Periler bana işgence ediyor onlardan kurtulamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Brave77

Banlı Kullanıcı
16,17 yaşlarındayken cinleri merak ederdim.herzaman aklıma gelirlerdi onları düşünürdüm.Cinlerle perilerle ilgili hikayeleri dinlemeyi ve anlatmayı severdim.Onları görmeyi çok istiyordum.Birgün hiçbir bilgim yokken şöyle bir basit davet yaptım.Periler sizi görmek istiyorum gelin dedim.Ama hiçbirşey göremedim.Ama keşke demeseydim.Gelmişler ama ben görememişim.Yada ben öyle sanıyorum.Belkide önceden var idiler burasını fazla bilmiyorum.Ondan sonra günler geçtikçe içim sıkılıyor rüyalarımda da hep değişik şekillerde güzel kadınlar görmeye başladım.Bazen tam gözümü yumduktan sonra uykuya dalarken birden makyajlı güzel bir kadın yüzü görerek geri uyanırdım.Bazende bir başkas peri güzelken aniden çirkinleşerek dişlerini sivrilterek gülüşünü görürdüm aniden sıçrayarak ve korkarak uyanırdım.Aradan yıılar geçti hala bu şekilde ve korkulu rüyalar görmekteyim.Yatağa yattığımda yatak sallanıyor gibi oluyor elim veya ayğım küçülüyor veya büyüyor gibi hissediyorum ama yataktan kalkınca bakıyorum hiç öyle değil.Dua okuyarak yatıyorum bazen huzurlu yatıyorum yada okuduktan sonra konuşursam bozuluyor tekrar okumazsam yine korkuyorum.Ayrıca periler sen bizi okudun dercesine ertesi gün daha çok kızıp daha çok korkutuyorlar.Ama bir türlü canlı göremedim.Sadece etrafımda ve yanımda dolaşan siyah gölgeler görüyorum. Bana fiziki zararda vermiyorlar ve faydada. Uykuya dalarken omuzuma vuruyor kalk der gibi ve beni uyandırıyor.Sabaha kadar uyutmadıkları olurdu taki ezan okununcaya kadar.Halada bunları yaşıyorum.Bir keresinde ramazanda oruçluyken yatıyordum saat ikindi vaktiydi ve birinin ranzama parmağıyla tık tık tık diye vuruyor ve sanki benim uyanmamı istiyordu bende bu sese aldırış etmeyip uıyamaya devam ederken, peri,ben kalkmayınca bu sefer sinirlenip ranzayı salladı kalk dercesine.Bende hemen kalktım ve besmele çektim ve buna benzer olaylar hala yaşıyorum. Birçok hocayada gittim onların 8 kişi olduklarını ve çok güçlü olduklarını hristiyan ve yahudi kabilesinden olduklarını ve içlerinden 4 kişinin beni gerçekten sevdiklerini ve diğer 4 kişinin kötülüklerini engellediklerini felan anlattılar. ve hocalar hiçbirşey yapamadılar sanki hocalar o perilerden çekindiler.Aradan uzun yıllar geçti ve hala rahatsızım Lütfen bana yardım edin.Onlardan nasıl kurtulabilirim.:(

Yıllardır devam eden bu olayları hala yaşıyorum.1 aydır da peri bana bir çocuk gösteriyor bu çocuk senin diyor ve çocukta baba diye bana koşup sarılıyor.Bazende gözümü kapatıp dalarken birden fotoğraf makinesi gibi bir flash patlıyor ve çoğun yüzünü görüyorum sıçrayıp uyanıyorum.Benim perilerle bir münasebetim olmadı.Sadece bir gün rüyamda bir periyle düğünüm yapıldığını görmüştüm.Bütün bunlar nedir.

Bu konular hakkında Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ve Ayrıca Urumhamatahayil'inde bu konularla ilgili büyük bir bilgi sahibi üstad olduğunu okumuştum ve bana yardımcı olmasını rica ediyorum.

