Lemegeton - Goetia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Arkadaslar bu kitap elime geçti. Demonlar hakkinda bütün bilgiler mevcut. Size sormak istediğim bi takım şeyler var. Bu kitapta yazan bilgiler dahilinde davet yapmayi düşünüyoruz. Ancak daha önce böyle bi calismamiz olmadi. Kitapta konuyla ilgili yeterli bilginin olduğunu düşünüyorum. Sizce zararı olur mu ? Yoksa kitaptaki ritüellere tamamen uydugumda güzel sonuç alabilrmiyim ?

codzombi

Kayıtlı Üye
etek de giydirirsiniz cehenneme de yollarsınız , herşey beleş yav . elalem forumlarda demonlara etek giydiriyor biz halen sunak önünde zikir keyfi, tesbih sallıyoruz. olmadı yani bilmiyorum aslan derisi her yerde satılıyor pazarda elemanlara sorun 1 tlye verirler. altın,gümüş desen kilosu 10 tl . çok kolay ya valla . göndermezsenizde bi nas felak falan okursunuz yanarlar hemen . bol bol hurma yiyin sünettir.

enesuynk

Kayıtlı Üye
etek de giydirirsiniz cehenneme de yollarsınız , herşey beleş yav . elalem forumlarda demonlara etek giydiriyor biz halen sunak önünde zikir keyfi, tesbih sallıyoruz. olmadı yani bilmiyorum aslan derisi her yerde satılıyor pazarda elemanlara sorun 1 tlye verirler. altın,gümüş desen kilosu 10 tl . çok kolay ya valla . göndermezsenizde bi nas felak falan okursunuz yanarlar hemen . bol bol hurma yiyin sünettir.

Sabır taşının çatladığı an :D

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı

Sen böyle surelerle ve Sünnetlerde dalgaya alamazsın hiç bi şekilde ... Haddini bil !

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci

Ben size güzel sonuç alabilirmiyim diyorum. Neden bu kadar sert bi cevap verdiniz orasını anlayamadım. Yaptığınız birazda ayıp oldu. Neyse..

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
anlamak için okursanız surelerle değil bu işlerin bu kadar basit olmadığını söylemeye çalışıyor.

Anlamak için bizde okuyoruz ve araştırmalarımı burada dile getirdim adam akıllı birşey sordum böyle bi cevaba gerek yoktu.

origanum

Yönetici
Arkadaslar bu kitap elime geçti. Demonlar hakkinda bütün bilgiler mevcut. Size sormak istediğim bi takım şeyler var. Bu kitapta yazan bilgiler dahilinde davet yapmayi düşünüyoruz. Ancak daha önce böyle bi calismamiz olmadi. Kitapta konuyla ilgili yeterli bilginin olduğunu düşünüyorum. Sizce zararı olur mu ? Yoksa kitaptaki ritüellere tamamen uydugumda güzel sonuç alabilrmiyim ?

Evet zararı olur. Demonlarla çalışabilmek için enerji frekansınızın onların seviyesinde olması gerekir, bunun için de özel yetiştirilmiş olmanız gerekmekte. Sanal ortamda onlarla irtibat kurduklarını iddia eden, ahkam kesen kişiler bulunmakta, onlara sadece acı acı gülüyoruz. Sizi şahsen tanımıyorum yeterli olup olmadığınız konusunda somut bilgim olmasa da soyut bilgim olmadığınızı söylüyor. Kitap elinize merakınızı gidermek amaçlı geçmiş olmalı, uygulamanız için değil, ya da felaketiniz bu yoldan gelecektir ki eğer öyle ise buna kimse engel olamaz. Bir de farklı irtibat yolları vardır, buradaki uygulamayı yapmak için zaten farklı bir gruba dahil olmak gerekmekte. Yol her gücü olana bile açık değil.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben size güzel sonuç alabilirmiyim diyorum. Neden bu kadar sert bi cevap verdiniz orasını anlayamadım. Yaptığınız birazda ayıp oldu. Neyse..

Sayın üyemiz ısrarla her yorumunuzda flood yapıyorsunuz,birleştirmekten yoruldum.Ardarda yazmak istediğiniz şeyleri tek cevapta alıntı yaparak yollayınız.Birdaha uyarılmayacaksınız,
Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...