isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

karakter sayısı 10, şans sayısı 6, aradaki fark 4. şimdi ben şanssız mı oluyorum? şans nedir?

yanlış hesap karekter sayınız 10 olarak hesaplanmaz kendi arasında toplanır. 1'e indirgenir.

karekter sayınız 1 şans sayınız 6
Şans nedir sorusunu gerek sitemizden gerek netten araştırarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Kendi hesaplarım 5/3 olunca bir hayli üzüldüm.Şansızığımı kabul etmeyip pozitif düşünüyorum ama millet basbas böyle şanssız görmedim diyince bana sürekli bir yutkunmadım değil.Sonra sinirden oturdum Acun Ilıcalı'nın sayılarını hesapladım.
Karakter :5 Şans:11 çıktı. Ne diyebiirim ki.. :D

Laterina

Kayıtlı Üye
bende diyorum zekam düşük değil yeteneklerim düşük değil... Ama hayatta hiçbir halt başaramıyorum. Nedenini buldum. 11/1 .... doğduğum an kaybetmişim stn XD

karatay

Kayıtlı Üye
Sevgili Nefertiti Hesapladığım da 11/11 çıkıyor fakat hayatım boyunca hep şansız oldum hem maddi hem manevi konularda acaba neden tavsiyen var mı :)

etzel

Kayıtlı Üye
11 /7 cikti.bu arada ugurlu sayimda 7 dir
Ama ugurlumj bu 11 7 sanssizmi

kerabra

Kayıtlı Üye
Ne şanssız bir yılda doğmuşum anasını satayım 8/2 nedir lan ölsem daha iyi herhalde :D

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
57/20 ne anlama Geliyor Bilgili Arkadaşlar Yardımcı Olabilirmi Lütfen.

Ab******** ***İL

Alpha.gif

Kayıtlı Üye
İsim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

Büyük zorluklarla geçinen birinin çocuklarından bir tanesinden ,büyük şehirde büyük işler başarması büyük mevkilere ulaşması ,zekası ve yeteneğiyle birlikte ŞANSINI belirleyen isminde gizlidir.isim ve doğum tarihi işlemlerinden sadeleştirilen rakamlar ,o insanın kişilik ve şansını ortaya koyar.lider yaradışlı ve şanslı insan hangi şartlarda olsun mutlaka yeteneği doğrultusunda ideallerini gerçekleştirecektir.yeterki şansı yüksek olsun.
* Şansının yüksek olması içinde en azından kişisel rakamı ve şans rakamı birbirine eşit olmalı yada mümkün olduğunca şans rakamı yüksek olmalıdır.*
Örn.şans rakamı 5 olan bir kişinin kişisel rakamıda 5olmalıki şanssızlıktan kurtulsun.çünkü şansı belirleyen rakamların en düşüğü 1, en yükseği 11dir.rakamların toplamı tek sayı oluncaya kadar sadeleştirilir.sadece 11 rakamı sadeleştirilmez.çünkü bu rakam şansı belirleyen en yüksek rakamdır.şansı 11 olan bir insanın hangi şartlarda olursa olsun hayatta yükselişi engellenemez ve yeteneği doğrultusunda mutlaka zirveye çıkar.kısaca hayatlarının her döneminde şans onların yanındadır..

1 A ,H,Ö,Y
2 B,I,P,Z
3 C,İ,R
4 Ç,J,S
5 D,K-Q,Ş
6 E,L,T
7 F,M,U
8 G,N,Ü
9 Ğ ,O,V,W,X

Örn: cem yılmaz 23-4-1973

3+6+7+1+2+6+7+1+2=35 3+5=8
Karekter sayısı :8

2+3+4+1+9+7+3=29 2+9=11
Şans sayısı : 11

Cem yılmazın sayısal analizinden çıkan sonuç 8/ 11 .yaşantısına baktığımızda son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz..
Etrafınızdaki birçok insanı incelediğinizde ,başarılı olan herkesin şans rakamının yüksek olduğunu göreceksiniz.Çabalayan ancak bir türlü istediği sonucu alamayan insanların şans rakamlarının düşük olduğu dikkatinizi çekecek.

Örn. Maradona 30/10/1960
Karekter sayısı :8
Şans sayısı: 2
Maradona çok yetenekli ve başarılı bir insan olarak gözükmektedir.ancak bunun yanında şans rakamının olabildiğince düşük olması (2) bütün başarılarından sonra ve tüm şöhretinin ardından yaşadıklarını gözümüzün önüne getirdiğimizde herkesçe bilinen ve oldukça ilginç bir tablonun ortaya çıktığı açıktır..

Sayısı şans sayısı

1 1 şansı çok yüksek değil
1 2 şansı giderek yükseliyor
1 3 daha şanslı
5 3 şansı zayıf
5 5 sanssız denemez
5 11 çok şanslı
Şimdi çok şanslı ve özel olduğunu söylediğimiz 11.grup için örnek verelim.çünkü bu örnekten de göreceğiz ki ;kişi özel olan 11.gruba dahil olsa bile şansının yüksek oluşu şans rakamına ve bu rakamın isminden elde ettiğimiz karekter sayıyla olan ilişkisine bağlıdır.

Sayısı şans sayısı

11 1 çok şanssız
11 6 şansı zayıf
11 11 en büyük şans

Tüm grup sayıları ve şans numaraları için örnekler çoğaltılabilir.önemli olan şey iki sayının birbiri ile olan ilişkisidir..

benim sayım 1 / 11 şansı yüksek olan gruba giriyorum:Angel_anim:

İki ismim var ne yapmalıyım?