Evet demesi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben sevdiğim kıza açılmak istiyorum. Henüz acele etmiyordum ta ki rakibim çıkıncaya kadar. Bana `evet` demesi için bir dua önerirmisiniz? Kız diğerlerinden çok farklı. Şansım az gibi geliyor. Yarına gidip konuşmayı düşünüyorum. Benim için dua edin arkadaşlar.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazı şeyleri oluruna bırakmak gerek diye düşünüyorum, red edilmeyi hazmedebilmeliyiz sırf biz istiyoruz diye başkasıda benim istediğimi istesin anlayışını terk etmeliyiz bence.

Bence sen üzerine düşen şeyi yap gerisini oluruna bırak

aşk1

Banlı Kullanıcı
Merhabalar, ben sevdiğim kıza açılmak istiyorum. Henüz acele etmiyordum ta ki rakibim çıkıncaya kadar. Bana `evet` demesi için bir dua önerirmisiniz? Kız diğerlerinden çok farklı. Şansım az gibi geliyor. Yarına gidip konuşmayı düşünüyorum. Benim için dua edin arkadaşlar.

Size bir şu ana kadar bir umut vermediyse bu konuda öncelikle olumlu ve olumsuz kararına yaklaşımına saygı duymalısınız. Olduğunuz gibi olun. Teklifinizi kabul etceğini hissetmeden eminden olmadan ona teklif etmenizi önermiyorum. Emin değilseniz şuan onla vakit geçirmeye çalışın bakalım sizinle bir şeyler yapmak isteyecek mi? size vakit ayırmak isteyecek mi? tepkisine bakın derim.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Size bir şu ana kadar bir umut vermediyse bu konuda öncelikle olumlu ve olumsuz kararına yaklaşımına saygı duymalısınız. Olduğunuz gibi olun. Teklifinizi kabul etceğini hissetmeden eminden olmadan ona teklif etmenizi önermiyorum. Emin değilseniz şuan onla vakit geçirmeye çalışın bakalım sizinle bir şeyler yapmak isteyecek mi? size vakit ayırmak isteyecek mi? tepkisine bakın derim.

İş ortamında onunla konuşamıyorum. Zaten gün boyu bir iki defa görüyorum. Böyle durumda nasıl anlayabilirim ilgisinin olup olmadığını :(

codzombi

Kayıtlı Üye
ya vedud esmasını 1 hafta boyunca sürdür. gezegen saatinde , ebced değeri kadar. önce niyet et, okumayı bitirdikten sonra da imgele .

01anavarza

Banlı Kullanıcı
İş ortamında onunla konuşamıyorum. Zaten gün boyu bir iki defa görüyorum. Böyle durumda nasıl anlayabilirim ilgisinin olup olmadığını :(

Asıl iş ortamında konuşmak için fırsatın olur.Bu iş günaydın,kolay gelsin demekle başlar.Zaten belli bir süre sonra baya konuşmaya başlarsınız.Sonra yemek yemeye falan başlarsınız.Sonrasını da getirmek sizin elinizde zaten :D

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Tatilim olmasına rağmen bugün iş yerime gittim onunla konuşmak için. Ona olan ilgimi hissetmiş gibiydi ama emin değilim. Sanki onunda ilgisi var. Neyse orada tam cesaretimi toplamışken göz göze geldik ve konuşamayacağımı anlayıp eve döndüm.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hemen sizde teklif etmeyin emin olun diyorum başkada bir şey demiyorum.
bir sizi önce ona yaklaşın erkek dediğin yaklaşmalı bayan değilsiniz sanırım diye söyledim bunu
iki bakın sizin gibi oda size yaklaştı mı?
üç yaklaşıyorsa eminseniz teklif edin.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Hemen sizde teklif etmeyin emin olun diyorum başkada bir şey demiyorum.
bir sizi önce ona yaklaşın erkek dediğin yaklaşmalı bayan değilsiniz sanırım diye söyledim bunu
iki bakın sizin gibi oda size yaklaştı mı?
üç yaklaşıyorsa eminseniz teklif edin.

Evet, erkeğim. Yaklaşamıyorum işte, tam cesaretimi toplayıp gidiyorken vazgeçiyorum. Konuşmaktan başka çarem yok. Ama onu da yapamıyorum :(

@Y$e

Kayıtlı Üye
Sizin cesaretinizi toplamanız lazım. Kendinizi hayır cevabına hazırlayın. Daha doğrusu kendinizi her ihtimale karşı hazırlayın.

russiand

Kayıtlı Üye

Arkadaşım bilmiyorum ama benim işim gereği önce araştırırım. Nerde oturur ne yapar, takıldıgı kafeler varmı kafelerde başbaşa erkekle oturuyormu sevgilisi varmı vs bunlardan eminsen sevgilisi vs yoksa git adam gibi konus derim

teknik67

Kayıtlı Üye
kardeş , senin yaşlarında her erkek gibi bende bu acıklı durumu fazlasıyla yaşadım .erkeklerin yarısından çoğu yada çoğu senin gibidir. aslında erkekler birbirine delikanlı ayakları falan çekerler,ben kimseden çekinmem ayakları çekerler fakat bir kız gördüklerindede ,bir türlü söyleyemezler,süngüler düşer,karizma çizilir .kafaya takma,kompleks yapma.açılamama kompleksi insanı yer bitirir.belki bundada bir hayır vardır.zaten kızların çoğu hemen çamur gibi yapışan erkekleri sevmez. senden yaşça büyüğüm , derimki gönül işlerinde biraz kaderci ol, zorlayıcı olma , teklifini yap ısrarcı olma zaten kaderinde varsa önce hayır dese bile bir müddet sonra evet de diyebilir.demesede ısrarcı olma,hayat karşına ne fırsatlar çıkaracak kimbilir.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Evet, erkeğim. Yaklaşamıyorum işte, tam cesaretimi toplayıp gidiyorken vazgeçiyorum. Konuşmaktan başka çarem yok. Ama onu da yapamıyorum :(

Şimdi erkek olduğun için bunu sen yapmak zorundasın daha doğrusu öyle olması gerekiyor. Unutmuşum eklemeyi sevgilisi olmadığından da tam olarak emin olun. Merhaba diyin, iyi akşamlar deyin halini hatrını sorun. Hiç tanışmadığınız birisi ise tanışmaya çalışın ya da tanıştırabilceği bir ortak arkadaş edinin. Kadınlar anlaşılmaz ve karmaşık görünürler ama çok gayet açıktır evet diyecekse size bunu hissettirir. hayır diyecekse de sizden kaçar uzaklaşır. kendinizi kasmayın yapabilceğinize inanın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...