AJA

Elit Üye
Ciddi bir yardıma ihtiyacınız var..Bazen bir çok blgi sahibi uygulama yapanlar bile bir şey yapamıyorlar bu duruma.Bizzat bir arkadaşım yaşıyo bunu yılladır..Konya da ve bir çok şehir de gitmediği kendisine gelmeneyen ne hoca ne falcı ne de medyum kaldı..Kendisi bizzat görüyor onları.Bir dönem felç bile geçirdi..Eve gelen hocalar evden kaçtılar..Papazın kızı diyor ona..Çoğu zaman güzel olarak görünüyor ve yanında yatıyormuş.Bu arkadaşla tanıştıımızda bana fal baktıgımı bırakmam gerektigini ve bende bir varlığın olduğunu söylemişti (öyleydi).Gece bagırarak uyanırdı..u da evlenmeye zorlamışlar..Uzun süren bir birlikteliği dahi bitti..Kız arkadaşına yapmadıklarını bırakmadılar..En sonunda arkadaşım bu beraberlği bitirmek zorunda kaldı.Bunu ilk defa anlatıyorum burada..AAnlatırken bile sıkıntı yaşadım..Urum konuyu okuyunca yardımını rica edersiniz.Kendinizi korumak için ayetel kürsi ile koruma çemberı yapın kendinize..

Brave77

Banlı Kullanıcı
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim sn. Aja. Arkadışınızın yaşadıkları benim yaşadıklarıma benziyor.Benimde bir kız arkadaşım olduğunda fazla sürmeden ikimizi ayırırlardı.1 aydır da rüyamda devamlı o bana doğru koşarak baba diyerek sarılan o çocuk beni endişelendiriyor.Acaba gerçekten benimle evlendilermi.Dediğim gibi perilerle hiç münasebetim olmadığı halde nasıl böyle birşey olabilir.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Dostum iş biraz ilerlemiş sana nacizane bilgilerimden tavsiye etmek istiyorum öncelikle bu 8 cinninin en yaşlısina yani en bilginine gidip onları istemediğini rahatsız edilmek istemediğini eğer evlilik var ise boşanmak istediğini açıkça beyan et. Çocuk olduğunu düşünmüyorum çünkü aynı şey arkadaşımın başınada geldi genelde cinninin yalanından ibaret çocuk eğer tatlı dille olmuyorsa yatarken yastığının altında el yazması cin mektubu koy ve korunma dualarını inancla yap hâlâ devam ederse azap ayetlerini dinle ve sürekli oku saygılarımla

AJA

Elit Üye
Bir süre dediğim korumayı yapın mutlaka.Düşünmeyin bu konuyu kafanızı başka yere verin bir uğraşı bulun.Kaç yaşınızdasınız bilmiyorum ama çok etki altındasınız.Siteyi de araştırın okuyun korunma arınma yöntemlerine bakin.

Dostum iş biraz ilerlemiş sana nacizane bilgilerimden tavsiye etmek istiyorum öncelikle bu 8 cinninin en yaşlısina yani en bilginine gidip onları istemediğini rahatsız edilmek istemediğini eğer evlilik var ise boşanmak istediğini açıkça beyan et. Çocuk olduğunu düşünmüyorum çünkü aynı şey arkadaşımın başınada geldi genelde cinninin yalanından ibaret çocuk eğer tatlı dille olmuyorsa yatarken yastığının altında el yazması cin mektubu koy ve korunma dualarını inancla yap hâlâ devam ederse azap ayetlerini dinle ve sürekli oku saygılarımla
Güzel yardım etmeye çalışmışsınız fakat kişi öylesine bir telaş korkuyla bu dediklerinizi yapmaya kalkar da aksilik olursa durum daha vahim hale gelebilir.Mutlaka yardım almalı kendisi.

İyi forumlar.

enesuynk

Kayıtlı Üye
Böyle bir durumda yapılacak tek şey allahtan yardım dilemektir , tabiki cesur olması gerek en başta ama kimse ona cesareti öğretemez işte burda tanrı devreye giriyor yani ilahi bir güç bizim gücümüz ondan gelir çünkü o bizi diğer bütün yaratilanlardan üstün kıldı . şimdiye kadarki bütün korunma yollarına bakarsanız hep duadir yani ilahi bir gücün bizi koruduğu aşikar bu demektir arkadaşım sen sırtını yaratıcıya yaslayacaksin ve onun koruması altına gireceksin , zaten rahatladigini hissedeceksin inancını kaybetme dualarım seninle . sitede benimde paylaştığım birçok korunma yöntemi var onlara göz at ve tanrına güven , takildigin yerde siteden yardım isteye bilirsin ben dahil sana yardım etmeye hazır birçok insan var burada . saygilarimla

