cinle yüz yüze gelmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dave

Kayıtlı Üye
Üzerinden fazla zaman geçmedi bu yaşadığım olayın , olay şu tam olarak.Gece olmuştu yatmaya hazırlanıyordum.5 10 dk öylece uzandıktan sonra hiçbir sebep yokken bir ürperti geldi hiçbir neden yokken korkmaya başladım (zaten karanlıktan hep korkmuşumdur)daha sonra karşımda bir kafa gördüm havada asılı kalmış bir kafa sadece kafa vücut yoktu çok çirkin ve korkunçtu bana bakarak hafif sırıtıyordu bense korkudan öylece kalmıştım.En ilginci beni en çok korkutan olay ise bu kafanın konuşmaya başlamış olması arapçaya benzer bir dilde konuşuyordu belkide ibranicedir bilemiyorum ama sorun benim onun söylediklerini bire bir aynı vurgu ile aynı ses tonu ile tekrarlıyor olmam ve bunu istemsiz yapıyordum.Yaklaşık 10 15 dk kadar konuştu ve ben bunlardı zaten ezbere biliyormuşçasına tekrarladım o geceden beri bu olayın etkisindeyim.Daha önce böyle bir şey yaşamış olanlar var mı bilmiyorum ama ben böyle bir şey yaşadım ve paylaşmak istedim.

tozasor

Banlı Kullanıcı
korku veren his iyi değildir. sana tekrar ettirdiği şey şeytanice bir şey de olabilir emin değilim ama korku hissi iyi değildir.

AğLan

Kayıtlı Üye
olay inanması imkansız bi olay derinsuya katılıyorum insan uyurken bile 15dk bişey konuşamıyor siz nasıl uyanıkken böle konuşuyonuz şaştım bide kafasını görmüşsünüz direk genelde yüzünü saklıyolar bedenini gösteriyolar arapça veya ibranice laflar söyledi dionuz sizin anlamıcanız dilde bazen laflar sölediklerini duydum ama 10 15dk böle sürdürmezler inanılcak tarafı yok bende inanmıyorum açıkçası

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Halüsinasyon:

''Daha çok ruhsal ve sinirsel türdeki hastalıklarda karşılaşılan halüsinasyon, gerçekte olmayan fakat kişinin sahip olduğu 5 duyu organından herhangi bir tanesiyle algıladığını sandığı durumlara verilen bir isimdir. Bu tür durumlarda halüsinasyon gören kişinin çevresinde gerçek bir uyarıcı olmaz ama kişi çevresinde canlı veya cansız bir varlığını algılar. Bakıldığında oldukça kompleks bir yapıda olan halüsinasyon görme durumu oldukça ciddi bir sorundur. Öyle ki, bu rahatsızlığın düzenli bir hale gelmesi durumunda kişi sosyal yaşam ve psikolojik açıdan oldukça etkilenebilmektedir. Genellikle ruhsal ve sinirsel bazı hastalıklarda görülen kişini yaşamını olumsuz yönde etkileyen halüsinasyon görme durumu farklı durumlarda da meydana gelebilmektedir. ''

Korku halisinasyonu tetikleyicidir. İyi forumlar.

lDerinSu

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Şahsen bu olayı ben yaşasam korkudan bayılırdım %100 :)

