Boyum uzatmak için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Evet bu yerinde.. Ama yapılabilcek bişi yok :( kilo alıp vermek elimizde ama boy bu sınırlardan maalesef :(

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Bence sen kafana taktığın için kötü olduğunu düşünüyorsun. Liseye yeni başladığım senenin sonlarında saçlarımda beyazlar çıkmaya başlamıştı. Öyle tel tel değil, tutam tutam. İlk önce başımın sol arka kısmında çıktı. Kafama o kadar takıyordum ki boyatmayı bile düşündüm. Sonra üst sağ orta bölgede çıktı. Yine tutam şeklinde. Bu üstte olduğu için saklayabiliyordum. İçine doğru kıvırıyordum falan. Hatta bu konuyu bu sitede 2011 yıllarıydı sanırım o zaman anlatmıştım. O hesabımın şifresini ah bi hatırlayabilsem :) Her neyse en sonunda saçlarımın ön sağ kısmında çıktı. Kafayı yiyecektim. Kazıtmak istiyordum sürekli. Kuaföre gittiğimde adama anlattım durumu. Bana 'şaşırdın mı sen bak şimd ben ona bi el atarım o zaman gör' gibisinden bir şey söyledi. Güzel bir kesim yaptı. Aynaya baktığımda ön kısımdaki saç çok hoşuma gitmişti. Sürekli de olumlu yorumlar aldım. Hatta bir kaç arkadaşımın boyayla saçını bu şekilde yaptığını söyleyebilirim. Velhasılkelam o günden sonra kafama takmadım durumu.

Kafada bitiyor her şey. Sen kendini nasıl hisseder ve görürsen, çevrendeki insanlara da bu o şekilde yansır. Yine çok konuştuğumu hissettim. Söyleyeceklerim bunlardı. Umarım bir yararı dokunur :)

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Haklısınız ama ben takmasam bile bazen. Boyumla alakalı yorum alınca sinir oluyorum

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Bu yorumları yapanlar kusursuz insanlar değiller ya :)

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Aslında ben de bununla ilgili bi konu açıcaktım ama gerek kalmamış burada soriym bitsin :) öncelikle arkadaşım hiç üzülme.Eminim seni olduğun gibi sevecek biri mutlaka karşına çıkıcak ama önce bunu sen yapmalısın.Kendini olduğun gibi sev.Mesela benden fazlasıyla kısa ayrıca çoğu arkadaşımında bunun nesini sevdin dediği birine aşığım :) Yani böyle şeylere kafanı takma anı yaşa :) hayat yaşamayı bilince gerçekten çok güzel :) geliym soruma :) arkadaşlar ben de boyumun uzamasını istiyorum çünkü basketbolcu olmak istiyorum.bu basit bi istekten öte bildiğim en büyük hayalim yani bi tutkudan da öte belki.Kariyer yapmak istiyorum yeterince iyi oynadığımı ve biraz daha uzamaya ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. 2.08 cm bi boyum olsa çok iyi olabilirim.Çünkü mevkime göre boya da ihtiyacım olucak.Yani benim derdim boyumu beğenmemem değil.Bi çözüm buldum. Olumlama yapmak istiyorum.Bu konuda deneyimli arkadaşlardan yardımlarını rica edicem.Okuduğum bi yazıda " Bilinçaltınıza istediğiniz kilo, boy v.s ölçüyü doğru ve yapıcı şekilde aktarırsanız, isteğinize sorunsuz bi şekilde karşılık vericektir " sizce bu doğru mudur... Yani gerçekten bu işe yarayabilir mi ? bilinçaltına matematiksek bi ölçü verilebilir mi ?

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benim kuzeniminde boyu kısa o da kafasına takıyor takma kafana elbet büyür gelişirsin daha gelişimin durmaz senin
sen sen ol yeter

zerem

Kayıtlı Üye
Boyum kısa olduğu için kendimi yetersiz hissediyorum.. Sanki beni bırakıp giden boyumun ondan kısa olması yüzünden gitmiş gibi.. Napacağım bu boyla evde mi kalırım acaba :( w:sifone:
bende 190boyundayım ama 160 boyundaki birine deli gibi aşığım tek derdin boy olsun :)

hecate.agarta666

Kayıtlı Üye
Bence giden kişi boyunuzun kısalığına takmamıştır sonuçta ilişkiye başlarken de boyunuz sır değildi ki.Bence fiziksel özelliklerinizi kucaklamalısınız emin olun boyunuz istediğiniz gibi olsa bu sefer burnunuz,dudağınız,saçınız vb.gibi şeyleri takıntı yapardınız.Maalesef çoğu kişi mükemmel ölçütlerde yaratıldığının farkında olmuyor siz olduğunuz gibi harikasınız eğer sizi boyunuz kısa olduğu için sevmeyeceklerse bile bırakın sevmesinler.Sevgiyle kalın.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Bence giden kişi boyunuzun kısalığına takmamıştır sonuçta ilişkiye başlarken de boyunuz sır değildi ki.Bence fiziksel özelliklerinizi kucaklamalısınız emin olun boyunuz istediğiniz gibi olsa bu sefer burnunuz,dudağınız,saçınız vb.gibi şeyleri takıntı yapardınız.Maalesef çoğu kişi mükemmel ölçütlerde yaratıldığının farkında olmuyor siz olduğunuz gibi harikasınız eğer sizi boyunuz kısa olduğu için sevmeyeceklerse bile bırakın sevmesinler.Sevgiyle kalın.
haklısınız zaten MÜKEMMELLİYETÇİLİK. İnsanı bunlara sürüklüyor

La-edri

Kayıtlı Üye
Kendinizi Kabul etmediginiz süre kimseye kendinizi Kabul ettiremezsiniz ki...

yogam

Kayıtlı Üye
Sen kendini seversen başkaları da seni sever, sen kendini sevmezsen başkaları da seni sevmez. işin sırrı etrafa nasil bir enerji yaydığın ;)

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Öncelikle merhaba arkadaşım aynı sorunu bende yaşıyorum. Sana subliminal sözler içeren mp3 dosyaları önerebilirim bende yeni deniyorum bakalım büyük ihtimal başarılı olurum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Fiziki bedeninizde olan şeyler bence sevilmeyede sevilmemeyede sebep değildir.
Yukarıda bir üyenin dediği " ilişkiye başlarken boyunuz sır değildi ki " bence çok doğru bir söz
bir insan sevmeyecekse sevmez buna inanın fiziki bedeniniz kusursuz bile olsa sevmeyen sevmiyor
hem boy kısalığı bir eksiklik değildir bence, biz bu eksiklikleri kendi düşüncemizde oluşturuyoruz aslında
o yüzden siz böyle şeylere takılmayın bence, gitmek isteyene bahane çoktur emin olun
gözünün üstünde kaşın var der genede gider gitmek isteyen kişi

angel91

Kayıtlı Üye
bir arkadaşım vardı 1.59 1.60 boylarında ve ikili ilişkilerden yana çok şanssız görüyordu kendini ve mutlu da değildi ama şimdi onu çok seve 1.80 uzun nişanlısı var çok mutlular maşallah gerçekten sevenler için boy sorun olmaz bence de..

hestia da annabeth

Kayıtlı Üye
seni boy için terkedicek insanı zaten anlarsın, gercekten sevende bundan terketmez bence herşeyin kendi içinde bir güzelliği vardır, kısa boylu olmanın güzel yanlarını görmeye çalış bu seni mutlu edicektir.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bilgi olsun diye yazıyorum.
Boy uzatmak mümkündür. Boy uzatmanın yaşı yoktur.
Bazı teknikler var. 30 yaşında uzayan da olmuş, 50 sinde uzayan da olmuş.

Nasıl teknikler derseniz bu aslında bir bütünlük içeriyor.
Yeme içme alışkanlıkları, vitamin mineral hapları, içilen su belli bir reçetesi var.
Yapılması gereken egzersizler var.
Hayatımızdan çıkarılması gereken bazı alışkanlıklar var.
Yani tekniğe harfi harfiyen uyanlar başarı elde ediyor. En az 5-8 cm diyorlar.

İşte bu video sitelerinde gördüğünüz germe hareketleri aslında bahsettiğim bu tekniğin
içinden parça buçuk alınan şeyler. Onlar tek başına bir işe yaramaz.

Ben kendim deneyecektim. Ancak şok diyet yaptım. O yüzden erteledim.
Ama başarı elde etsem bile sizle paylaşamam. Çünkü bunların hizmeti paralı ve yasal hakları saklı şeyler.
Şimdi denesem mi bilmiyorum. Çünkü sevgilim 175 boyunda gerek kalmadı gibi. Ben 163 üm.

Ama size iyi bir haberim var.
Ben bu tekniklerden önce de 23 yaşında 3 cm uzadım.

Yeme içme şeklinde değil. Çekim yasası, çok istemek ve çok dinlenmek gibi şeylerdi.
Yani biraz biyokinezi öğrenip, beyninizi de o şekilde programlarsanız olur.

Tabi boş vakti olan germe hareketlerini de uygulayabilir.
Ama tam tersi aşırı yüklenip de kısalmak da mümkün.

Sabah uyandığımızda 2 cm uzun oluyoruz. Bunu etkileyebilir yani.
O da hayattan birşey eksiltir mi bilinmez.

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Minyon tipli olmak öyle çok kötü bir şey değil ki.

dugukann

Kayıtlı Üye
Ben uzun boylu kız severim ama kısa boylu kız seven bir çok erkek biliyorum.
Alacaksın koltuğunun altına seveceksin felan diyorlar,çok sevimli buluyorlar kısa boylu kızları.
Dert etmene gerek yok bence.
Anam bu kızın yüzüne bakan olur mu dediğin kız için yanıp tutuşanlar oluyor.
Rabbim her zevkte insan yaratmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...