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Böyle bir durumda yapılacak diğer birşey de,sabırla üyelerden cevap bekleyebilmek,Flood üstüne flood yaparak kural ihlali etmemek ve uyarı almamaktır,bilginize.bekleyince cevap geliyor görüyorsunuz.
Sevgiler

dejavu_one

Kayıtlı Üye
öncelikle çok geçmiş olsun. bu konularla fazla bir bilgim yok ama eğerki bir sözünle çağırmayı başardıysan yine bir sözünle geri gönderebilirsin. insanların üç harflilerden daha güçlü bir enerjiye sahip olduğunu unutma. sen onlardan daha güçlüsün ipler onların elinde değil senin elinde. Allahta her zaman senin yanında ona sığın yeter. felak ve nas surelerini bolca oku. geldikleri zaman ilgilenme bu konunun üzerinde de fazla durma. o zaman sıkılıp zaten kendileri giderler. amaçları seni korkutmak diye düşünüyorum. onlardan korkmazsan sorun çözülür. nitekim bende 4 tane vardı ama şu anda hiç birini hissetmiyorum. kolay gelsin

mysen13

Kayıtlı Üye
Sizde böyle bir musallat varsa şüphesiz kurtulmanız lazım , yoksa hayatınız çok berbat geçer örnek vermek gerekirse : Bir kıza aşık olamayabilirsiniz asosyallik olur , dini inancınızı tam yapamazsınız içinizde sürekli bir sıkıntı olur bunları çoğaltmak mümkün ...
Hoca bence ehli tam üstad olmadığı için kurtaramıyor olabilir , yada koruyucu bir varlıgı yoksa sizden aldıktan sonra kendisine bişey olacak diye korkuyor olabilir ..
Bir hocayla sohbetimde bana şunu söylemişti : Ya omuza girerler orda bir ağırlık verirler yada kalbe girip yönetmeye çalışırlar
Şimdi size şu ayeti okuyun şunu yapın diyeceğim fakat demekte istemiyorum çünkü ayeti yada duayı okudugunuzda bir süre için gidecektir geldiğinde buna sinirlenip size daha fazla zulüm edebilirler Kesinlikle üzerinizden tam olarak alınması şart
Umarım en kısa sürede kurtuluşa erersiniz .. Sevgiyle

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım.senle evlenmişler.Boşanmak için şu yöntemi kullan: "Önüne bir sürahide veya benzer büyük bir kapta su koy,Cin suresini 10.ayetin son kelimesi Reşeden`e kadar oku ve suya üfle.Sureyi baştan oku ve bu kez 14.ayetin son kelimesi Reşeden`e kadar oku ve suya üfle.Yine sureyi baştan oku ve 21.ayetin son kelimesi Reşeden`e kadar okuyup suya üfle.Ve bu kez son olarak sureyi baştan sona kadar okuyup tekrar suya üfle.(Reşeden ile biten toplam 3 ayet var). sureyi tamamen okuyup son kez suya üfledikten sonra; "Ya rabbi cin(ler)den kim(ler)le evliysem beni boşa,nikahımı bitir de sonra; ey cin taifesi! sizden kim(ler)le veya hanginizle evliysem 3 talakla boşuyorum, boş ol boş ol boş ol,artık nikahlım değilsin seni boşuyorum de.sonra o suyu besmele çekerek 3 yudumda sünnet üzere iç,bir kısmını evin her köşesine dualar okuyarak (felak,nas,ayetül kürs, v.b.) serp.Kalan kısmınıda aklına geldikçe geceleri uyurken yada bir tehlike sezdiğinde iç.ALLAH ın izni ile kurtulacaksın.emin ol denenmiş ve işe yaramış bir uygulamadır.

