Büyü buldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun zamadır hastaydım üzerimde bi ağırlık vardı bi türlü sebebini anlamıyordum. Evden dışarı çıkamıyor bi iş yapmaya halim morelim olmuyordu. Son bi aydır uyku uyumadım tamamen ilaçla yaşıyordum resmen. Belli başlı güçlerim var kendime özgür bunlardan biride önce görmelerimdir. Bize yakınlıktaki bi kabrisanlıkta benimle alakadar bi büyü olduğunu rüyada gördüm hangi kabir olduğunuda gösterdiler. Sabah ilk iş oraya gitdim ve orada bulduklarımı aşağıda yazacağım.

Kabiribn baş tarafından yani kabir taşının hemen arkasında beyaz tavuk yumurtası buldum ve çıkardım. Kabirin ayak tarafından bi kese buldum kefen olduöunu düşünüyorum içinde oyuncak bebek ayakları kesik her iki sırtından 1 er tane igne sokulmuştu, elleri arkadan iple bağlıydı bide kilit vardı bağlıydı ve bunlara bitür yağ sürülmüştü.

Yumurtayı kırdım bebeğin elini bağlayan ipi yaktım igneleri omuzlarından çıkardım ve hepisini bi araya yığıp kendi idrarımla karıştırdım. Kilidi eve getirp kırdım ve onuda idrarla yıkadıktan sonra hepisini bi arada akar suya bıraktım. Büyüleri çıkardığım yere bir er tane soğan koydum.

Neleri doğru neleri yalnış yapdım sizce?

Yumurtan;n manası ölüm bildiğim kadarıyla. Oyuncak bebek konusuda zaten belli olan bişey özel açıklamaya gerek yok. Şimdi kendimi ii hiss ediyorum uykum düzene girdi ve sağlığım yerinde. Sizce neelr yapmalıyım sonrası için?

dejavu_one

Kayıtlı Üye
ne mutlu sanaki sana göstermişler. ben 2 yıl önce böyle bir olaya maruz kaldım ve hala bu haldeyim. neye el atıyorsam kuruyor. her yerim ağrıyor ellerim kollarım kalkıp bir işe tutunamıyorum. ruhum bedenimden çıkmış bomboş bir kafa ile yaşamaya çalışıyorum. keşke bende hangi mezara koyduklarını bilseydim gider çıkarırdım. doğrumu yaptın yanlış mı bilmiyorum ama ben bulsaydım bir hocaya götürürdüm zaten anlamıyorum yanlış bişeyde yapmak istemezdim. çok şanslısın kardeşim 2 yıldır gözüme uyku girmiyor (ki beni burda en fazla sen anlarsın) ara sıra kabus şeklinde bişeyler görüyorum sadece. hatırladığım kadarıyla bir araya getirmeye çalışıyorum. ve hep toprak görüyorum göz alabildiğince toprak. hatta istihareye yattım o gecede bol bol toprak gördüm. sanırım eninde sonunda o toprağı boylayacağım. büyü Allah izin vermese yapamazlardı diyorlar. demekki Allahta böyle olmasını istemiş sonum eğer böyle gelecekse kaderime razıyım. yapacak hiç bir şeyim kalmadı sadece ne zaman ve nerde sonum gelir onu bekliyorum. Allah bunu yapanların belasını versin 2 tane hocaya gittiğim halde bir sonuç alamadım. bir sürü para harcadım. hayatımı alt üst ettiler ve her seferinde bende bunu bana yapanların benden daha fazla acı çekmesi için yalvarıyorum. çünkü artık yapabileceğim hiç bişey yok.

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar uzun zamadır hastaydım üzerimde bi ağırlık vardı bi türlü sebebini anlamıyordum. Evden dışarı çıkamıyor bi iş yapmaya halim morelim olmuyordu. Son bi aydır uyku uyumadım tamamen ilaçla yaşıyordum resmen. Belli başlı güçlerim var kendime özgür bunlardan biride önce görmelerimdir. Bize yakınlıktaki bi kabrisanlıkta benimle alakadar bi büyü olduğunu rüyada gördüm hangi kabir olduğunuda gösterdiler. Sabah ilk iş oraya gitdim ve orada bulduklarımı aşağıda yazacağım.

Kabiribn baş tarafından yani kabir taşının hemen arkasında beyaz tavuk yumurtası buldum ve çıkardım. Kabirin ayak tarafından bi kese buldum kefen olduöunu düşünüyorum içinde oyuncak bebek ayakları kesik her iki sırtından 1 er tane igne sokulmuştu, elleri arkadan iple bağlıydı bide kilit vardı bağlıydı ve bunlara bitür yağ sürülmüştü.

Yumurtayı kırdım bebeğin elini bağlayan ipi yaktım igneleri omuzlarından çıkardım ve hepisini bi araya yığıp kendi idrarımla karıştırdım. Kilidi eve getirp kırdım ve onuda idrarla yıkadıktan sonra hepisini bi arada akar suya bıraktım. Büyüleri çıkardığım yere bir er tane soğan koydum.

Yumurtan;n manası ölüm bildiğim kadarıyla. Oyuncak bebek konusuda zaten belli olan bişey özel açıklamaya gerek yok. Şimdi kendimi ii hiss ediyorum uykum düzene girdi ve sağlığım yerinde. Sizce neelr yapmalıyım sonrası için?

Rüyada bunu görmeniz sizin güçleriniz olduğu anlamına gelmez bunlar zaten yardımcı olmak amaçlı rüyada gösterilir bazen ...

2. cisi sizin ilmi bi tecrübeniz varmı ? bu işlemleri yaptınız ?

ne mutlu sanaki sana göstermişler. ben 2 yıl önce böyle bir olaya maruz kaldım ve hala bu haldeyim. neye el atıyorsam kuruyor. her yerim ağrıyor ellerim kollarım kalkıp bir işe tutunamıyorum. ruhum bedenimden çıkmış bomboş bir kafa ile yaşamaya çalışıyorum. keşke bende hangi mezara koyduklarını bilseydim gider çıkarırdım. doğrumu yaptın yanlış mı bilmiyorum ama ben bulsaydım bir hocaya götürürdüm zaten anlamıyorum yanlış bişeyde yapmak istemezdim. çok şanslısın kardeşim 2 yıldır gözüme uyku girmiyor (ki beni burda en fazla sen anlarsın) ara sıra kabus şeklinde bişeyler görüyorum sadece. hatırladığım kadarıyla bir araya getirmeye çalışıyorum. ve hep toprak görüyorum göz alabildiğince toprak. hatta istihareye yattım o gecede bol bol toprak gördüm. sanırım eninde sonunda o toprağı boylayacağım. büyü Allah izin vermese yapamazlardı diyorlar. demekki Allahta böyle olmasını istemiş sonum eğer böyle gelecekse kaderime razıyım. yapacak hiç bir şeyim kalmadı sadece ne zaman ve nerde sonum gelir onu bekliyorum. Allah bunu yapanların belasını versin 2 tane hocaya gittiğim halde bir sonuç alamadım. bir sürü para harcadım. hayatımı alt üst ettiler ve her seferinde bende bunu bana yapanların benden daha fazla acı çekmesi için yalvarıyorum. çünkü artık yapabileceğim hiç bişey yok.

Senden çok daha kötüleri var emin ol ...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Rüyada bunu görmeniz sizin güçleriniz olduğu anlamına gelmez bunlar zaten yardımcı olmak amaçlı rüyada gösterilir bazen ...

2. cisi sizin ilmi bi tecrübeniz varmı ? bu işlemleri yaptınız ?

