Dün gece arkadaşımızın içine cin girdi.

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Dün gece saat 00:30 sıralarıydı.Mutfak'taydık,arkadaşım bulaşık yıkıyordu.
Ben hemen sol tarafına çömeldim ona değil de yere bakıyordum hiç kıpırdamadan,bana dönüp ; ne yapıyorsun dedi,sonrasın da gözlerin kaymış dedi.
Bir anda yüzü değişti başka biri olduğu ap açık ortadaydı çok sinirli bakıyordu gözlerini bana ve diğer arkadaşlarımıza dikti.
Yere yattı hemen gidip ellerini tutup felak suresini okudum defalarca ve tokat atmaya başladım sonra kendine geldi.
Bu durum nedir ? benim yaptığım şeyden sonra bi sıkıntı olur mu.Yemin ediyorum bu durum tamamen gerçek.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cin girdi gibi bir ifadeyi nasıl kullanıyorsunuz acaba, ya arkadaşınız beyin kanaması geçiriyor olasaydı tokat atarak ölümüne yol açabileceğinizi biliyormuşsunuz. Arkadaşınız hemen bir doktora gitsin. Obsesyon vakıalarında gözü kaydı, yere yattı, gibi bir durum söz konusu değildir. Göz bebekleri 11. mm nin üzerine çıkar, eklem yerlerinden bedene kıvrılır, kişi bu durumdan sonra düzelmez baygınık geçirir ve sürekli artarak devam eden sorunlar oluşmaya başlar. bedeninde yaralar çıkar, yemek yiyemez, böcek ya da dışkı yemeye başlar. sesi değişir. başka dilde konuşmaya başlar. Obsesyon vakalarında çok nadir düzelme olur. genelde yıllarca sürer. kişinin kendine verdiği zarar ve sağlıksız beslenme nedeniyle ölüm olur.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sayın urum bir kişi bu duruma yakalanmadan önce önlemler alarak bu vakalara uğramayı önleyebilir mi ?
veya bu vakaya yakalanmış birisi bir majisyen tarafından düzeltilebilinir mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Herhangi bir kötücül varlık insan bedenine girdiğinde, bunu düzeltmek çok zor. (10 insandan belki 1 i kurtarılabilir) zaten o olaydan sonra fiziksel ve ruhsal o kadar çok zarar görüyorlar ki kurtulan kişi zihinsel ve fiziksel bir özürlü olur. Tabi bu türlü vakalar çok çok azdır.
Öncesinde ciddi korumalar yapılabilir ama bunlar delinebilir. obsesyon vakalarının yüzde %99 u hep dindar kişilerdir.

makul

Kayıtlı Üye
İş
Izgaracı
Cin girdi gibi bir ifadeyi nasıl kullanıyorsunuz acaba, ya arkadaşınız beyin kanaması geçiriyor olasaydı tokat atarak ölümüne yol açabileceğinizi biliyormuşsunuz. Arkadaşınız hemen bir doktora gitsin. Obsesyon vakıalarında gözü kaydı, yere yattı, gibi bir durum söz konusu değildir. Göz bebekleri 11. mm nin üzerine çıkar, eklem yerlerinden bedene kıvrılır, kişi bu durumdan sonra düzelmez baygınık geçirir ve sürekli artarak devam eden sorunlar oluşmaya başlar. bedeninde yaralar çıkar, yemek yiyemez, böcek ya da dışkı yemeye başlar. sesi değişir. başka dilde konuşmaya başlar. Obsesyon vakalarında çok nadir düzelme olur. genelde yıllarca sürer. kişinin kendine verdiği zarar ve sağlıksız beslenme nedeniyle ölüm olur.
Sevgili Urum,daha evvel bize cinlerim var diye söylemişti.Ailem den gelen bi durum ve babam 48 yaşın da kurtuldu dedi.Olay bittiğin de hiç birşey hatırlamıyordu ve sadece şunu söyledi ; Beni sen kurtarmadın kendi mücadelemle kurtuldum.Yani içine cin girdiğini kabul ediyor kız.Defalarca bu işle uğraşan insanlara gitmiş ve kurtulamayacağını öğrenmiş.Kendimizi bu durumdan nasıl kurtarabiliriz çünkü aynı evde yaşıyoruz daha kötüsü videolar da bile izlerken korktuğum bu durumu dün gece birebir yaşadım ve hiç bir farkı yoktu sinirli sinirli gözlerime bakıyordu.

Gözleri çok fazla açıktı faltaşı gibi.

4

43887

Dün gece saat 00:30 sıralarıydı.Mutfak'taydık,arkadaşım bulaşık yıkıyordu.
Ben hemen sol tarafına çömeldim ona değil de yere bakıyordum hiç kıpırdamadan,bana dönüp ; ne yapıyorsun dedi,sonrasın da gözlerin kaymış dedi.
Bir anda yüzü değişti başka biri olduğu ap açık ortadaydı çok sinirli bakıyordu gözlerini bana ve diğer arkadaşlarımıza dikti.
Yere yattı hemen gidip ellerini tutup felak suresini okudum defalarca ve tokat atmaya başladım sonra kendine geldi.
Bu durum nedir ? benim yaptığım şeyden sonra bi sıkıntı olur mu.Yemin ediyorum bu durum tamamen gerçek.
anlattığınız olay nörolojik bir vaka gibi geldi. bir tanıdığımdan yola çıkarak söylüyorum kişi bayılmasa bile bu anlattıkların ,kişi özellikle bilinçaltında saklı tuttuğu şeyleri söyleyip hiç beklenmeyen tutum sergileyip nöbet geçirir.dr 'a görünmeyi ihmal etmesin geçmiş olsun.....

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Herhangi bir kötücül varlık insan bedenine girdiğinde, bunu düzeltmek çok zor. (10 insandan belki 1 i kurtarılabilir) zaten o olaydan sonra fiziksel ve ruhsal o kadar çok zarar görüyorlar ki kurtulan kişi zihinsel ve fiziksel bir özürlü olur. Tabi bu türlü vakalar çok çok azdır.
Öncesinde ciddi korumalar yapılabilir ama bunlar delinebilir. obsesyon vakalarının yüzde %99 u hep dindar kişilerdir.

neden dindar kişiler nerdeyse hepsi ? bu işle uğraşmaları şart mıdır bir de ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Yazınızdan anladığım kadarıyla kötücül bir varlık bir insana bunu yapmayı niyet edinmişse korumalarda fayda vermeyecektir
Yani delinemeyecek bir korumada yok sanırım o varlıklar için.

Bir sorum daha olucak bu tür vakaların %99'u dindar kişilerde oluyor dediniz bunun sebebi nedir sizce sizin bilginizden biraz istifade etmek isteriz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Cinlerim var ne demek, özgür bir varlık başka bir özgür varlığın olmaz. Eğer köle tutmuşsa, başka ki onu yapan kişiler negatif kişilerdir ve uzun yılar bu iş ilmi içerisindedir.
Aileden gelen varlıklara miras deriz, aile üyesi ölmeden diğer bir başka kişiye geçmez.
Cinin bir bedeni el geçirmesini yukarıda anlattım. Kişinin içerisinde cin girmemiş, kendisi öyle sanıyor demek ki. Zihinsel hastalıklar genetiktir. babasından kızına bu zihinsel hastalık geçmiş ve babası gibi yaşadığı zihinsel sorunu buna yormuştur.

Bir bedene varlık girmesi, musallat olması, parazit varlık durumlarının hepsi ayrı konulardır ve belirtileri de ayrıdır. Bu durumlarda kesin ve değişmez belirtiler vardır.

musallata uğrayan kişi, sara nöbetine benzer nöbet geçirir.
bedenin ele geçirilmesi durumlarında göz bebekleri 11. mmnin üstüne çıkar eklem yerlerinden beden kıvrılır ve çıkar. zaman içerisinde yaralar oluşur ve kişi böcek ve dışkı yer.

Parazit vakalarında ise, depresyonla çok benzedir anlaşılması olan en zorudur bunun içib bakımcıya ihtiyaç vardır.

Kısacısı arkadaşınızın bir şifacıya ihtiyacı vardır. (ister modern tıp ister alternatif tıp fark etmez.)

Yazınızdan anladığım kadarıyla kötücül bir varlık bir insana bunu yapmayı niyet edinmişse korumalarda fayda vermeyecektir
Yani delinemeyecek bir korumada yok sanırım o varlıklar için.

Bir sorum daha olucak bu tür vakaların %99'u dindar kişilerde oluyor dediniz bunun sebebi nedir sizce sizin bilginizden biraz istifade etmek isteriz

Evet bütün yasakları delip buna cesaret ettikten ve sonsuz hiçliği kabul edip buna yelten dikten sonra yapacak bir şey çünkü korktuğu hiç bir şey kalmamıştır.
Bu tür varlıklar ince enerjiden oluşur ve ince enerjilere ihtiyaç duyar. İnanç ince enerji üretir. İnandığı için kapıları açar. Bu tür varlıkların varlığına inanmayan bir kişi ince enerji üretmeyecektir ve kapıları açmayacaktır. İnançla beslendikleri için inançlı kişileri tercih ediyorlar. (dikkat edin her hangi bir dinden bahsetmiyorum din farkı yok, inanç farkı var. )

yare-i yarim

Moderator
İş
Evet bütün yasakları delip buna cesaret ettikten ve sonsuz hiçliği kabul edip buna yelten dikten sonra yapacak bir şey çünkü korktuğu hiç bir şey kalmamıştır.

Bu sözünüz sanırım varlık için geçerli oluyor korktuğu hiçbirşey kalmamıştır sözünüzden bunu çıkardım.
Peki bu varlıklar belli bir boyutun sakinlerimi yoksa herhangi bir boyuttan olabilir mi böyle bir ayrım var mı ?

Sitenizde okuduğum yazıda boyut varlıkları hakkındaki bilgileri hermetik külliyattan öğrenebileceğimiz yazılıyordu hermetik külliyatın içinde bu sorduğum soru türünde detaylar varmı'dır acaba ?

sensesense

Banlı Kullanıcı
Bu olylar syısal loto gibidir sayısal lotonun size çkmasını sağlyabilirmisiniz? hyır bunun için ne yparsınız sürkli oynarsıız sadece çkma ihtimli yaratırsınız eğer hiç oynamzsanız size hiç çıkmayacaktır :)
Bu tür şeylere mruz kalmak istemiyorsanız oynmıycaksınız ihtimal olşturmuycaksınız.Şu an burada olan hrkes oynuyor ve bir ihtimal yaratıyor ne zaman çıkar blinmez :) ama şansı yüksek olanlar belli (bu duruma maruz kalacaklar) bunlaın en başndada en çok biln vardır :) bi gün çıkablir parzit vkları ise ki bu ayrdır bunu bilmyorum bu sanırım hepmizde var :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bizimle boyutları anı, parazit varlıklar ise 2. boyuta ait. evet hermetik gelenekte pek çok açıklama var.

yare-i yarim

Moderator
İş
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim urum sayenizde bilgilendik

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Cinlerim var ne demek, özgür bir varlık başka bir özgür varlığın olmaz.
Bu tür varlıklar ince enerjiden oluşur ve ince enerjilere ihtiyaç duyar. İnanç ince enerji üretir. İnandığı için kapıları açar. Bu tür varlıkların varlığına inanmayan bir kişi ince enerji üretmeyecektir ve kapıları açmayacaktır. İnançla beslendikleri için inançlı kişileri tercih ediyorlar. (dikkat edin her hangi bir dinden bahsetmiyorum din farkı yok, inanç farkı var. )

Urum .. Yani benim inancım sağlamsa hem üç harflilere hemde kendi görüşüme göre bir tanrıya inanıyorsam ince düşünce mi yayıyorum? Yaymamak için yapabilceğim bişi yok mu :( tedirginim

67890

Banlı Kullanıcı
gerçektente
cinlerimvar sözünü çok bencilce buluyorum.
acaba onlarda birkaç insanım var diyorlarmıdır:D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Urum .. Yani benim inancım sağlamsa hem üç harflilere hemde kendi görüşüme göre bir tanrıya inanıyorsam ince düşünce mi yayıyorum? Yaymamak için yapabilceğim bişi yok mu :( tedirginim

Yanlış anlaşılmaya sebebiyet vererek tedirgin olmanıza yol açtıysam özürdilerim. Ben sadece inançlı kişilerin inançsız kişilere oranla daha çok bu tür sorunlara maruz kaldığının istatiksel olarak ortaya konduğunu ve nedenininde inanç enerjisinin süptil (ince) enerji olacağını vurguladım. Bir insanın içine cin girmesi olayı milyarda bir rastlanıyor zaten. Yani Bu konuda korkacağınız ve endişeleneceğiniz bir şey yok. Bizim İnsandan korkmamız gerekir. Türkiye' de her 2 dakikada bir bir suç işleniyor.

baysal01

Kayıtlı Üye
Azap ayetleri dinletirmisiniz kendisine. Dinlerken tepkisi ne olacak. Onu ölçmek lazım diye biliyorum. Normal dışı davranırsa musallat söz konusu diye biliyorum.

xalpx

Kayıtlı Üye
Urum yine çok güzel bilgiler vermiş.Arkadaşının yaşadığı şey bana niyeyse Anneliese Michel (Emily Rose) olayını hatırlattı.İnternetten araştırabilir bilmeyenler.Umarım iş bukadar ciddileşmez.Eğer anlattıklarınız sahiden doğruysa ve arkadaşınızın durumu bu şekilde devam ederse çözüm yolu zor.Ve urumun dediği gibi olay çoğunlukla ölümle sonuçlanmaktadır.Bence arkadaşınız hem psikolojik hem nörolojik testlerden geçmelidir.Eğer bir sağlık sorunundan dolayı bu olaylar yaşanmadıysa işinde çok ciddi ve profesyonel insanlara başvurmak en mantıklısı.Umarım herşey yoluna girer.