Şahmeran Duası İle İlgili Yardım Lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Şahmeran Duasına dün geceden itibaren başlamış bulunmaktayım. Günlük 61 kez olmak üzere 3 gün okuyacağım yazıyordu. Büyük bir istek ve inanişinla bu duaya başladım. Allah(c.c) umarım duamı kabul eder. Bununla ilgili sizlere sormak istediğim sorular var en kısa zamanda da cevaplarınızı bekliyorum. Dün gece duamı ettim bugün niyet ettiğim duamda istediğim kişiyi iki kere gördüm.(Normalde pek denk gelmez) Birinde gözgöze geldik diğerinde arkası hafif dönüktü görmedi bende pek bakamadım. Söylemek ve sormak istediğim şu ki ;

* Ben bu kişiyle daha önce hiç yüzyüze konuşmadım
* Bu kişiyle daha önce sosyal ağ yoluyla konuşmaya çalıştım ancak sevdiği biri olduğunu ve yeni ayrıldıklarını söyledi aradan bi iki hafta geçti ve yeniden barıştıklarını duydum. Geçen aylarda ayrıldıklarını söylediler. Bu yüzden bende bu duaya kalkıştım.

Sormak istediklerim şunlar ;

* Ben bu duayı hallettim gerisini Allah'ın işine bırakıp beklemelimiyim ?
* Yoksa gidip konuşmaya çalışmalımıyım.( Böyle diyorum ama gidip konuşacak gücü kendimde bulamıyorum terslenirsem yıkılma korkum var)

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için hepinize teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Herşeyin bi zamanı var, dualar boşa değil..

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Öncelikle sana bir şey diyeceğim; banın açılmış hayırlı olsun. Daha sonra sorulara geçeyim.
Şahmeran duasını sayısına uygun okuduysan gerisini Allah'a bırak.
Konuşmaya çalış. Ama direk kızın suratına benimle çıksana deme. Naber falan de.
Yani sen duanı ettin. Gerisini Allah'a bırak!

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Öncelikle sana bir şey diyeceğim; banın açılmış hayırlı olsun. Daha sonra sorulara geçeyim.
Şahmeran duasını sayısına uygun okuduysan gerisini Allah'a bırak.
Konuşmaya çalış. Ama direk kızın suratına benimle çıksana deme. Naber falan de.
Yani sen duanı ettin. Gerisini Allah'a bırak!

Sağol teşekkür ederim. Ban yememin nedeni iletişim bilgisi istemekti sabırsızdım burdaki mesajlaşma hızı yetmemişti ve böyle bir kural olduğunu bilmiyordum. Ancak artık öğrendim 1 ay siteden uzak kaldım hayat boş gibi geldi diyebilirim neredeyse :) Herneyse dua konusuna gelelim benim kıza naber deme olanağım bile yok en fazla uzaktan uzaktan bakabiliyorum. Umarım Allah-u Teala duamı kabul eder bir şekilde onu bana aşık eder. Çok araştırdım ama tekbir şeye karar verdim. İsteyeceğim şeyi neden Allah'tan değilde, Allah'ın yarattığı bir varlıkdan isteyeyim ki ? Dua yöntemini bildikten sonra kabul olmayacak dua yok diye düşünüyorum. Dilerim ki Yaradanımız hepimizin dualarını kabul eder..

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
Sağol teşekkür ederim. Ban yememin nedeni iletişim bilgisi istemekti sabırsızdım burdaki mesajlaşma hızı yetmemişti ve böyle bir kural olduğunu bilmiyordum. Ancak artık öğrendim 1 ay siteden uzak kaldım hayat boş gibi geldi diyebilirim neredeyse :) Herneyse dua konusuna gelelim benim kıza naber deme olanağım bile yok en fazla uzaktan uzaktan bakabiliyorum. Umarım Allah-u Teala duamı kabul eder bir şekilde onu bana aşık eder. Çok araştırdım ama tekbir şeye karar verdim. İsteyeceğim şeyi neden Allah'tan değilde, Allah'ın yarattığı bir varlıkdan isteyeyim ki ? Dua yöntemini bildikten sonra kabul olmayacak dua yok diye düşünüyorum. Dilerim ki Yaradanımız hepimizin dualarını kabul eder..
Bende biliyorum iletişim bilgisi verdiğini. ;) Hayırlı bir işse Allah yapar ne diyelim okumuşsun duanı.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Başka yorum atan yardımcı olmaya çalışanları bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...