Frozen_Soul

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum benzer bir olay benim başına gelmişti olabiliyor gerçekten herhangi bir uydurma yok.
Şimdi insan yarı uykulu halde uyanır yorganı düzeltir veya su içer ama kayda değer bir şey olmadığı için hatırlamaz.
Bende her insanın uyurken yaptığı gibi uyandım rahat yatamadım ve diğer tarafa döndüm bir baktım biri var hızlıca yatağımda doğruldum.
Benim gördüğüm arkadaşınkinin aksine yüzü kapalıydı yüzünü simsiyah saçları ile kapalı olan beyaz bir gecelik olan bir varlık işte.
hemen baş ucumdaki ışığı yaktım hemen yok olmadı geriye doğru gitti ye yere eğilip kalktı saklanmayamı çalıştı yoksa dalga mı geçiyodu hala mantığını kavrayabilmiş değilim.
Ben korkmaktan çok heyecanlanmıştım ne yapıcam , böyle bir durum da ne yapılır diye.
daha sonra kayboldu 4 dk sonrada sabah ezanı okundu.
korkutan titremek yerine düşünüyodum bu neden bana gözüktü şimdi diye.
o zamanlar agnostik'tim.
ve o olay dan önceki yani yatmadan önceki gece ben allahın varlığı konusunda dalga geçmiştim ve büyük ihtimalle o yüzden gözüktüğüne inanıyorum.
onlardan birini görmeme rağmen , tabi bu bana göre geçerli başkasını bilemem bence insanları bir cini görme ihtimali , cin görmekten daha çok korkutuyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Üzerinden fazla zaman geçmedi bu yaşadığım olayın , olay şu tam olarak.Gece olmuştu yatmaya hazırlanıyordum.5 10 dk öylece uzandıktan sonra hiçbir sebep yokken bir ürperti geldi hiçbir neden yokken korkmaya başladım (zaten karanlıktan hep korkmuşumdur)daha sonra karşımda bir kafa gördüm havada asılı kalmış bir kafa sadece kafa vücut yoktu çok çirkin ve korkunçtu bana bakarak hafif sırıtıyordu bense korkudan öylece kalmıştım.En ilginci beni en çok korkutan olay ise bu kafanın konuşmaya başlamış olması arapçaya benzer bir dilde konuşuyordu belkide ibranicedir bilemiyorum ama sorun benim onun söylediklerini bire bir aynı vurgu ile aynı ses tonu ile tekrarlıyor olmam ve bunu istemsiz yapıyordum.Yaklaşık 10 15 dk kadar konuştu ve ben bunlardı zaten ezbere biliyormuşçasına tekrarladım o geceden beri bu olayın etkisindeyim.Daha önce böyle bir şey yaşamış olanlar var mı bilmiyorum ama ben böyle bir şey yaşadım ve paylaşmak istedim.
Bunun dışında da olaylar yaşamaya devam edeceksiniz büyük ihtimalle.
Varlıklardan korunma usülleri site genelinde oldukça yaygın göz atınız.
Durum tamamen varlıksal durumsa şimdilik ileri safhada değil, okuma, dua gibi kendinizin de yapabileceği çeşitli önlemler var.
Ekstra bir durum oluşursa yine yazarsınız siteye.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
imamı rabbani nin sözüydü galiba cinleri görüyorum diyenin şahitliğini batıl sayarız demiş çünki normal bir durumunuz yok

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vay vay herkes o kadar uzman olmuş ki, adamı tetkik etmeden net ve kesin teşhis koyup üstüne bir de hor görüyorlar.
Tetkik etme şansı olsa hangi uzmanlıkla tetkik edecekler o da muamma.
Tek tek yazıverin de biz de aydınlanıp nurlanalım yüce bilgilerinizden arkadaşlar.
Hor görünce bir tür rahatlık mı geliyor? Çok mu hor görülüyorsunuz da bu şekilde davranıyorsunuz?
Konuda anlatılan duruma 2 kişide ''gerçek'' olarak denk geldim. Kendi bilgilerim dahilinde mümkündür de diyorum.
Mümkün değil diyenler buyrun başlık açıp bilgi veriniz de biz de aydınlanalım.
Yanılgı olabilir, yalan olabilir ama son derece mümkün de olabilir.
Her yeni gelene böyle mi davranmaya başladınız sayın üyeler? Çok yazık.

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Olayla ilgili sakince düşündünüz mü hiç ? Yani demek istediğim bu durumun cinlerle alakalı değilde belkide Sevgili Demir.D in belirtmek istediği gibi halüsinasyon da olabileceği ihtimali. Ya da daha farklı bir şey ? Konu ne olursa olsun burada yardım alabileceğiniz arkadaşlar var. Sadece anlamak istediğinizi doğru anlatmanız yeterli. Çünkü buna göre yardım alabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Halüsinasyon demek de bir varlık demekte aynı derecede yaklaşım olur..Herhangi bir şey almamış ve psikolojik sorunu olmayan biri zaten halüsinasyon görmez .Sevgili chillautun da dediği gibi eğer gerçekten bu yaşanmışsa devami büyük ihtimal gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...