67890

Banlı Kullanıcı
brave evren özgür iradeyle hareket eder(tanrı hak olduğu için kimseye haksızlık yapmak istemediği içindir bu).cümlenin başında merak ederdim kendim çağırdım demişsin.
allahın izniyle eğer istersen yine kendi özgür iradenle bu olaylardan kurtulabilirsin.önce buna inanmalısın.
senin iznin olmadan sana bir şey yapamazlar.
düğününün olması çocuğunun olması vs bence bunların hepsi var olmayan birşeyi varmış gibi göstermek istemelrinden kaynaklanıyor.

birşey daha paylaşmak istiyorum
periler cin değildir onlarda ateşten yaratılmış varlıklar ve kolay kolay görünmezler.aşırı gizlidirler.
mevlananınmesnevisinde bu konularda çok bilgi var.

dark_angel

Banlı Kullanıcı
arkadasin sorunu en büyügü ile konusmakla söylemekle cözülmez cinler inat olurlar yalan konusup kandirip oyun oynarlar. Musallat olan simdi o kalabaliktakiler senin benim kavgasi ile bölüsme derdindeler iclerinden kuvvetli olanda evlilik gerceklestirmis olabilir cocuk sahibide olmus olabilir detayli bakmak lazim net bilgi icin. Insanlara peri denilince hemen aklimiza cizgi filimlerindeki güzel sirin sevimli iyilik sever bir tablo olusur kafamizda halbuki periler cinlerin nazarinda onlara göre güzeldir insanlara görünseler inanin bir cok insan aklini kacirir. Buyüzden cinlerle evlilik hos görülmemistir dinimizde onlarla evlilik olunca o kisiye ait kalmak yada cinnin insana es olarak ait kalmasi cok zor hepsi birbirine ilisirler evli olanlara saygilari yoktur, evli veya degil bulastiklari kisiye hepsi birden ilisirler insan rahatsiz olur bu durumdan. Arkadasa yardimci olabilirim ama sitede yardimlasmak galiba yasak diye biliyorum eger site moderatörleri bir sakinca görmezse arkadas bana yazabilir yardim istiyorsa.

ahya

Kayıtlı Üye
Sevgili Brave77,
size Site sahibi sevgili Urum´a danismanizi tavsiye ediyorum.
Gecmis olsun.

Sevgiyle

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Selam sn.Brave 77 öncelikle geçmiş olsun.Sizin durumunuzu özetle gözden geçirdim ve durumunuz kötü ve gittikçe ilerleyebilir.Durumunuzla ilgili gördüğüm bazı olaylar var ama sizi üzmemek için burasını anlatmak istemiyorum.Bir çaresine bakılması gerekir.Site izin verirse sizi ALLAH'ın izniyle onlardan kurtarabilirim.Elimde birçok dua ayet ve tısımlar var kesin kurtulursunuz.Bazı uygulamaları burada paylaşmak isterim.Sizin boylama muskası takmanız gerekmektedir.Ayrıca şifa uygulamaları yapılmalı ve perilerin sizden alınması gerekiyor.Alındıktan sonra uzun bir süre gözlem altında tutulmanız gerekiyor.Ayrıca sizinde devamlı Ayetel kürsi,hıfz ayetleri,fatiha,ihlas,felak ve nas surelerini okumanızı tavsiye ederim.

67890

Banlı Kullanıcı
Selam sn.Brave 77 öncelikle geçmiş olsun.Sizin durumunuzu özetle gözden geçirdim ve durumunuz kötü ve gittikçe ilerleyebilir.Durumunuzla ilgili gördüğüm bazı olaylar var ama sizi üzmemek için burasını anlatmak istemiyorum.Bir çaresine bakılması gerekir.Site izin verirse sizi ALLAH'ın izniyle onlardan kurtarabilirim.Elimde birçok dua ayet ve tısımlar var kesin kurtulursunuz.Bazı uygulamaları burada paylaşmak isterim.Sizin boylama muskası takmanız gerekmektedir.Ayrıca şifa uygulamaları yapılmalı ve perilerin sizden alınması gerekiyor.Alındıktan sonra uzun bir süre gözlem altında tutulmanız gerekiyor.Ayrıca sizinde devamlı Ayetel kürsi,hıfz ayetleri,fatiha,ihlas,felak ve nas surelerini okumanızı tavsiye ederim.
yaptığınızı hiç doğru bulmuyorum.ateşe körükle gitmek iyi değil.
istese kendiside kurtulabilir.yani insanlara özgüvenvermek moral vermek yerine korkutmak çok yanlış.
bende sürekli rüyalarımda görürdüm.
sonunda çıkın gidin hayatımdan size izin vermiyorum mesajlarını iletince allahın izniyle kurtuldum artık.
sen muska önerirsin diğer biri çıkar o iyi değil der başka muska önerir nereye kadar bu işler
birazda din penceresinden kurtulup insan kendi dönmeli