Sizin ilmi tecrubeniz var anladığım kadarıyla. Arkadasımız ben biliyorum dememiş şunları şunları yaptım neyi doğru neyi yanlış yapmışım diye sormuş. Rüyada böyle birşeyi görmeside açık açık bir güçtür. Herkese de nasip olmaz.

partos

Kayıtlı Üye
Şuan kendimden şüphe ettim uzun zamandır bende o haldeyim

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
bu büyülerin masum insanlara yapılışında bi amaç olmalı.. Umarım ki size bunu yapanlar Acı çekerek ölürler.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Korunmuş_sır cocukluktan beri bende bişeyler var evet ama son zamanlar bu olay tamlaştı, yani alacağımı aldım. Elimin dokunupta sağalmadığı hastalık yok çok şükür. Bu işi para amaçlıda yapmıyorum ayrıca hayrına gelen olursa yaparım. Görüntülerimde her zaman oluyor rüyamda istediğimi görebiliyorum. Bide diğer olaylar oldu onuda buradan yazamam bana özel yani söylemem yasaklandı. Bide ben bu işlerin uzmanı değilim ve uzaman olmayada can atmadım hiçbizaman sadece doğru bildiğimi yapdım ve neyi yalnış yapdığımı sordum. Yalnışım varsa düzeltin lütfen.

@Y$e

Kayıtlı Üye

Yumurta büyüsünü genelde hacı hoca kesiminin eşleri birleştirmek, kocayı eşe bağlamak ya da eşleri ayırmak için yaptığını okumuştum sanırım. Benim bilmediğim bir manası da olabilir. Kesin konuşmamak lazım.

Keşke bu işlemleri uygulamadan önce danışsaydınız keşke. Büyü bozmak basit gibi görünür ama gerçekten ciddi ilim sahibi olmayı gerektirir. Büyüyü bir bilene bozdurmak en mantıklı olanıdır. İşlemlerinizdeki en ufak hatalar büyüyü bozmak yerine enerjiyi serbest bırakıp size zarar vermesine neden olabilir.

Dediğim gibi siz yapacağınızı yapmışsınız, şuan bunların üzerinde tartışmak ne size fayda verir ne de hatalarınızı düzeltir.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Birbirinden farklı uygulamalar bunlar.Kimin kabri sizinle ne bağlantısı var o kabrin onu biliyorsunuz ve söyleyemezsiniz anladığım kadarıyla?Ama bildiğim şey beyaz tavuk yumurtasını kırdınız içinden ne çıktı? ona göre söyleyebilirim,yumurta ile yapılan uygulamaların çeşitleri var ve genellikle Karadeniz yöresinde yaygındır.İçinden çıkan önemli,aileyi evi barkı temsil eder yumurta ve KIRILMAMALIDIR.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Birbirinden farklı uygulamalar bunlar.Kimin kabri sizinle ne bağlantısı var o kabrin onu biliyorsunuz ve söyleyemezsiniz anladığım kadarıyla?Ama bildiğim şey beyaz tavuk yumurtasını kırdınız içinden ne çıktı? ona göre söyleyebilirim,yumurta ile yapılan uygulamaların çeşitleri var ve genellikle Karadeniz yöresinde yaygındır.İçinden çıkan önemli,aileyi evi barkı temsil eder yumurta ve KIRILMAMALIDIR.
Kabirin benimle bi alakası yok aslında yani tanımadığım birinin kabri sadece olarak mezar taşını ve ismini bana rüyada gösterdiler ve bende buldum. Mezarlıkta benimde akrabalarım var hatta yakınlarım var yani aynı mezarlıkta. Ama çıkardıklarım başka birisinin kabriydi. Yumurtayı kırdım içinden bişey çıkmadı bozulmuştu. Aslında bana çok büyü yapılıyor ama çok şükür çıkarmama gerek kalmadan başka yöntemle bozuyorum. Çünki bazı büyüler denize atılıyorki bunuda çıkarmak mümkün değil. Yumurta bi yana kabrin ayak kısmından çıkan şey beni şaşırttı ilk defa gördüm oyuncak bebekle yapılan büyyü. Bide artık iyi oluğuma göre demekki doğru yapmışım.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
bu büyülerin masum insanlara yapılışında bi amaç olmalı.. Umarım ki size bunu yapanlar Acı çekerek ölürler.

Kim olduklarını biliyorum aslında. Her defasında büyüleri bozup karşılığında bişey yapmıyordum ama busefer büyülerini kendi üzerlerine çevirdim.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
inşallah biride bana yapılan büyüleri bozar.... keşke benim için koydukları mezarı bulmuş olsaydın dünyalar benim olurdu. bu saatten sonra zaten neye el atıyorsam kuruyor. geçmiş olsun arkadaşım inşallah bunu yapanlar cezasız kalmaz

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Allahın izniyle nemazınızı kılar duanızı yaparsanız Allah yardımcınız olur. Ben zaten bu yolla başarabiliyorum yoksa başaramazdım. Allah sevdiği bendelerini bazen imtahana çeker ama merak etmeyin aynı zamanda da korur ve kollar. Siz kendi üzerinize düşeni layıkınca yapdıktan sonra Allah mutlaka yardım eder. Allah günahkarın yalvarışını daha çok sever ve kırılmış, çaresisz kalpleri sever. Du ederken içten ve çaresizce, herşeyden elinizi yüzerek sadece Allahtan iseyerek başarılı olabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun inşaallah.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Allahın izniyle nemazınızı kılar duanızı yaparsanız Allah yardımcınız olur. Ben zaten bu yolla başarabiliyorum yoksa başaramazdım. Allah sevdiği bendelerini bazen imtahana çeker ama merak etmeyin aynı zamanda da korur ve kollar. Siz kendi üzerinize düşeni layıkınca yapdıktan sonra Allah mutlaka yardım eder. Allah günahkarın yalvarışını daha çok sever ve kırılmış, çaresisz kalpleri sever. Du ederken içten ve çaresizce, herşeyden elinizi yüzerek sadece Allahtan iseyerek başarılı olabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun inşaallah.

Kusura bakmayın ama daha fazla dayanamadım.Bir konuda cin falan yok diyerek açıkça Kuranı inkar etmişsiniz şimdi de Allah yardım eder falan diyorsunuz.Bir konuda yaptığınız seviyesiz yorumlardan sonra gelip burada çok ayrı şeyler yazıyorsunuz...

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ama daha fazla dayanamadım.Bir konuda cin falan yok diyerek açıkça Kuranı inkar etmişsiniz şimdi de Allah yardım eder falan diyorsunuz.Bir konuda yaptığınız seviyesiz yorumlardan sonra gelip burada çok ayrı şeyler yazıyorsunuz...

Arkadaşım neden Allah ismi gelince rahatsız oluyorsunuz anlamadım. Bide hangi konuda cin yok demişim Allah aşkına bunu kanıtla senin gelip kölen olacağım şerefim üzerine yemin ediyorum. Neden iftira ediyorsunuz? neden millete benimle ilgili yalnış bilgi veriyorsunuz? bu sitedeki ikili standartın sebebi nedir? Geçen biri buradaki konulara özenip gerçek dışı bi konu açtı yeşil bir cin gördüm dedi annemle beraber falan bende cin falan yok hırsızdır dedim yada siz bizi kandırıyorsunuz dedim sende oradaki cin yok lafını çıkarmış millete yalan yalnış servis eiyorsun kuranı inkar ediyor diğe. Ben o konuda senin gördüğün cin değil anlamında yazdım o cin yok lafını. Azacık zekan olsa ve formu iyi takip ede bilsen diğer konularımıda okumuş olsaydın şimdi burada gelip bana çamur atmazdın. Ama sizi kınamıyorum Allah ismi gelince şeytansı ruhunuz haklı olarak dayanamıyor ve bütür yalnış, yalan, çirkaf dolu çamur atıyorsunuz. Yalan yalnış yazanlara afern doğruları söyleyene çamur atmaksa bu sitenin ve görevlilerin işi ben bu siteye girmerim bidaha. Siz takılın kendi aranızda daha rahat edersiniz. Yazıklar olsun sana ve senin gibilere.

