Sabırsızım Allah rızası için yardım edin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Bu konuyu açıp bana cevap verecek tecrübeli kişilere şimdiden teşekkürler.. Ben 18 yaşında lise son öğrencisiyim bundan 3-4 ay öncesinde her istediğimi elde ederdim. Kendime güvenim falan sonsuzdu. Son çıktığım 6-7 kişiden ben ayrıldım, neden böyle birşey yaptım bende bilmiyorum. Hevesim geçti bıraktım. Çokca beddualarda aldım. 1-2 aydır çok yalnızım diyebilirim. Kafayı yedirticek bi yalnızık, karşı cinslerle konuşamıyorum bile. Genelde konuşmaya cesaret edemiyorum yada karşı cinsi beğenmediğim için konuşmuyorum. Bu şekilde sürüyo gidiyo ve artık bu durum çok canımı sıktı çok bunaldım. Alışık olmadığım bi durum çünkü. Şimdi birileri çıkıp siteyi araştır der. Siteyi 1 haftadır didik didik ettim ama kendi derdimle ilgili tam olarak %100 sonuç alacağım birşey bulamadım. Ben eskisi gibi olmak istiyorum, karşı cinslerimin sürekli olarak bana ilgi göstermelerini, onların gelip bana yazmalarını, bakmalarını istiyorum. Çoğuna boş gelebilir bu söylediklerim ama benim psikolojim bozuldu :) yalnızlıktan yastığımla konuşur hale geldim :) kötü bi durum en kısa zamanda cevaplarınızı, beni rahatlatacak yöntemlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler, sevgi ve ışıkla..

AğLan

Kayıtlı Üye
iyide kardeşim siteyi fln araştır dencek bişey yok bizim sana verceğimiz bi yöntemde olmaz piskolojikman çöküntüya girmişsin piskoloğa git başka dencek bişey yok meditasyon yap fln bunlarla olcak şey sanmıyorum çok beddua aldım diyorsun ozmn hakketmişsin demekki beddua tutmuş onada yapcak bişey yok hakıunı yediğin kişilerden helallik alman lazım ama piskolojin bozumuş yazdıklarından belli çok içine kapanık dışarı çıkmayan bi piskoloji var gibi üstünde şuhan yazdıklarına bakarsam bana öle geldi

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
E öyle zaten akşamları dışarı çıkmaz telefona bakamaz oldum nasıl kurtulucağım ben bu durumdan psikolojimi psikolog mu düzeltcek illa ki ?

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşım, senin sorununun çözümünün sitede olduğunu sanmıyorum. Bence çözüm kendinde. Lütfen bu söylediklerimi ve söyleyeceklerimi hakaret veya kötü bir şey olarak algılama. Sadece empati kurmanı istiyorum.

Sanırım farklı bir şekilde yaşamadığın, görmediğin için bu durum sana sorun gibi geldi. Biraz kendini karşı tarafın yerine koymaya ne dersin ? Yaşadıklarını ve yaşatmış olduklarını düşünsen mesela ? Mesela sorununun güven meselesi olduğunu düşünebilir miyiz ? Etrafındaki insanlar sen ne kadar mükemmel olursan ol artık bir noktadan sonra seni bu şekilde görmezler. Anladığım kadarıyla yaşadığın (sana göre) şaşalı dönemler ergenlik zamanlarında olmuş.

Sana tavsiyem sevgili dostum, insanları (özellikle karşı cinsi) sıkıldığında buruşturup atabileceğin varlıklar olarak görme. Bunu kafandan at. Nasıl hissettirirsen öyle hissedersin. Kendine güvenmek güzel bir şey ama kimse vazgeçilmez değil.

Umarım tavsiyelerimi bir dost olarak algılarsın :)

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Sevgili arkadaşım, senin sorununun çözümünün sitede olduğunu sanmıyorum. Bence çözüm kendinde. Lütfen bu söylediklerimi ve söyleyeceklerimi hakaret veya kötü bir şey olarak algılama. Sadece empati kurmanı istiyorum.

