Başka Şehre Taşınmak için ikna YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kagura

Kayıtlı Üye
Ailem uzun bir süredir bu şehirde yani ailem ayrı ben annem ile kalıyorum ablam ise üniversiteye gidiyor * başka bir şehirde* Bu şehirden memnun değilim... Annem'i nasıl başka bir şehire taşınmaya ikna edebilirim, bunun için büyü veya uygulama var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

ımalive

Kayıtlı Üye
Herşey için büyüye başkoymayın size tavsiye verecekdeğilim fakat bukadar küçük bi mesele için cinleri yada şeytan vb rahatsız ederseniz onlarda sizi rahatsız eder diye düşünüyorum her işte bir hayır olduğu sakın unutma olacaksa zaten olur ama büyüye başvurmak biraz sakıncalı

866944

Kayıtlı Üye
Ayni gorusteyim,hersey icin buyuye basvurulmaz.Ustelik baska bi sehre tasinmak cok kolay bir durum degildir.maddi acidan,adaptasyon acisindan vs. Yinede cok istiyorsaniz annenizi ikna etmekle ugrasmayin cok calisip kendiniz ayri eve cikin,ne kadar zaman alirsa alsin.Alin teriyle olabilecek seyleri buyu ile cozmeye calismayin derim.Buyu olayi o kadar basit degil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
'Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır' diye bir söz vardır.

Annenize taşınmak istediğini,neden taşınmak istediğinizi,sizin için önemini ayrıntılı bir şekilde anlatın.Taşınırsanız nelerin daha iyi olacağını da anlatın.
Belirli bir süre sonra annenizde kabul eder. :)

kagura

Kayıtlı Üye
Hocam rahatsiz etsinler herseyi goze aldim ben. Lutfen yardim edin.

Imla hataları için ozur dilerim mobilim.

Serious

Kayıtlı Üye
Bu sıkıntıyı ben de yaşıyorum. Ben anneme neredeyse yıllardır tatlı dil olsun o olsun bu olsun bir türlü ikna edemedim. Arkadaşlar çok basit birşeymiş gibi gelebilir ama ben neredeyse yıllardır onu ikna etmeye çalışıyorum. Ben istesem kendim de giderdim gideceğim yere ama annemin benimle gelmesi en doğrusu bazı faktörleri göz önüne alaraktan diyorum. Annemi de buralarda yalnız bırakamam. Ama yıllar oldu neredeyse ve hala sölemekteyim annem hiç bir şekil de onay vermedi. Hepsin de hayır dedi Annem için inat da bir murat da bir. Onu ikna etmenin yolunu bi bulsam. o kadar mesut olurum ki ama imkansız o kadar inatcı biridir. Tavsiyelerinizi bekliyorum her ne yoldan olursa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...