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı

Bu nasıl bir öngörüdür böyle bizim göremedimiz şeyleri görmüş gibi konusuyorsunuz? Bunu mantıklı şekilde her ayrıntısını ele almak lazım

Brave77'nin yapması gereken şuan sadece urum'ile irtibata geçip bakım yaptırması gittiğim dediği hocaların vermiş olduğu bilgiler tatminkar cevaplar değil olayı büyütmemek lazım diye düşünüyorum şuan
Birden fazla varlıktan bahsediliyor burda hocaların vermiş olduğu bilgilerde
Oyüzden şuan yapılması gereken sadece temiz bir 'bakım'
Sonrasında yapılması gereken yapılır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ilk önce peri ile cin aynı şey değil. Bunu bir düzeltelim. Ruhani alem ile ilgili bilgisi olmayan bir kaç kendinizi bilmez dişi cinlere peri dedi. Ayni cehalette olan bazı kendine hoca diyen kişilerde bu cehaleti sürdür. Cin ve peri iki ayrı türdür. Uzaktan yakından hiç bir alakaları yoktur.

Peri saldırısı ve cin saldırısı da birbirlerinden ve çözümleri de farklıdır. Periler çok görünmezler. genelden insandan uzak yerde yaşarlar. eğer bir perinin olduğu bir yere siz gitmiş ve ona zarar vermişseniz hemen intikam alırlar insana musallatta olmazlar. Periler saldırgan değil savunmacı varlıklardır.

Cinler ise çok zor musallat olurlar olduktan sonrada kolay kolay bırakmazlar.

Cin ile evlenme olayı vardır. Bildiğimiz gibi bir evlenme değildir tabi ki. Varlıklar ile anlaşma yapmadığınız sürece bu tür bir evlilik başınıza gelmez. Genelde çocukluluk döneminde oyun arkadaşı olan ve sonradan unutulan bu durum olarak karşımıza çıkar. Oyun sırasında cin aşık olur ve bu oyunlar sırasında karşılıklı farkında olmadan söz verilebilir.

Bu tür durumlarda beyinde ciddi bir elektriklenme meydana gelir. Sara nöbetine benzer bir nöbet geçirir kişi. Kataleptik bir durum yaşanır. Eğer bu olmuyor yüzde yüz bu şekilde bir durumunuz yok.

Bana bu konuda başvuran 10 kişiden 9 da başka psikolojik sorunlar olduğunu görüyorum. Bilinçaltı gerçek ile yalanı ayırt etme konusunda sorunlar yaşar. 0-6 yaş gurubunda bilinçaltına atılan bu ve bu konu ile ilişki bir kod buna benzer durumlara sebep olabilir. Sizin yaşadıklarınızdan daha ağır. Felç durumuna geçmiş kişiler ile çalıştım. Bilinçaltının yapabilecekleri gerçekten sınırsız gibi.

Daha geniş bir inceleme ve çözüm için bana veya yule ye ulaşabilirsiniz. Şunu yağın ya da bunu yapın tavsiyelerinin bir anlamı olmadığı için buradan bu kadar yardımcı olabiliyorum.

dugukann

Kayıtlı Üye
Bugün 1. ağızdan duyduğum bilgi: abdest almak 1 m lik manyetik koruma alanı sağlıyormuş.
Bunu söyleyen kişi 17 metreye kadar manyetik koruma alanı olan insanları bizzat müşahede etmiş.
Bu manyetik alandan cinler felan uzak duruyor,dolayısıyla kazayla cinlere zarar verme durumu olmuyormuş.
Biirde ayetel kürsi özellikle son ayeti,okuduktan hemen sonra havayı içine çek tutabildiğin kadar tut.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çakraları dengesiz ve aurasın da zedeler ve yırtıklar varsa abdest almak bir koruma alanı sağlamaz, hele ki bir metre diyorsunuz, mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...