Sanırım farklı bir şekilde yaşamadığın, görmediğin için bu durum sana sorun gibi geldi. Biraz kendini karşı tarafın yerine koymaya ne dersin ? Yaşadıklarını ve yaşatmış olduklarını düşünsen mesela ? Mesela sorununun güven meselesi olduğunu düşünebilir miyiz ? Etrafındaki insanlar sen ne kadar mükemmel olursan ol artık bir noktadan sonra seni bu şekilde görmezler. Anladığım kadarıyla yaşadığın (sana göre) şaşalı dönemler ergenlik zamanlarında olmuş.

Sana tavsiyem sevgili dostum, insanları (özellikle karşı cinsi) sıkıldığında buruşturup atabileceğin varlıklar olarak görme. Bunu kafandan at. Nasıl hissettirirsen öyle hissedersin. Kendine güvenmek güzel bir şey ama kimse vazgeçilmez değil.

Umarım tavsiyelerimi bir dost olarak algılarsın :)

Söylediklerin gerçekten doğru dostum, bende bunların farkına vardım ancak geç oldu. Sadece bu durumdan kurtulmak istiyorum bulunduğum durumun ve yaptığım hataların farkındayım. Yazdıkların için teşekkür ederim.

angel91

Kayıtlı Üye
kesinlikle psikoloğa gitmen lazım empati yeteneğin geliştirmen lazım bence senin yaşındaki biri için çok ciddi sıkıntılı bir haleti ruhiye ama bu kafayla gidersen sen yanındakileri de kaybedicen ilwerde ya ona ne çözüm bulunabilir acaba :S

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Hevesim geçti bıraktım vs demişsiniz. Evrene güzel ne verdiniz ki karşılığında ne almayı bekliyorsunuz ?

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ben birşey beklemiyorum bi çıkış yolu arıyorum.

satelcom

Banlı Kullanıcı
İlk mesajında belirttiğin gibi seni beddualar tutmuş.Ayrıca yaşın çok küçük,kızlardan çok derslerinle ilgilen.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Ben buraya büyük nasihati almak için açmadım bu konuyu, yardım almak için açtım. Eğer yardım edemeyecekseniz birşeyler yazmanıza gerek yok ben herşeyin farkında reşit bir insanım.

AğLan

Kayıtlı Üye
:D nasihat almaya gelmedim dionuz burdaki insanlar size bişeyler anlatarak dinleyerek bişeyler öğrenceniz olumlu veya olumsuz herkese açık bi forum reşit bi insansınızda herşeyin farkındasınız yardım alma ihtiyacı duymuşsunuz bence herşeyin farkında deilsiniz olumlu olumsuz herşeyi kabul etmek zorundasınız sana gayette açık güzel mesaj vermiş sayın satelcam arkadaşımız derslerine çalış başka bişeylerle ilgilen vsayre vsayre böle karşı çıkıcı yorumlar dahada kötüye gitmenizi sağlar aile içindede böle davranıyosunuz tavırlarınıza bakılırsa uyumsuz davranıyonuz böle piskolojiyle daha kötüye gidersiniz büyüklerinizi dinleyin ailenizin ne dediklerine önem verin sevgiler

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Peki benim derslerimle ilgilenmediğimi nerden biliyorsunuz :)

AğLan

Kayıtlı Üye
bilmiyoruz sonuçta sizin kafanız dağılsın die bişey sölemiş arkadaşımız sizinde olumlu karşılamanız laızmdı uslubunuzu bozmadan böle yazdığınız gibi mesela gayet olumlu bişekilde cevabınızıda verebiliyormuşsunuz dimi düşünmeden haraket etme. sevgiler

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Kimse kusura bakmasın o zaman özür dilerim. Psikolojim gerçekten bozulmuş anladığım kadarıyla :(

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sayın üyeler burasının bir parapsikoloji sitesi olduğunu hatırlatmak isterim ,açılan konulara parapsikoloji üzerinden yardım yapılmadığında yorumlarınız silinir.
Konuyu açan üye isediğiniz konu ile ilgili yardımlara meditasyon ve kişisel gelişim bölümlerinden bakınız.Bunları yapmaya da sabırsızım diyorsanız o halde bizim ve sitenin elinden birşey gelmez.Yardım sadece yol göstermektir,çözüm ise içinizden gelir dışarıdan değil.Psikolog ise sizin sağlıklı bir şekilde kendi çözümünüze ulaşmanızı sağlayacak uzman hekimdir ve ihtiyaç duyduğunuzda ertelenmeden gidilmelidir.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...