yasadigim 2olay

prensess

Kayıtlı Üye
Selamun aleykum arkadaslar
sizlere iki gun ust uste yasadigim iki farkli olayipaylasmak istiyorum

1.olay su idi gitmesini istedigim birileri vardi.son zamanda oyle bir bunladim adeta negatif oldum sonra aklima telepati geldim.uygulayim deneyim kaybedicek neyim olabilir ki dedim hem oluyor mu olmuyor mu dedim.o an kendi kendime simdi butun olumsuz kotu enerjiyi atiyorum derhal telepatiye basliyorum dedim
sonra o kisiyi aklima getirdim ve karsimdaymis gibi ucak biletlerini aliyorun ve en kisa surede gidiyorsun dedim hemen yap bunu dedim sonra saate baktim dukkanlarin kapanmasina belki iki saat vardi acaba yetisir mi ki dedim biraz gec yaptim dedim neyse dedim.sonra aksam oldu bu sahislar geldi ama tik yok herhalde olmadi dedim ertesi gun yani dun saba kahvaltisinda kisa bi dusundu sonra ya ben ucak biletleri alicaktim akima geldi ama yetistiremedim dedi ve hemen kahvaltidan sonra gitti ve biletleri aldi

2.olay arkadasim hamile ve aslinda doguma daha 10gun var dun aksam tel acti ve konustuk sanirim bebeyin gelicegi yok dedi dun hastenedeydim ve sikiti sorun yok dediklerini soledi.olsadaatlatsam artik dedi.arkadasim yarin dogurmak istermisin dedim oylesine dedim aslinda birde gulduk hayirdi bana telepati mi yapicaksin dedi .sonra arkadasim beni ixi dinle dedim gece yarinsindan sonra 123 gibi sancin baslayacak sonra hastaneye gideceksin sabah da dogum yapacaksin sorun olmayacak dedim oda bir guldu yok artik daha neler benim sikintim agrim sizim yok dedi bende biliyorum ama gece olacak dedim.oda guldu hadi bakalim hayirlisi dedi ve ikimizde gulduk.sonra saba 4de bana mesaj atmis ben hastaneye gidiyorum diye ve bugun de sabah dogum yapti

Arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

sevgiler

prensess

Kayıtlı Üye
Nasil yani?
BU Telepati deyilmi

kafam karisti
bugun birsey fark ettim sanirim kendimi hic tanimiyormusum
sanirim kendimi daha yeni kesif ediyorum.
hepinizin bilgisine yorumuna ihtiyacim var arkadaslar
Parmaklarinizdan klavyeye dokulen her cumle benim icin onemli degerli olabilir

sevgiler saygilar

prensess

Kayıtlı Üye
Neden arkadaslarin yorumlari silindi bunu ogrenebilirmiyim

essence

Kayıtlı Üye
wooww çok etkileyici...
benim için de sigarayı bırakma konusunda telepatiye girsene :willy_nilly: