Birkaç aşk iksiri tarifi

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu yazımda size bazı aşk tarifleri vericim umarım işinize yarar
BİR KAÇ TANE AŞK BÜYÜSÜ TARİFİ
1) Sevdiği insanı hemen elde etmek için Arabi ayın 7′sinde 100 kere ” Ya Velud, ya Allah” okunup dua edilir.
2) 3 tane pamuk çekirdeği üzerine birer kere Yasin süresi okunup üflenir. Her üfleyişten sonra …..kızı/oğlu……nın ağzını, dilini bağladım denilir. Bu çekirdekler aşık edilmek istenilen kimsenin evinin eşiğine gömülür.
3) Mümkün olduğu kadar uzun bir mum alınır. Üzerine Tebbet süresi, okunur. Mum uygun bir yere dikilip dua edilir ve yakılır. Mum yanmaya başlayıp da eridikçe, sevmesi istenilen kimse de öyle yanar.
4) 1 tane kırmızı biberin üzerine 7 kere aşağıdaki dua okunur.Ateşte yakılır
” Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün.”

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ben çok önemli bi soru sorucam ki aslında bi kaç konuyla ilgili başka soruların da cevabını barındırıyodur eminim...Mesela biri müslüman değilse bu iksirler veya celbiye duaları v.s yine de fayda sağlar mı o kişiye ? " Yasin suresinin hüddamını elde etme " şekinde bi konu okumuştum.Bunu müslüman olmayan bi kimse yapamaz mantıken.

Ayrıca; Ezoterik öğretiler ve merkezleri hakkında sorularımın oldugu bi konu açmıştım.Bir de şunu soriym : müslüman değilse bir kişi nerden ve nasıl ezoterik öğreti yoluna girebilir ? o kişi bnm ve inanç durumum çok karmaşık.Şu an yaratıcı sevgisinden mahrumum. biri bu sorularımı cevaplandırırsa çok minnettar kalıcam...

teşekkürler..

sinsi

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekürler .3. ve4. uygulamayı en ince ayrıntısına kadar anlatırmısın lütfen bi kız varda kafayı yicem uygulama önce si hazırlık, ne bilim uygulama sırasında ve sonrasında lütfen yardımcı ol bana anlat ben eksiksiz uygulayayım

colkurduu

Kayıtlı Üye
bunlardan hcı bsıey olmaz zamanınız harcamayın

shado

Banlı Kullanıcı
Büyüyü hoş bulmuyorum bide böyle yanmali kavurmali büyüler çok saçma geliyor.kimsenin bana ya da bir baskasina bu tür bi büyü yapmasini istemem.bilgili olduğum bir konu değil ama eğer doğruysa gerçekten çok zalimce ve bugün konu basliklarida bu türden .Bence bu tür şeyler yapmamali insan.Allah yardimcimiz olsun.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Büyüyle aşk yapsanız da bu size ne kadar mutluluk verir ? Aşkı küçümseyen varsa buyrun büyüyü yapabilirsiniz.
İyi Forumlar