Neden ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whısper

Kayıtlı Üye
Merak ederek tekrar bir profilimin daha ifşa olmasından sonra aklıma takılan soruları sormak istedim, Hala değer verdiğim siz insanlara.
Foruma yalnışlıkla ziyarette bulunup sırf birşeyler uydurmak için neden üye oluyorsunuz?
Neden okuduğunuz birşeyden etkilenip senaryolar yazıyorsunuz?
Neden inancımı ( Ve benim gibi kişilerin ) İnançlarını kırıyorsunuz.
Emin olun yapmış olduğunuz paylaşımların sahteliğini daha ilk satırınızda farkediyoruz.
Peki neden ısrarla bu gibi durumlar oluyor.

Kimse bu foruma sizi zorla çekmiyor. Burada gerçekten sorun yaşayan insanlar olabiliyor arkadaşlar. Gerçekten arayış içerisinde olanlarda var elbetteki başlarına gelenlerden sonra. Ve forum üyeleri bir birlerinin mesajlarına esinlenerek az çok birşeyler takip edip birşeyleri bilip onların üzerine senaryolar yazmaktaki amacınız ne gerçekten anlamış değilim. Hiç mi korkmuyorsunuz ? Ben korkuyorum. Yer yüzünde gördüğüm onca şeyden sonra bu şeylerin başıma gelebileceğinden korkuyorum. Kurduğunuz kullandığınız kelimelerin ciddiyetinin farkındamısınız? Çok insan tanıyorum bu forumda dalga geçip hayatı alt üst olmuş. Bir sorununuzmu var paylaşın yardım etmeye calısalim. Bir sorununuz yokmu yetenekmi ariyorsunuz, çalışma bölümlerimiz mevcut,hiç biri değil ben bunlarla uğraşmayacağım ancak bu ilmi öğrenmek istiyorum mu diyorsunuz , kişisel gelişim bölümümüz var. Verilen bilgiler yalan yanlış değildir. aksine alternatif yöntemler mevcuttur ancak , kızıp hikaye uydurmanızı gerektiricek şekilde yalan yanlış şeyler değil. Bir mesajda astral seyahat hakkında öyle bir mesaj yazmış ki üyemiz konudan sanki araba sürmekten bahseder gibi hadi göster ve vitesi 1'e takayım ve gideyim dermişcesine.

Çocukluğunuzu hatırlayın ? Yürümek icin kac ay emeklediğinizi ? Akıcı konusmak icin kac yil caliştiğinizi anlamak icinse ap ayrı yıl dizesi.
Bu gün bir telefon , araba ,ev almak icin ne kadar zaman calişmanız gerektiğini hatırlayın. Ve bu tarz ilimleri şıklat parmakları olsun diye beklemeyin.

Yer yüzünde hiç birşey aklınıza gelebilecek en ufak birşey bile belirli bedeller ödenmeden gerçekleşmez bunu unutmayın.

Diğer Mesajlarımda da olduğu gibi , o kaybolup giden su an acı cekipte derdine çare bulamayan o arkadasları gördükten sonra hissettikten sonra rica ediyorum hatta bilhassa yalvarıyorum alaycı ve dalgacı olmayınız. İnanmıyorsanız inanmayıp sırf eğlence olsun diye konuları okuya bilirsiniz, ancak saygı cercevisini aşacaksanız yorum yapmak zorunda değilsiniz. Bi deneyelim su hikayeyi yazayımda bakalım neler olcak kim nasıl yardım edicek , birşeyler görebilcekmiyim acaba diye cabalara girmeyiniz, bu sizi icinden cikilmaz bir duruma düşürür. Bazı olaylar film yapıldı , yaşanmış olaylardı hemde. Ve bunları izleyip korkuyorsunuz. Ancak burada umarsızca varlıkları kızdıracak şekilde alaycı davranmaktan cekinmiyorsunuz. Lütfen. tekrar ve tekrar lürfen .
Amaçsız konu açmayın.

Konuyu buraya açtım cünki en uygun alan olarak burası gözüktü gözüme Yanlış bir yere açtıysam şimdiden özür diliyor Yetkili modaratör ve ya adminlerden doğru alana taşınmasını istiyorum.

Saygı,Sevgi ve minnet bir okadarda rica duygumla İlmin Işığı sizinle olsun.

ruhmin

Kayıtlı Üye
İş
Memur
Mabet üyelerinin geneli zaten uyardığınız konuda bilinçli ve ciddi...alaycı tavırla konu açanları diğer üyeler kaile almaz cevap vermezse sorun çözülür kanaatindeyim.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Haklısınız hakikaten buralara saçma sapan nedenlerle gelen üyeler var.Bir örnek vereceğim adamın biri geçen yoruma şöyle demiş admin birşey yazıyor yandaş üyeler hemen onu beğeniyor.Böyle bir saçmalık olabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...