Çalıştığım yerde sevdiğim bir kız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Çalıştığım yerde sevdiğim bir kız var. Sadece uzaktan uzağa görüyorum. Bir kez işten dolayı konuşma fırsatım oldu ve çok etkilendim. O günden beri aklımda, gayet akıllı, zevkli birisine benziyor. İşimden dolayı bir haber aldım. Bir haftaya ayrılma ihtimalim var. Sizlerden dua, büyü ve s. şeyler istemiyorum. Ama bir öneriniz varsa söyleyebilirsiniz :) Bana ne yapmam gerektiğini söyleyin bir arkadaşınız, kardeşiniz olarak. İyi bir fikre ihtiyacım var. Kıza nasıl yaklaşa bilirim? Bu ihtimal zor, çünkü utangaçım ve konuşmayla etkilemede uzman değilim :) Beni redetmeyeceği bir şekilde yaklaşmalıyım. Yorumlarınızı bekliyorum :)

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bir kızı etkilemek için kendiniz olmanız yeterlidir.Kızlar öyle doğasında olmayan şekilde davranan erkeklerden hoşlanmazlar tabii zeki olanları...

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Kızın bana taraf baktığını hissediyorum. Bir umut doğuyor içime, aceba beğeniyormu o da diye.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Size şöyle bir şey demek isterim.Aşk sürprizlerle doludur.Umudunuzu hiç bir zaman kaybetmeyin.Hayat size gerekli fırsatları yakalamanıza izin verecektir.Yeter ki siz tüm samimiyetinizle isteyin...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ben de tıpkı senin yaşadığının aynını yaşıyorum.Bembeyaz bi meleğe aşığım :) fakat aynı şekilde çekiniyorum konuşmaktan. ayrıca gördüğüm yerde heyecanıma yeniliyorum :/ aklıma hiç bi şey gelmiyo.Aşk ı elime yüzüme bulaştırdım...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Size göre planlı ona göre tesadüf olacak birşeyler yapabilirsiniz. Elinizdeki imkanı iyi değerlendirin. Aynı iş yerindesiniz hergün görüyorsunuz. Ay da yılda bi denk gelince görenler ne yapsın ? :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Site bir parapsikoloji sitesidir.Parapsikoloji dışındaki sorularınız ve cevapları için lütfen başka sitelere yöneliniz. Büyü dua vb. istemiyorsanız bu sitede bu konuyu açmanızın amacı siteye uygun değildir.Özel hayatınızla ilgili fikir beyan etmesini istediğiniz üyelere de özel mesajla ulaşın.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...