşey iyi giderken yani hayatım gayet güzel giderken yine dolaştığım bi günlerde bi sayfaya denk geldim şu an sayfayı tam hatırlamıyorum...şu ünlü gizli ilimler kitabından bahsediyordu herneyse baktım yorumlar hikayeler kitap hakkında yazılıp çizinlenler sakın okumayın vs bende iyiden iyiye bir merak uyandırdı ..uyandırmaz olaydı nalet olsun...öyle bi merak içindeydim ki ne yapıp edip bu kitaba ulaşmam lazımdı acaba dedikleri kadar varmı doğrumu vs kafamda bin tane soru .. o gün öyle bitti sonra başladım kitabı aramaya hiç bi yerde yok bulunamıyor sahaflara bile gittim orda da çakmaları var hep ... nerden anladın diyeceksiniz nette okuduklarımla alakasız fantazi kitapları gibi açıp inceleyince korsan olduğu hemen anlaşılıyor ..en azından kendimce düşündüğüm bu ki haklı çıktım çünkü gerçeği mi bilmem ama etkisine inandığım o kitabın orjinalini en sonunda eyüpte tarihi dükkanların içinde bi yerde eski püskü bi rafın altında kap kalın ve tozlanmış olarak üstelik 2.el diye geçiyor ..sonunda buldum...neyse lafı fazla uzattım kitabı aldım kitabın tamamını büyük bi iştahla 3-4 defa okudum hatta bazı şeyleri uyguladım...aslında uyguladım dediklerim cinli minli şeyler değildi. celcellutiyye vs buna benzer şeyler bildiğiniz gibi bazıları şunu şu kadar okursan şu bunu bu kadar okursan bu olur vs yazıyor çoğunu yaptım ne bilim yaşında 23 o zaman :) sanki okuyunca hemen olucak bazı şeyler... saçmalık işte derken ,,, olanlar oldu bu süre zarfında tüm bunlarla bi bağladntısı var mı bilmem ilk önce sağ işaret parmağımda arapça yazılar çıktı ne yalan söylim çok korktum öyle böyle değil hala duruyor yazılar...1 ay sonra babam az bilinen bi hastalığa yakalandı perişan etti ailemizi o hastalık .. üni son sınıftaydım tüm derslerim iyi sayılabilir bi derecede idi ne olduysa 2 ay içinde hepsi çakıldı ve okulm 2 sene uzadı öyle böyle değil dereceye gidiyordum hocalar bile inanamadı..ve ekonomik anlamda iyi durumdayken bir anda hiç abartmıyorum bir anda çöküverdik battık mahvolma derecesine geldik .. okuduğum bazı dualardan sonra hani bi histir anlarsınız bazı şeyleri insanların bakış açısının değiştiğini hissedersiniz başka duygularla bakarlar vs derine dalmak istemiyorum bu konuda o derece şeyler yaşadım...hergün kabus görüyorum hiç değişmeksizin 3 harfliler sürekli görüyorum savaş yapıyorlar bunlar şehitlerimiz diyorlar kimin tarafındasın diyorlar iki defa çarpıldığımı hatırlıyorum ya da bana öyle geldi daha bu gibi bi çok şey.....ve hala o uğursuz kitap rafta duruyordu..herneyse sadece bunlar değil milyon tane şey sayabilirim size o 1.5 yılda olanları anlatmak bile istemiyorum ...herneyse bi gün bu uğursuzluklar devam ederken yine nette dolaşıyodum bu kitapla ilgili bilgilere bakıyodum insanların başından geçenlere ve ne yaptıklarına bakıyodum ve bi tanesi bu kitabı hemen evinden çıkar diyordu bende hiç düşünmedim bile zaten başıma gelmeyen kalmadı lanet olsun dediğim gibi kaptım kitabı çöp poşedine koyduğum gibi fırlattım aşağıya .... sonra ne mi oldu yatalak babam şu an sapa sağlam allah a şükür :) ekonomik durumumuz çok şükür düzeldi ve iyiden iyiye gidiyor ailem eşim dostum çevrem sanki herşey düzeldi bir anda ..bi an dediysem abartılı olmasın belli bi zaman zarfında Ç:) o lanet kabuslarıda görmüyorum artık ...fakat yalnız tek bişey değişmedi işaret parmağımdaki arapça yazılar bi türlü gitmiyor hala ordalar ....sizce tüm bunları bu kitaba bağlamak doğrumu yorumlarınız nedir ??? bu arada zaman tanıyıp okuduğunuz için teşekkürler..

