kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım eğer varsa nasıl bozabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şükrannn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yardımcı olun lütfen çok kötüyüm :( benim ilgili alakalı anlayışlı kocam gitti yerine başka birisi geldi resmen. bir anda değişti çok mutsuzum acaba büyü mü yapıldı diye düşünüyorum eski eşi yada annesi tarafından.. eğer büyü yapıldıysa bunu nasıl anlarım ve büyü nasıl bozulur.. lütfen yardımcı olun.. teşekkürler şimdiden

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür çalışmaların kontrolü için ya kişi ile birebir aynı yerde olmak gerekir. Ya sirkeli ve tuzlu suda kişiye banyo yaptırmak gerekir. 7 gün etkisi olur ve sonra etkisi geçer bu yıkanmanın. Eğer ki bu banyo yapıldığında kişide bir değişiklik oluyorsa (yani olumlu bir değişiklik) bu da büyü yapıldığını işaret edebilir. En kesin ve geçerli yöntem yetkin biri tarafından bakım ile kontrolünün gerçekleştirilmesidir. Sevgi ve Işıkla...

67890

Banlı Kullanıcı
Bu tür çalışmaların kontrolü için ya kişi ile birebir aynı yerde olmak gerekir. Ya sirkeli ve tuzlu suda kişiye banyo yaptırmak gerekir. 7 gün etkisi olur ve sonra etkisi geçer bu yıkanmanın. Eğer ki bu banyo yapıldığında kişide bir değişiklik oluyorsa (yani olumlu bir değişiklik) bu da büyü yapıldığını işaret edebilir. En kesin ve geçerli yöntem yetkin biri tarafından bakım ile kontrolünün gerçekleştirilmesidir. Sevgi ve Işıkla...
sevgili yule ben bu tür konularla ilgilenmemde yazdığın ilginç geldi.
özelliklede tuz konusu.tuzla banyo sonuçta insanı rahatlatır sakinleştirir negatif enerjiyi alır.
doğal olarak belli bir süre sonra zaten etkisi geçmezmi

qrcn

Kayıtlı Üye
Müslim, Ebu Umame el-Balıili’nin şöyle dediğini rivayet etmektedir: Rasûlullah (s.a)’ı şöyle buyururken dinledim: “Bakara sûresini okuyunuz. Onu öğrenmek bereket, onu terketmek bir hasrettir. Batılcılar da onun altından ( kalkamazlar.” (Hadisin ravilerinden bir tanesi olan) Muaviye der ki: Bana ulaş****tığına göre burada sözü geçen “batılcılar”dan kasıt sihirbazlardır.Okumanızı tavsiye ederim.

mysen13

Kayıtlı Üye
Birtakım uygulamalarda büyü olup olmadığını belki anlayabilirsiniz (istihare yatmak gibi ) fakat burdada kesin olarak göreceksiniz diye bişey yok
Sevgili Yule'nin de dediği gibi tecrübeli bir kişinin çözmesi daha güzel olacaktır .Bir doktor koyun otlatmaya yeni başlasa 20 yıllık bir çobandan daha iyi otlatabilir mi ?
Herkesin becerisi bilgisi farklıdır . Büyü bozan yada kişiden musallatı alan kişininde çoğunun koruyucusu vardır .Ben yada siz musallatı kişiden kurtardık diyelim peki akşam o musallat olanlar bu yaptığımıza kızıp intikam almaya kalksa heralde helak oluruz .En iyisini Allah bilir sevgiyle ..

