Yaşadıklarım ne oluyor? Yardım :ı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sell96

Kayıtlı Üye
Öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirteyim. Umarım yanlış yere konu açmıyorum :willy_nilly: Aslında doğa üstü olaylara hep ilgim vardı ama hiç bu kadar araştırdığımı hatırlamıyorum. Herneyse, küçük yaşlardan beri bazı yeteneklerim olduğunu hissediyorum. Olacak bazı şeyleri önceden hissedebilirim, olayların sonunun iyi mi kötü mü olacağını tahmin edebiliyorum ve bazı ufak zaman tahminlerim oldu (bir olayın gerçekleşme tarihi gibi). Küçük bir deneyimimden de bahsedeyim, sanırım 13 yaşındaydım, balkondan elimdeki bezi sirkeliyorum. Sirkelerken bir düşünce geçti sanki, bezin elimden düşeceğini hissettim ve düştü. Karşımdaki kişilerin çoğunlukla ne düşündüğünü, yalan söyleyip söylemediğini de anlayabiliriyorum. Sizlere belki basit gelebilir bu yazdıklarım ama sizce bu yaşadıklarım nedir?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bezi silkelerken olabilecek tek tedirginlik bezin düşeceği zaten. önemli olan yemek esnasında yemek yedikten sonra silkelerken düşeceğini hissetmek.

sell96

Kayıtlı Üye
ama benim tedirginliğim yoktu o sırada. gelip geçti hemen nasıl oldu anlamadım. diğerleri nedir peki?

sfcccenk

Banlı Kullanıcı
herkes de bu tür yetenekler var! Fakat birinde gelişmemiştir, birinde de fazlasıyla gelişmiştir. Bu durum 3.gözünle alakalı yani çakranla alakalı. Eğer yeteneğim var diyorsan ki zaten var. O yeteneğinin üzerinden çalış çok çalış. Çalışan demir pas tutmaz. Forumumuzda yeterince bu 'psişik yetenekler' ile alakalı bir sürü bilgi var. Psi wheel üzerinde çalış. Konsantrasyon üzerinde çalış. Farkındalık çalış. Daha da önemlisi meditasyon yap!

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Psişik yetenekler işte. Geliştirmeye çalış büyük yararları dokunuyor.

AğLan

Kayıtlı Üye
Öncelikle foruma yeni üye olduğumu belirteyim. Umarım yanlış yere konu açmıyorum :willy_nilly: Aslında doğa üstü olaylara hep ilgim vardı ama hiç bu kadar araştırdığımı hatırlamıyorum. Herneyse, küçük yaşlardan beri bazı yeteneklerim olduğunu hissediyorum. Olacak bazı şeyleri önceden hissedebilirim, olayların sonunun iyi mi kötü mü olacağını tahmin edebiliyorum ve bazı ufak zaman tahminlerim oldu (bir olayın gerçekleşme tarihi gibi). Küçük bir deneyimimden de bahsedeyim, sanırım 13 yaşındaydım, balkondan elimdeki bezi sirkeliyorum. Sirkelerken bir düşünce geçti sanki, bezin elimden düşeceğini hissettim ve düştü. Karşımdaki kişilerin çoğunlukla ne düşündüğünü, yalan söyleyip söylemediğini de anlayabiliriyorum. Sizlere belki basit gelebilir bu yazdıklarım ama sizce bu yaşadıklarım nedir?
bezin elimden düşeceğini hissetim diyonuz bez sizin elinizde zaten onun düşücek olması sizin dikat sizliğinden olmuştur dikat etseydiniz düşmezdi bun şey bi yetenekle alakalı deil olay önceden bazı şeyler seziyorum diyorsanız burda 6hisler fln filan devreye giriyor yeteneğiniz varsa ordan vardır bez olayı saçma geldi bana onla pekiştirmeniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...