ben ne yapmış olabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Gecen farklı bir şey deneyim dedim. Gözlerimi hani filmlerde ölüm anında gözler yukarı dikerler ya bende onu denedim fazla yoğunlaştım galiba, ayağa kalkınca kalbim hızlı atmaya başladı, sizce ben neyi denedim boyle bir uygulama varmi bilen varsa yazabilirmi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gecen farklı bir şey deneyim dedim. Gözlerimi hani filmlerde ölüm anında gözler yukarı dikerler ya bende onu denedim fazla yoğunlaştım galiba, ayağa kalkınca kalbim hızlı atmaya başladı, sizce ben neyi denedim boyle bir uygulama varmi bilen varsa yazabilirmi?

Bir şey yapmamışsınız. Yaşadığınız şey Psikolojik bir şey çünkü bir şey olacağına inanmışsınız. :)
Korkmanıza gerek yok. :)

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
3. Göz bölgesine yogunlasmistim sonra gozume bulutllar gelmeye basladi yavas yavas gectiler biraz psişik etkili oldu ben faydasını gördüm ondan merak ettim sordum.

Laxus

Kayıtlı Üye
Psikolojik olmalı tabi uzman değilim bende ölümden sonra ne olacağını çok düşüdüğümde bilincim gidip geliyor 1 değil 2 değil artık düşünmüyorum :)

origanum

Yönetici
Damarlarınızı zorlamışsınız, görme kaybı bile yaşanabilirdi. Bedene ve ruha zararlı uygulamalar tasarlamamanız ve uygulamamanız sağlığınız açısından yararlı olur.

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bişi Yapmadın yaptığını sandın bu çok norm :3

hazeynahmet

Kayıtlı Üye
Damarlarınızı zorlamışsınız, görme kaybı bile yaşanabilirdi. Bedene ve ruha zararlı uygulamalar tasarlamamanız ve uygulamamanız sağlığınız açısından yararlı olur.
isikli bulutlar gelince biraktim onlarda gezdim.fazla zorlamadim sizde deneyin bir degisik olay bu.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
isikli bulut degil yalniz onlar goz kapaklarinin icini gormussun gozlerini kapatip cok sıktıgında da aynilarini gorebilirsin:D

@Y$e

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız olayı olağanüstü olarak nitelendirmeniz için vücudunuzun dengesini bozmamanız lazım. Yaptığınız şey çok tehlikeli gözde pek çok sinir, damar ve kas bulunur. Göz çok hassas bir organdır. Geçici görme kaybı, göz kaslarınızda gevşeme ve göz damarlarınızın zedelenmesi gibi pek çok rahatsızlık geçirebilirsiniz bu hadiseyi tekrarladığınız sürece. Size tavsiyem vücudunuzu zorlamadan, organlarınızın doğasına aykırı hareket ettirmemeniz. Eğer 3. göz bölgesine çalışmak istiyorsanız çakra çalışması yapmalısınız. Bilgilenmeniz için;

1) Çakralar Hakkında Her şey: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=366&highlight=alın+çakrası
2) Çakralarınızı Nasıl Açarsınız: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=2768&highlight=alın+çakrası
3) Çakralar ve Düşüncelerimiz: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=34771&highlight=alın+çakrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...