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
tespit için şunu yapın bakara suresini 102 ayetini 21 bir defa 3gun okuyun vucutta yanma başlarsa büyü oldugunun kanıtıdır büyüyle vucuda gelen varlık yanmaya başlar

büyüyü en çabuk bozan yöntem şudur velemen bin yaniha biyedihi lema seeevune vela rizen feramesineha fenem ala mahidun iza sihri betelet günde 70 kere en güçlü duadır

yule

Yönetici
İş
sevgili yule ben bu tür konularla ilgilenmemde yazdığın ilginç geldi.
özelliklede tuz konusu.tuzla banyo sonuçta insanı rahatlatır sakinleştirir negatif enerjiyi alır.
doğal olarak belli bir süre sonra zaten etkisi geçmezmi

Tuzlu ve sirkeli su ile yapılacak banyo bir arınma ritüeldir. Zaten geçicidir. Doğal olarak geçecektir. 7 günlük süresi olduğunu zaten belirttim. Zaten arkadaşımız da nasıl anlayabileceğini sorduğu için eşinde gözle görülür bir rahatlama ve ya düzelme olursa etki var demektir. Eğer üzerinizde birşey olmadığı zaman bu yöntem ile duş aldığınızda sadece bir rahatlık hissedilir, hal ve tavırlarda bir değişiklik olmayacaktır.

tespit için şunu yapın bakara suresini 102 ayetini 21 bir defa 3gun okuyun vucutta yanma başlarsa büyü oldugunun kanıtıdır büyüyle vucuda gelen varlık yanmaya başlar

büyüyü en çabuk bozan yöntem şudur velemen bin yaniha biyedihi lema seeevune vela rizen feramesineha fenem ala mahidun iza sihri betelet günde 70 kere en güçlü duadır

sevgili erhanozbay,

İlk önce flood şeklinde (yani peşpeşe) mesaj yazmayınız. Birçok mesajınızı düzeltmek için uğraşıyoruz. Flood yapmak sitemizde yasaktır. Aksi durumlarda yazdığınız mesajları silmek durumunda kalacağız.

İkincisi tespit için vermiş olduğunuz yöntem yanlıştır. Bir yanma hissedersiniz, büyüyle gelen varlık yandığı için sıcaklığınız artar demişsiniz. Öncelikle ateş elementinden yaratılmış bir varlık yanarak zarar görmez ve böyle bir etki göstermez. Bunu birçok kişi yanlış bildiriyor. Doğayı düşünelim. Bir orman yangını için su kullanırız. Orman yangını olduğunda ateşle müdahale etmeyiz. Vermiş olduğunuz yöntemdeki bilgilendirme yanlıştır. Ayrıca yapılan büyünün varlıklarla yapıldığını nereden çıkardınız. Sadece varlıklar kullanılarak mı büyü yapılır. Yakmalı olur bebekli olur cinli olur cinsiz olur tılsımlı olur tılsımsız olur. Birçok çeşit çalışma şekilleri ve yöntemleri mevcuttur. Yani çalışmanın varlıklardan olduğunu kanıtlayamazsınız. Ki sadece varlıksal bir büyü olup olmadığını denetleyecek olursak da kişileri yanlış yönlendirip zarar görmesine neden olabiliriz. Vermiş olduğunuz bilgileri lütfen tekrar tekrar gözden geçiriniz.

Üçüncü önemli nokta ise bir dua okuyarak negatif enerjileri yok edemezsiniz. Duaların böyle bir işlevi yoktur. Sadece belli bir dönem kendinizi korumaya alabilirsiniz.Ama bu da komplike bir iştir. Bir duayı okudum, büyü bozuldu, varlık kaçtı, korumam tamamlandı diyebiliyor olsa idik bu dünyada hadi daha da daraltayım müslüman dünyasında kimsenin başına ne bir felaket ne bir nazar, ne bir büyü, ne bir varlık musallatı gelirdi. Ne kimse fakirleşir, ne sağlıksızlaşır, ne mutsuzlaşırdı. Bir de bu taraftan düşününüz lütfen.

şükrannn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yüzüme bakmıyor eve barka sokmuyor beni kaldı ki tuzlu suyla yıkamak :( çok perişan haldeyim hoca sorup soruşturuyorum ama çokta korkuyorum ne yapacağımı şaşırdım

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bakın öle büyüler vardır tuzla sirkeyle deyil asitle gene bozamassınız büyünün görevli oldugu kötü varlık yandıgı zaman kaçar büyüde bozulur güçlü varlıksa büye hizmet eden on yıllar sürebilir büyü sihir zaten bir varlık aracılıyla yapılır tamam büyü küçük etkili olo bilir ama ya deyilse güçlü varlıklar bulaşmışsa o büyüye suyla tuzla sirkeyle imkansız bozamassınız

vermiş oldugum yöntem eyer vucutta bir varlık hüküm sürüyorsa ona etki edicektir bu yöntem dogrudur

ateşten olan bir varlık bin tane uzaman sorun yanar ölür ateş onu yakar cadıları sizce neden yakarlar içindeki seytanla ölsün diye bu konuda galiba biraz bilginiz zayıf hiç bir kötü varlık yakmamışsınız anlaşılan

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Israrla flood yapmaya devam ediyorsunuz uyarılmış olmanıza rağmen, bu konuda bir daha uyarılmayacaksınız.

Ortaçağ döneminde cadıların yakılması bir katliyamdı. Hristiyanlar pagan inancını yıkmak için her şey şeytani dediler ve cehenneme atıf yaparak insanları kokrutmak için yakarak öldürmeyi çok sık kullanmışlardır. Hristiyanların yaptığı bu korkunç yöntemden yola çıkarak şeytanın yakılabileceğini söylemeniz çok şaşırtıcı geldi bana.

Arapça harekesiz olarak yazılır. İslamiyeti sonradan seçen Türklerin kolay okuması için Hareke sistemi kullanılmıştır. Arapça yakmak kelimesini harekesiz yazdığınızda eğer Arap Değilseniz o kelimeyi 12 farklı anlamda anlayabilirsiniz. Hareke sistemi gelişim yaygınlaşmadan ve herkes tarafından öğrenilmeden Arapçadan çevrilen pek çok metin onu çeviren ve kullan kişilere göre hep yanlış çevrildi. Daha sonra Osmanlıca ,ile birlikte uyumlaştırma çalışması ile yeni düzenleme ile daha da sorunlu bir hale geldi. Bu dönemlerde Arapça anlatımla Türkçe anlatım arasında ciddi farklar oluştur.

Arapça yakmak anlamına gelen kelimenin 10 tane anlamı, özgür bırakmak, serbest kılmak, hürriyetini vermek kurtarmak gibi anlamlara gelir.

Cini özgür bırakmak, cinden kurtarmak anlamında kullanılan Arapça cümle bu hareke sorunu yüzünden Yakmak anlamında kullanıldı. Cin korkusu ve cehenneme atıf nedeniyle yakmak kelimesi daha mantıklı geldi. İslam alimleri Hiç bir canlıya zarar verilmeyeceğini ve onun öldürülemeyeceğini bilir. Bu nedenle zaten herhangi bir varlığı yakmak ya da öldürme hakkınıza sahip değildir.

Bu yüz yılardır devam sonradan yanlış yorumlama nedeniyle pek çok kişi yanlış bilmektedir..

Konuyu açan üyenin durumunu bilmeden, bir büyü olup olduğunu bilmeden, varsa nasıl bir büyü olduğunu bilmeden yorum yapmak doğru değildir.

Kendi çabaları ile nasıl anlarım cevabını verebilmek için Tuzlu ve sirkeli su önerilir. Bu en basit çalışmadır. Eğer bu yıkanmadan sonra kişinin tavırları iyi yönde değişiyorsa değişiyorsa anlarız ki bir negatif enerjiye maruz kalmış, bu geçici süreliğine yapılan basit bir anlama çalışmasıdır. buna benzer tütsü uygulamalarıda vardır. Sitemizde mevcuttur. Diğer anlama çalışmaları için araştırma yapabilirsiniz.

Bir dişçiye gitmek yerine onların üye olduğu bir siteye şu sorunum var acaba nasıl anlarım diye soru sorduğunu düşünün. Eğer basit anlama çalışması varsa o önerilir, örneğin denir ki tuzlu su ile gargara yapınız geçerse ..... vardır geçmezse bir uzmana başvurunuz denir.

Buradaki durumda budur. kişide daha ne olup olmadığını bilmeden şu dua bir varlığı ölüdür. al oku ve onu öldür demek hiç doğru bir yaklaşım değildir.

Kendinizi evinizi tuzlu ve sirkeli su ile temizleyiniz. Ayet-el kürsi okunmuş suyu ( 8 defa okuyup suya üflemek)0 eşinize içiriniz. 7 gün etkisi sürecektir. bu süre içinde davranışları değişiyorsa ve size karşı eskisi gibi oluyorsa negatif bir enerjiye maruz kaldığını ya da kaldığınızı anlayabiliriniz. Eğer davranışları iyi yönde değişiyorsa kalıcı olarak temizleme ve koruma işlemi için bir uzmandan yardım alınız.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
cadıların yakılması bir katliyamdı dogru ama konuya bu acıdan bir görüş vurgulamak istedim yani bir varlık iyi yada kötü ateşde yanar ateş üst elementtir

yani olayı dogru yönüyle almak daha ii deyilmi kimsenin cadılarla bi sorunu yok özür diliyorum

yule

Yönetici
İş
bakın öle büyüler vardır tuzla sirkeyle deyil asitle gene bozamassınız büyünün görevli oldugu kötü varlık yandıgı zaman kaçar büyüde bozulur güçlü varlıksa büye hizmet eden on yıllar sürebilir büyü sihir zaten bir varlık aracılıyla yapılır tamam büyü küçük etkili olo bilir ama ya deyilse güçlü varlıklar bulaşmışsa o büyüye suyla tuzla sirkeyle imkansız bozamassınız

vermiş oldugum yöntem eyer vucutta bir varlık hüküm sürüyorsa ona etki edicektir bu yöntem dogrudur

ateşten olan bir varlık bin tane uzaman sorun yanar ölür ateş onu yakar cadıları sizce neden yakarlar içindeki seytanla ölsün diye bu konuda galiba biraz bilginiz zayıf hiç bir kötü varlık yakmamışsınız anlaşılan

İlk önce kullandığınız hitapları lütfen yumuşatınız. Bakın vs... ile başlayan konuşmalar hem saygısızca hem de görüntüde kötü bir hitap şeklidir. Sanıyorum yazdıklarımı okumuyor ya da öylesine bakıyorsunuz. Ben tuzlu ve sirkeli su ile büyünün bozulacağını bildirmedim zaten. Yukarıdaki cümlelerimi okursanız büyü bozumu için böyle bir formül vermedim. Sadece nasıl anlayacağını sorduğu için üyemiz o konuda bilgi verdim. Bu noktada gerekli açıklamayı urum size yapmış zaten. Daha fazla uzatmama gerek yok.

Kişisel yorum yapılmadığına dikkat ediniz. Beni tanımadan, bilmeden yorum yapma hakkına sahip değilsiniz. Eğer konu karşılıklı tartışmaya dönecekse benim için sorun yok. Hitap şeklinize dikkat ediniz. Siz de cinlerin yakılamayacağını bilmeden çok cin yaktığınızı zannetmişsiniz ve bu konuda sanırım bilginiz zayıf. İkincisi herhangi bir varlığı öldürmenin adı katilliktir. İslam inancına sahip birinin bir varlığı öldürmesinin dinen yasak olduğunu da bilmeniz gerekiyor. Sanıyorum sizin din bilginiz de biraz zayıf.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
konu baya uzadı kusura bakmayın sizi kırdıysam özür diliyorum sonuçda her kesin kendine özgü bir anlaşış ve anlatma tarzı var ama hatayı ben şurda yaptım olayı kavramadan konuya girdim kusura bakmayın o yüzden bu konuyu sürdürmüycem hoşça kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...