vermud

Kayıtlı Üye
Arkadasim bize de bi şifa eli at biraz sans gelsin :) saka bi yana iyi yapmissin bu buyu olayi ilgin birşey. Sen madem yeteneklerin var diyorsun o an buyuyu Nasil bozacagini da biliyosundur. O yyüzden bence yaptiklarin ise yaramistir. Niye saba buyu yapip duruyorlar ki.

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Ben bunu isteyerek yapmıyorum veya bu güçü almak için bişeyler yapmadım, cin daveti veya buna benzer bişey yapmadım. Ben kötü cinlerle iş yapmıyorum. İLk başlarda gelip gidiyorlardı yanıma ama sonra hepisini kovdum. Meleklerle çalışıyorum, çalışıyorum derken yalnış anlama yani onlar beni ziyarete gidip geliyorlar ve bana haberleri veriyorlar yada büyü gibi şeyler varsa gidip bozuyorlar. Görüntü olarakta insan gibiler ama bizden çok iri vücutlu çok uzun bi varlıklar, çok hoş kokulular, ilk beyaz güverçin gibi uçarak geliyorlar sonra bana yaklaşdıkları zaman biranda insan şekli alıyorlar, güverçin olarak beyaz ve sırtlarında sarı benleri var. Yüzlerinide görümiyorum sanki yüzlerinde ışık patlaması gibi bişey var, hani güneşe bakamıyoruza oda onun gibi ama beyaz süt gibi bi ışık. Bazıları hep sorar bana bunu nasıl başardın neden sana geliyorlar bizde böylebişey olmuyor. Birincisi hiçkimsenin kötülüyünü arzu etmedim şimdiye kadar herkese karşı hoş görülü oldum, bana kötülük yapana bile beddua etmedim aksine Allahtan ıslah etmesi için dua etdim, çok vazla zikr, selavat çektim hatta biriyle konuşurken bile kalbim hep zikir eder Allahın isimlerini, sırf bunun için üç yıl kendi üzerimde çalıştım, kalbimde yalnızca bi sevda var oda Allah, kalbimin çevresinde annem, babam olmak şartıyla tüm beyganberler ve imamların sevdası kaplıyor, nemaz, dua, oruç gibi vacip emelleri aksatmadım, 6 yaşından nemaz kıldım, küfür, kötü laf hiç konuşmadım, hiçbizaman yüksekten veya bağırarak konuşmam ve biçok şey. Bu saydıklarımı yaparsanız emin olun sizede bunlar kısmet olur. Ben toront kartlarına veya buna benzer hiçbir şeye bakmam sadece ve sadece kalbimden gelen ilk lafı söylerim ve doğru çıkar. Avcumun içine bakdığım zaman arzu etdiğim şeyi orada görürüm. Bide bana niye büyü yapıyorlar sormuşsunuz. Şöyle açıklayacağım. Benim geri gönderdiğim biçok cin oldu veya cinli hastalar oldu bu cinler bana düşman yani şeytan olanlar. Ve bunların kullandıkları insanlar var ondan dolayı bana bilerek yapıyorlar ve yaptırtıyorlar. Bukes çok güçlü yapdılar çok şükür bunuda bozdum. Ama ilk defa böylebişey yapdım yani kendi elimle çıkardım ondan konu açtım bilen vardır mutlaka diğe. Baksana burada bile bazı kişiler beni rahat bırakmıyorlar sanıyorlarki kendi iradeleri ile bana bunları söylüyorlar veya yazıyorlar ama inanın bana onlara bunları yazdıran şeytandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...