Kadınları Burçlarla Yorumlamak :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Burcum balık yükselenim yengeç. Bana uyan kısımları şunlar.

Yengeç: İlişkiler hakkında hiç durmadan 72 saat konuşabilirler. Sizi asla dinlemeyip, en iyi dinliyo taklidi yapan burçtur. (doğru)
Kazara arayıp, yarın dünyanın sonu geliyomuş deseniz, demek o yüzden benden ayrıldı yoksa bana hayatta kıyamaz olur yorumu. (çok doğru)
Yengeç için kainattaki herşey kendisi ve sevgilisi ile ilgilidir. (malesef ki öyle)
Tam bir sabah insanıdır yengeç, sabah 5 de bile kalksa mutlu ve neşeli uyanır. (sabah şekeri and teletubbies )
Samimi ve komiktir. (tinki vinki la la ) Yalnız ben gecenin 3 ünde de bu kafadayım.
insan 1 gün bile görmezse özler yengeci (bilemeyeceğim başkalarına sormak lazım, bana kalırsa özleniyorum).
duygusallığını zekası ve fırlamalığıyla kapatır. ihmal edilmeye gelemez aman. (çok doğru).

Balık: Malesef ağlamak pek benlik iş değil.
Her ilişkisine, son ilişkisiymiş gibi başlar, kendini inandırır, ayrılınca da aman boşver ya zaten şizofrendi der geçer.
(işte bu çok çok doğru).

Hayalperesttir, ama romantik salya aşık değildir, sevgilisi şiir okurken dayanamayıp adamın ağzına gülebilir.
(şiir okuyan taraf benim, ey benim sevdiceğim... Yersiz yerde gülmek huyum var. Biri sinirlenince veya ağlarken gülesim geliyor).

Küçük şeylerden mutlu olsa da, ota boka morali bozulabilir. (anneme göre öyle)

Bu kadar duygusal olmasına rağmen, zorluklar karşısında inanılmaz güçlüdür.

Asla hak yemez, estetiğe düşkündür üzerinde tarçın yoksa sahlep bile içmez.
Estetiğe , şıklığa, zarifliiğe düşkünüm. Ancak o salep misafirlikte geldiyse içinde tuz da olsa içerim nezaketimden.
Geneli iyi yemek yapar, ideal eş ve anne adayıdır. (börek açarım, güzel yemek yaparım).
Bünyeleri görücü usulü ile evlenmeye yatkındır. (ya bu niyee doğruu. Malesef öyle. Görücü usulü biri çıkınca tanışmam da demiyorum.
Halbuki uyar mı bana uymaz. Bir yanım böyle olsun ister ama).

historia

Kayıtlı Üye
burcum koç ve tek uymayan şey -dedikodu yapamaz- kısmı, ama çatır çatır dedikodu yapar ve dedikoduya bayılırım :D yükselenim kova, sanırım bu özelliği de yükselenimden almışım :D

nazom

Kayıtlı Üye
:) Yay kadını : nazom
Bu kadar mı olur yahu ... Tam üstüne basmış .

Seraphine

Kayıtlı Üye
Hmm ilk önce akrebi okudum ama bana pek uyduğunu düşünmüyorum, Güneş burcum daha isabetli gibi.

Kova: Dedikoduya bayılır gıybeti içine sokup mıncırır. İçinde hep bir dahi yaşadığını düşünür ama tarihte bir icadına rastlanmamıştır. Zekasına aşıktır, egosu yüksektir. Bu tatlı egosunun yanında bir de mütevazı olsaymış tam süper olurmuş ama olamamış kısmet. Arkadaşlarını çok sever, ne sevmesi delirir, aklını çıldırır arkadaş diye. Bağlılık sever, bağımlılıktan tiksinir. İlişkilerde erkek gibidir, yönetir, kontrol eder, müdahele eder, az daha sıksa p..pisi çıkacaktır. Düğün dansını bile erkeğin yönetmesine izin vermez, illa domine edecek. Kültürlüdür ama fazla bilgi kalbe zarar diye; müzeden çıkıp kermese, Verdi'nin operasından, Ferdi Tayfur konserine gidebilir. Magazine aşinadır, bıraksalar, 2. Sayfa programını rahatlıkla sunabilir. İnanılmaz komik ve pratiktir. Üşenmese dünyayı ele geçirir ama yatarken makyajını silmeye üşenen insan dünyayı mı ele geçirecek Allahınsen
Bununla övüldüm mü gömüldüm mü anlayamadım sayın Yule, ama bazı yerlerde kendimi gördüğümü itiraf etmezsem olmaz. ? Arkadaşlara düşkünlük, kontrol etmek, makyaj silme kısımları gibi yerler çok doğru. Üşenme kısmını görünce bir kaç saniye duraksadım hatta ? Şu günlerde burçlarla ilgili şeyler çok hoşuma gidiyor, açılan konular için toplu teşekkür etmiş olayım buradan.

Ha bir de annemi resmen ikizler ile tekrar okumuş oldum, o bekletme olayı yüzünden kendisiyle bir yerlere gitmekten her zaman sakınmaya çalışırım :rolleyes: