Aşk ve sevgi için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dozert

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi günler. :)

Ben 8 aydır birine(hiç tanımıyordum,yüz yüze konuşmadım,bir sitede tanıştık) hertürlü anlamda bağlıyım,çok seviyorum.Sanki büyü yapılmış gibi ölüyorum neredeyse ona karşı.Fakat bir türlü açılma fırsatı bulamıyordum.Geçen hafta o gücü kendimde bulunca duygularımı ona dile getirdim.Fakat ertesi gün hiç konuşmamışız gibi,tanışmamışız gibi davranmaya başladı.Mesajlarıma cevap vermiyor twitterda,foursquare'da falan birsürü sistemimde ekledim kabul etti fakat ne bir mesaj ne beğeni hiçbirşey yok.Şimdi sorum şu ;

Ben öyle birşey istiyorum ki bu bir büyü vb. birşey olmasın.Ölene kadar peşimde pervanede olmasın.Sadece beni düşünsün,rüyasına giriyim,Karşılaşalım,onun gözüne daha güzel gözükiyim,zaten bir kaç karşılaşmadan,düşünmeden sonra konuşmaya başlıcağını tahmin ediyorum.Bu tarz birşey istiyorum.(Wicca,doğu maji bunlara çok uzağım iyice oturup anlamak için bir kaç gün belkide haftalar,aylar gerekiyor bu uygulama türlerini anlamak için).Böyle bir şey mümkünmüdür? Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
En hayırlısı duadır arkadaşım. Zaten sende olacaksa bunun samimi ve doğal bir şekilde olmasını istiyorsun sanırsam. Yapacağın en tesirli ve en güzel şey dua etmek.

Rabbim inşallah hayırlı kılar ve her şey gönlünce olur :)

dozert

Kayıtlı Üye
Güzel Yorumun için çok teşekkür ederim. :) Aynı şekilde dediğin gibi bunun doğal yoldan olmasını ama birazcık katkılı olmasını istiyorum.Dua konusuna gelirsek,8 aydır etmediğim dua kalmadı, ne okuduysam olmadı.Artık pes ettim umudumu kaybettim dua konusunda da .. :(.Değerli yorumun ve dileklerin için tekrar teşekkürler. :)

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Rica ederim :)

Ümitsizliğe kapılmamanı tavsiye ederim.

Anneannem ben küçükken akşamları başımda uyuyana kadar beklerdi. Beraber dua ederdik. 'Dualarım kabul olmuyo, Allah beni duymuyo' diye bazen sitem ederdim. Bana 'Allah kuluna 3 şekilde karşılık verir;
1-Evet der istediğini verir.
2-Hayır der daha iyisini verir.
3-Bekle der ve en iyisini verir.' derdi.

Sabır gerekli sevgili kardeşim. Sabır olmadan kıymet olmaz :)

dozert

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim. :) Çok haklısın sabır olmadan hiçbirşey olmaz,fakat artık dayanıcak gücüm kalmadı diyebilirim.Tamamen çaresizim diyebilirim.Hayatımda ilk defa birine böylelikle bağlıyım.Çok ama çok garip,müzik zevkim değişti,hayatım değişti.Ben de yeni yöntemler aramaya giriştim.İnş. Herşey dediğin gibi olur..Çok ama çok sağol tavsiyelerin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...