isim ve doğum tarihinize göre şansınızın belirlenmesi

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
ilgi çekici bir konu.1/9 un açıklaması nasıl olurdu pek anlayamadım...

MasterMind

Kayıtlı Üye
1 A ,H,Ö,Y
2 B,I,P,Z
3 C,İ,R
4 Ç,J,S
5 D,K-Q,Ş
6 E,L,T
7 F,M,U
8 G,N,U
9 Ğ ,O,V,W,X

Hangisi ü hangisi u 7-8 de.

MasterMind

Kayıtlı Üye
Karakter 11 / Şans 6 ymış öğrendim şimdi. Şanssızım ha? :D

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Nefertiti arkadaşım 9/9 nasıl sence?

4

43887

1 A ,H,Ö,Y
2 B,I,P,Z
3 C,İ,R
4 Ç,J,S
5 D,K-Q,Ş
6 E,L,T
7 F,M,U
8 G,N,U
9 Ğ ,O,V,W,X

Hangisi ü hangisi u 7-8 de.
8 sayısı = ü zaten dikkat edersen sırasıyla yazılmış ama tabi benim hatam :)

Nefertiti arkadaşım 9/9 nasıl sence?
seninki eşit seviyede.şanssız sayılmazsın.orta karar..

ilgi çekici bir konu.1/9 un açıklaması nasıl olurdu pek anlayamadım...
karekter sayın 1 ve lider özelliklere sahipsin şans sayınında yüksek olması hangi şartlarda olursan ol şansın senden yana olacağını gösterir başarılar seni bekliyor kısaca...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Mantık hatası var.23.4.1973 mesela bu 11 ediyor.O zaman bu tarihte doğan tüm insanlar şanslı mı ?

bcbg

Kayıtlı Üye
3/11 in yorumunu yapabilir misin acaba? :)

4

43887

Mantık hatası var.23.4.1973 mesela bu 11 ediyor.O zaman bu tarihte doğan tüm insanlar şanslı mı ?
tamam aynı yılda doğan milyonlarca insan var fakat sonuçta şans etkeninin sana nasıl tezahür edeceğidir .kişi nasıl bir yaşam geçirmekte ailesinden çevre faktörüne kadar vs vs.hepsi etkin bir neden ama nihayetinde şansı yüksekse pozitif sonuçlar almamız yüksek bence

veli219

Kayıtlı Üye
ben bu konuyu daha önce görmüstum fakat merak ettigim bir sey var bunlari neye dayanarak böyle hesapliyoruz kainagi varmi ?

4

43887

ben bu konuyu daha önce görmüstum fakat merak ettigim bir sey var bunlari neye dayanarak böyle hesapliyoruz kainagi varmi ?
tabiki kaynağı mevcuttur kaderin şifresi adlı bir kitap (celalettin ipekbayrak)yazarın kitabı için yazdığı bir alıntıyıda aktarayım size

isimlerimiz 'kelamdır'.sestir.Bu seslerin bu titreşimlerin bizim üzerimizdeki etkileri nelerdir?çocuklarımıza koyduğumuz isimler onları nasıl etkiliyor?Doğru titreşimleri nasıl tespit ederiz?
Binlerce yıl öncesinden günümüze gelen şifre sistemi...Doğum sırasında karşılaştığımız kozmik etkilerin ve ismimizin enerjetik yapısının bizim üzerimizde nasıl bir etkide bulunduğuna dair,çok eski geleneklerden kalma bazı bilgiler mevcuttur,kitaptada ele alınacak bilgilerin kökeni ise ,İsa Peygamberin de mensubu olduğu bilinen Eseniler Topluluğuna aittir.Eseniler Kabala'da dahil olmak üzere diğer gizli el yazmalarının şifreleriyle yoğun olarak ilgilenmişlerdir.Ve bu nedenlerden dolayı da Şifre Kullananlar' olarak da nitelendirilmişlerdir...
sevgiler...

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
bende 8/8 ama şanstan ziyade akıllıyım .Şanssızlıkları olabilecek krizleri önceden analiz edip engeleyebiliyor yada önleyebiliyorum.