Vefk yaptırmak korkulu rüya görmeye neden olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

herdaimneselii

Kayıtlı Üye
vefk yaptırdım ve bugün uygulamamın 6.günündeyim her akşam duamı okuyorum fakat uygulamaya başladığım günden beri her gece rüya görüyorum ve korkarak,sıçrayarak uyanıyorum. acaba neden böyle oluyor?

semra

Kayıtlı Üye
Vefk bana göre doğru yapılmadığı takdirde size varlık bulaştırıyor... Çünkü bir arkadaşım isim vermicem bir medyuma yaptırdı ve kargoyla geldiği gün musallat başladı... Gece özellikle daha çok rahatsız ediyordu..... Zor kurtarmışlardı. Ama umarım farklı bir şeydir yani psikolojiktir sizinkisi... Bilgili arkadaşlardan yanıtlar gelir inş.. Allah yardımcınız olsun..

herdaimneselii

Kayıtlı Üye
cevabınız için teşekkür ederim içten içe bir korku oldu. vefk yaptırdığım kişiye sordum. vekle alakası olmadığını psikolojik oldugunu söyledi..

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Piskolojik bi gerginlik olabilir sizdeki. Vefk büyü değildir ondan size bi zararı olacağını sanmıyorum. Aksine büyüden korunmak için yazılıyor çoğu zaman. Birisine yönelikmi bi vefk yazdırdınız? Çünki vefk islami bi araç olduğu için kötüye kullanırsanız manevi cezası vardır. Bide vefk yazmak çok zor bi iştir ve herkes yazamaz, yazsa bile doğru yazamaz. Bazı medyumlar vefk yazıyorum adıyla başka bişey yazar ve size cinleri musallat ederki kendisinden bağlı hale gelesiniz veya başka amaçlar için. Sen vefkin resmini koy bakalım vefkmi yoksa başka bişeymi.

herdaimneselii

Kayıtlı Üye
bir süre önce erkek arkadaşımla ayrıldık, yani şöyle söyleyim hiç bir sorun yokken en son bulusmamızdan sonra bir daha beni aramadı ve sonra ona ulasamadım. onunla yeniden birlikte olabilmek için yaptırdım 40 gün üzerimde tasımam gerekiyormus öyle söyledi. resmini çekip koyamıyorum cunku böyle etrafı kapatılmıs açmak istemedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...