partos

Kayıtlı Üye
arapça yazıları yazabilirmisiniz yada fotoğraf atın daha sağlıklı yorum alırsınız.Ha bide rastlantıdır belki ama keşke o kitabı güzelce kimsenin bulamayacağı bi yere atsaydınız.Kitap seven birine denk gelirse alır okur saklar o insan yani bende yapardım en azından ne kitabı olursa olsun kim atmış der alır okur saklardım

jokerstyle

Kayıtlı Üye
Degerli Kardesim,

kisa ve öz olarak sunu söylemek istiyorum.
Anlamadan ve gerekli bilgileri almadan, okudugun fakat okudugunun ne oldugunu bilmeden, temel bilgiye ve güvenilir bir rehbere sahip olmadan yapilacak her davet, maddi ve manevi sikinti yaratabilir.Önerilen her davetin altinda yazilan "Güvenilir" veya "Ben basarili oldum" yazilarina kanmayin.
Ben ne yazik ki bunu yasadim ve manevi olarak cok büyük yara aldim ki suan benim icin en degerli olani kaybetme korkusu icersindeyim.

Allah (c.c.) yardimcimiz olsun!!!!

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
kardeşim yazdığını bi nefeste okudum, daha yazının ortalarındaydım ama aklımdan o kitabı atman konusunda sana mesaj yazmak geçıyordu çünki otür araçlar evde olduğu sürece o varlıklarda sizinledir demektir. Fark etmez ister bilgisayarda istersede kitap olarak evinizde var ise demekki oradaki varlıklarda sizinledir. Atmak konusunda ii yapdınız hatta ben sizin yerinizde olsam çöpe değilde akar suya yırtarak sayfa sayfa atardım ama neyse önemli olan evinizden çıkmasıdır. Parmağındaki yazıların resmini çek koy buraya okuyup söylerim sana.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bende şu parmaktaki arapça yazıyı görmek istiyorum. Lütfen paylaşın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gizli İlimler kitabı binlerce yazılmış ve hiç bir ritüel olmadan matbaada yazılmış bir kitaptır. İçindeki sembol ve yazı ne olursa olsun onun bir etkisi yoktur. Maddeye enerjiyi aktaran bizleriz. Hüddam iliminde her harfin bir varlığı olduğununa inanılır, yazılan kitapları bir düşünseniz evimizdeki her kitabın milyonlarca varlığı davet etmesi, gerekirdi.
el yazması olan bir büyü kitabı olsa neyse, kendi kanıyla, gezegen zamanlarında uygun tütsülerle yazılmış büyü kitapları vardır, kitabı yazan kişi ölse bile miras bıraktığı kişiye bu kitapla enerji aktarılır. Dediğim gibi matbaa basımı olan bir kitabın içeriği ne olursa olsun böyle bir etkisi yoktur.

Eğer bu şekilde olsaydı, Kuranı- Kerim olan her ev ve iş yeri, bol kısmetli nasipli, mutlulukla, dolardı, büyü işlemezdi, kimse kabus görmezdi vs vs,

memnun

Kayıtlı Üye
gizli ilimler hazinesi tamamen bir gazetecinin uydurmasıdır vefkleri dosru çıkar vefk yazmak kolaydır diğer bütün şeyler uydurmadır lütfen psikolojik olarak etkilenmyin gazeteci hüseyin diye bilinir hatta

satelcom

Banlı Kullanıcı
Yattığım yatağın başucunda Gizli ilimlerden tutunda,şemül maarif,kenzül havas,Şakkul Arz a kadar elliye yakın havas kitabı duruyor.Bana hiçbir şey olmadı.Hatta bir çok çalışmada yapıyorum.Yazılanlar tamamen vesvese ve kuruntu.Kitaplarını sakın atma okumaya devam et.Hiçbir şey olmaz.Korkma.İnsanlar korktukça hayal görür ve vesvese yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...