astral seyahatte bildiklerim 2

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu konuda farkli farkli yontemler var, ben kendi yontemimi anlatmak istiyorum.

Rahat kiyafetler giyilir gece sessiz ve cok aydinlik olmayan gozumuzun direk isik almadigi ortamda en rahat oldugumuz sekilde yataga uzanilir. Bu konuda kesin bir sey soyleyemiyecegim. Ister sirt ustu, ister yan olarak yatilabilir. Sadece sol tarafa kalp ve mide ustune yatmayin. Kesin olarak su sekilde dururum dedigim bir sekil yok o an nasil rahat iseniz o sekilde kalin cunku astral gerceklesene kadar ne olursa olsun parmaginizi bile kimildatmamaniz gerekir.
Onerim sag tarafa donerek cenin durusu almanizdir. Sag elinizi sol omzunuza, sol elinizi de sag omzunuza koyarak kollarinizi katlayin. Bu sekilde cok rahat ettiginizi fark edeceksiniz. Tabi ki sirt ustu uzanabilirsiniz o an en rahat ettiginiz sekilde durun.

Gozlerinizi kapatin ve sakinlesin kalp atislariniz ve nefesiniz ritme girsin. Hic bir sey dusunmeden durmanizi soylemiyecegim cunku hic bir sey dusunmeden durulamaz sadece belli bir sey dusunun bu dusunuz basit, kisa ve net bir sey olsun. Bu su, bulut yada hava olabilir. Bir sure sonra kulaklarinizda ugultu ve cinlama olur. Basiniz doner. Yataginiz hafif hafif titret hatta sallaniyormus gibi hissedersiniz. Iste bu sallanma hissini yakalayin ve daha cok sallamaya calisin. Denizde yuzer gibi hayal edin kendini suyu ustunde duruyorsunuz saga sola hatta asagi yukari sallaniyorsunuz, suya bayip cikiyorsunuz...bu asamada titreme kalp atislarinda yukselme olursa korkmayin. Belki aniden kendini odanin ortasinda bulabilirsin yada hayalinde bir kayik canlandirir ona cikmaya calisirsin. Bir kapida hayal edebilirsin ama bunu hic tavsiye etmiyorum.

Kendinizi astral seyahatin icinde buldugunuz zaman kafaniz karisir, ruyalarda beyniniz size komut verir. Su an burdasiniz der, nerede oldugunuzu soyler ama astral de nerede oldugunuzu kendiniz bulmalisiniz. Buyuk ihtimalle odanizda bedeninize arkaniz donuk bir sekilde duruyorsunuz. Etrafinizi inceleyin ama ilk seferde en fazmla 10 saniye kalin. Geri donmek icin yataginizin ustune bedeniniz orda yokmus gibi atlayin. Gozlerinizi bir anda bedeninizde acacaksiniz. Ayni biraktiginiz gibi yatiyorsunuz fakat kalbiniz cok fazla atiyor, yatmayi surdurun ve sakinlesin. Astral seyahatten geriye donmekte kararsiz kalindiginda ufak capta bir karabasan yasanabilir, genede sakin kalin.

Astral seyahate cikmak istediginiz gun et urunleri yemeyin hatta bir kac saat fazla tok olmayin. Fazla yiyip icmeyin, yattiginiz zaman sindirimle isiniz bitmis olsun.
Odanizda dikkat dagitici bir koku olmasada iyi olur ve tamamen sessizlikte kalin. Bu yuzden gece yapmanizi oneriyorum.

Astral seyahate cikmadan once korunmali miyim derseniz bu size kalmis ama benim gibi korunmadan cikarsaniz birden fark ettiginiz siyah golgeler aklinizi basinizdan alabilir. Internette dolasan golge insanlar-shadow people- seklindedirler. Keske banada biri onceden haber verseydi diyorum korkmamaniz icin yaziyorum.

67890

Banlı Kullanıcı
kivep yine ben :)
peki bir nefes tekniği uyguluyormusun teşekkürler.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Agzimi kapatarak sadece burundan cok derin olmayan nefesler aliyorum. O an bedenimi dusunmemeye calisiyorum, nasil nefes aldigimida dusunmedim. Belki istemsizce uyguluyorumdur.

NaBe

Kayıtlı Üye
@kıvep

Arkadaşlar burda sorumu tekrarlamak istiyorum bilgili arkadaşlara yönelik ;

Astral seyhat aşamalarımdan kısa bahsetmek istiyorum

1. Genelde Saat 6-7 Gibi yapıyorum Sakıncası varmi ? başarı oranı nedir

2. Yapmadan önce Abdestimi alır Ayetil kürsimi okurum başıma yukarı sağa sola vs derken kendimce koruma altına alırım kendimi sakıncası varmıdır ?

3. Üstümü cıkartarak rahat bir pozisyondayken astral seyhat procejtion dinlerim odaklanmak icin ? bunda bir sorun varmıdır

4. gözlerde hafif karıncalamalar ayaklarda hafif karıncamalar hisediyorum icimden sadece bügün astral seyhata cıkacagım diyorum Allahım yardımcım ol diye

5. kesinlikle bu aşamalara kadar korkum yok

6. acaba proejtion dinlememde sorun varmıdır ? buralara kadar her hangi bir hatam varmıdır varsa lütfen nerdedir yardımcı olurmusunuz

7. ekstara yapmam gerekenler nelerdir

teşekürler

Gangster

Banlı Kullanıcı
@kıvep

Arkadaşlar burda sorumu tekrarlamak istiyorum bilgili arkadaşlara yönelik ;

Astral seyhat aşamalarımdan kısa bahsetmek istiyorum

1. Genelde Saat 6-7 Gibi yapıyorum Sakıncası varmi ? başarı oranı nedir

2. Yapmadan önce Abdestimi alır Ayetil kürsimi okurum başıma yukarı sağa sola vs derken kendimce koruma altına alırım kendimi sakıncası varmıdır ?

3. Üstümü cıkartarak rahat bir pozisyondayken astral seyhat procejtion dinlerim odaklanmak icin ? bunda bir sorun varmıdır

4. gözlerde hafif karıncalamalar ayaklarda hafif karıncamalar hisediyorum icimden sadece bügün astral seyhata cıkacagım diyorum Allahım yardımcım ol diye

5. kesinlikle bu aşamalara kadar korkum yok

6. acaba proejtion dinlememde sorun varmıdır ? buralara kadar her hangi bir hatam varmıdır varsa lütfen nerdedir yardımcı olurmusunuz

7. ekstara yapmam gerekenler nelerdir

teşekürler

1- saatin bir önemi yok, yorgun olduğun bir zaman çok sessiz karanlık bir ortamda yapsan dha iyi olur, çünkü ses ve ışık olursa konsantre olamazsın hiç bir şeye.

2- abest almanın süre okumanın zararı yok. eğer bunların çok faydalı olacağına inanıyorsan zaten çıkarsın.ki abdest alıp ayetel kursi okumak daha iyi diyorlar.

3-üstünü çıkar diye bişey yok, rahat bir kıyafetle serin bir odada rahat bir şekılde uzanıp yapacaksın, odaklanmak için muzık dinleme illa dinleyecem diyorsan I-doserin astral muziği var sağlam bir kulaklıkla gerekli şeyleri yapıp dinleyebilirsin.

4-karıncalanma,uyuşma iyi belirtilerdir kendını çıkacağına piskolojikmen inandırman, çok faydalı olacaktır.

5-

6- dinlememeni tavsiye ederim. ama dinlemenınde bir zararı yok.

zihin susturma çalışmaları, imajine çalışmaları, ve AP ye başlamadan önce kısa bir mediyasyon iyi gider. (y)

NaBe

Kayıtlı Üye
@ganster Verdiğiniz cevaplar için cok teşekür ederim ;

3. sorumda i -doserin astral müzüğini duymuştum ? astral seyhate cıkana kadar bu müzüği dinlemem gerekiyormu yani engel olmazmı ?

Örneğin ağaclı sulu kuş sesli bir müzik genelde öyle i-doserin ona odaklansam ? ne gibi faydası olur veya tam aksine odaklanma sorunu yaşatırmı bana

cok soru soruyorum hakınızı helal edin..

zihin susturma çalışmaları icin genelde dinliyeceğim müzüğe odaklanmaya çalişiyorum orda kendimi hissediyorum kuşların sesi suyun sesi vsvs.. böyle zihini susturmaya caliştiriyorum

NaBe

Kayıtlı Üye
Son olarak 3 Senedir Vucut geliştirme çalışıyorum :) ve mecburen protein alıyorum + Bcaa Amino asit peynir altı suyu vsvs

+ Günde 1 kg yakın tavuk gögsü ( bonfile tüketiyorum ) Yumarta cabası bunlar sanırım engel olabiliyor yeme icmeme baya baya dikkat ederim

yağlı yemek kesinlikle tüketmem ekmek vs tüketmem

Lapa pilav lapa bulgur herşey kısacası lapa.

Gangster

Banlı Kullanıcı
@NaBe burada etiket olmuyo galiba.

bak bence şöyle yap 10/20 dakikalık bir meditasyon odaklanma müziği ayarla iyice odaklan iyice kaptır kendını muzık bitince tam kıvamına gelmiş olursun bence..
olayı abartısan çıkamazsın bu kadar zor bişey değil, çıkıcam işte diyicen Piskolojikmen kendını inandırman lazım, içinde ufak bir, kesin çıkamam, başaramıyırum ben aptalım gibi düşüncelerin warsa unut bu işi.

"İNSAN BİLMEDİĞİ ŞEYDEN KORKAR" (y)
bence artık soru sorma tam anlamıyla olayı kavramış ollman gerek.

ağaçlı sulu muzıkler konsantrasyon için iyidir. (y) ama youtubede direk" meditation music." yazsan çok güzel mp3 ler war dostum.

Gangster

Banlı Kullanıcı
beslenmenın bir alakaası yok olayla, war diyenler olayı abartıp çıkamayanlardır,
çok aç olma çok tokta olma yeter. :) : ): ): ): )

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sabah yapmak daha kolay olur, sabah 6-7 gibiyse öneririm. Ama günbatımı 18-19.00 gibiyse hiç önermem, tehlikeli saatlerdir.
Yaptıkların sonra kendini enerjin yüksek ve güvende hissediyorsan, büyük ihtimal korunma sağlanmıştır. Tabi ufak tehlikeler için, büyükleri için yetersiz kalır.
Ses dinlemekte sorun yok ama kişiye göre değilir belki yardımcı olur belki engel olur, yüzde yüz çıkartır diyemem. Hatta konsantreni bozuyorsa dinleme
Daha önce astral projeksiyon yaptınız mı? İlk sefer için her unsur engel olabilir, tüm şartları mükemmel sağlamak zordur, müzik bu mükemmel şartlarınızın içindemi siz karar verin.
Beyin olarak kendini hazırlasan, çok istesen çok inansan bile fiziksel beden hazır değilse olmaz, çünkü fiziksel bedenden astral beden ayrılıyor. Bunun için 3 saat kadar uğraşabilirsinde.
İlk başlar için zordur sonra giderek kolaylaşır, ekstra olarak yemek yememek, et ürünleri yememek, tatlı yememek, evde yanlız olmak hatta insanlarla temas ve iletişimde bulunmamak enerji temizliği için, hatta 1 günü komple buna ayırmak önerimdir. Bir gün okuldan geldikten sonra yapılacak iş değil yani. bir hatanız değil, eğer olmuyorsa şartlarda bir eksik olduğunu düşünürüm,
Soruları anladığım kadarıyla açıkladım,

NaBe

Kayıtlı Üye
@NaBe burada etiket olmuyo galiba.

bak bence şöyle yap 10/20 dakikalık bir meditasyon odaklanma müziği ayarla iyice odaklan iyice kaptır kendını muzık bitince tam kıvamına gelmiş olursun bence..
olayı abartısan çıkamazsın bu kadar zor bişey değil, çıkıcam işte diyicen Piskolojikmen kendını inandırman lazım, içinde ufak bir, kesin çıkamam, başaramıyırum ben aptalım gibi düşüncelerin warsa unut bu işi.

"İNSAN BİLMEDİĞİ ŞEYDEN KORKAR" (y)
bence artık soru sorma tam anlamıyla olayı kavramış ollman gerek.

ağaçlı sulu muzıkler konsantrasyon için iyidir. (y) ama youtubede direk" meditation music." yazsan çok güzel mp3 ler war dostum.

cok iyi anladım hocam ;

İnsan bilmediği şeyden korkar ama o şeyi öğrendiği zaman korkmaz.. kanısındayım hocam muhakak deniyeceğim meditasyon icin odaklanma müzüğü i-doser vs veya ağaclı sulu dedigim gibi :))

sonra uykulu bir zaman dilimi içerisinde denicem inş faydalarını göreceğim cok büyük umutlarım var bakalım başaracağimada inanıyorum sanırım bunuda inanclı bir insan olduguma bağdaştırıyorum meditasyon'dan sonra astral seyhat uygulamasına geçtiğim zaman müzik vsvs dinlememe gerek yok sanırım müzükli veya müzüiksiz deniyeceğim..

NaBe

Kayıtlı Üye
Sabah yapmak daha kolay olur, sabah 6-7 gibiyse öneririm. Ama günbatımı 18-19.00 gibiyse hiç önermem, tehlikeli saatlerdir.
Yaptıkların sonra kendini enerjin yüksek ve güvende hissediyorsan, büyük ihtimal korunma sağlanmıştır. Tabi ufak tehlikeler için, büyükleri için yetersiz kalır.
Ses dinlemekte sorun yok ama kişiye göre değilir belki yardımcı olur belki engel olur, yüzde yüz çıkartır diyemem. Hatta konsantreni bozuyorsa dinleme
Daha önce astral projeksiyon yaptınız mı? İlk sefer için her unsur engel olabilir, tüm şartları mükemmel sağlamak zordur, müzik bu mükemmel şartlarınızın içindemi siz karar verin.
Beyin olarak kendini hazırlasan, çok istesen çok inansan bile fiziksel beden hazır değilse olmaz, çünkü fiziksel bedenden astral beden ayrılıyor. Bunun için 3 saat kadar uğraşabilirsinde.
İlk başlar için zordur sonra giderek kolaylaşır, ekstra olarak yemek yememek, et ürünleri yememek, tatlı yememek, evde yanlız olmak hatta insanlarla temas ve iletişimde bulunmamak enerji temizliği için, hatta 1 günü komple buna ayırmak önerimdir. Bir gün okuldan geldikten sonra yapılacak iş değil yani. bir hatanız değil, eğer olmuyorsa şartlarda bir eksik olduğunu düşünürüm,
Soruları anladığım kadarıyla açıkladım,

kafamdaki soruyu sizinle paylaştım actıgınız konunun son paragrafın altına korunamk lazımmış gibi ifade etmişsiniz bende onu merak ettim ;

daha önce astrak projeksiyon yaptım evet ;

ilk denememdi 1 metre uzagıma telefonla dinlemeye caliştim ; ordaki müziğe odaklanmaya caliştim gözüm kapalıyken mavimsi beyazımsı vs oluyordu ama cogu arkadaşlar gibi

yatagım fazla titremiyordu kulagım cınlamıyordu ve korkmuyordum ki İnanclı bir insan oldugum icin korkmam ama heycan olur en fazla..

NaBe

Kayıtlı Üye
Yaptığım uygulamayı kısaca anlatayım ;

Ayetil kürsi abdest olayını biliyorsunuz zaten uzatmaya gerek yok

saat 6 vs gibi astral seyhat ile ilgili müzik acıp baş ucuma koymak 1 ile yarım metre fark fazla müzük sesi acmamak ;

- Müziğe odaklanmak kuş sesi şelale ağaclar vs

- Ben Allahın izniyle bu işi yapacam diye icimden mırıldamak

- Ellerimin ayaklarımın karıncalamasını hissetmek veya hissetirmek

- Beynime Bu işi yapacağim olacak özgüven tazelemek

şuanki uygulamalarım bu şekilde acaba eksik veya atladiğim bi nokta varmı ?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çıkış olduktan sonra korku heyecan vs olmaz zaten, fiziksel bedeni ve yatağını vs. hissetmezsin, başka yerdesindir artık. Astral bedenin görüş duyuş ve hissediş şekli farklıdır. Zaman içinde tecrübe edip geliştireceğine inanıyorum :)

NaBe

Kayıtlı Üye
Çıkış olduktan sonra korku heyecan vs olmaz zaten, fiziksel bedeni ve yatağını vs. hissetmezsin, başka yerdesindir artık. Astral bedenin görüş duyuş ve hissediş şekli farklıdır. Zaman içinde tecrübe edip geliştireceğine inanıyorum :)

Allahın izniyle bende Yürekten inanıyorum ;

Sadece temel pratikte baya araştırdım sitede vs tamamen kendimi inandırıp o şekilde yapacağim hissi doğdu icimde doğdurtum daha doğrusu ve şuan kendimi hazır hisediyorum..

Ha böyle ufak nedenlerimde yok yok astral seyhat yapayım gideyim arkadaşımı izliyim ne yapıyor vs değil..

Şu işin biraz daha pratiğini öğrendiğim taktirde inş yapacağim.