Yardım: Farkındalığı ve Odaklanmaya yardımcı olabilicek Subniminal mp3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Whısper

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum uzun zamandır sitede yoktum ve pek çok çalışmadan geri kaldım, dünya ve hayat mücadelesinn verdiği bi telaşeden ötürü.
yinede vakit buldukca foruma giriyor konuları okumaya calısıp takip etmeye calisiyordum.

Senden Ricam forumdaki pek cok mp3 linkleri ölü.

Farkındalığı , odaklanmayı , zihinsel imgelemeyi toparlaya bilmem için subniminal bir mp3 paylaşabilirmisin ?

Şimdiden teşekkür ediyorum ve cevabını bekliyorum.

saygı

Kayıtlı Üye
evet bende aynı fikirdeyim..linklerin çoğu kapatılmış....yardımcı olursanız seviniriz.....

Whısper

Kayıtlı Üye
Kapatılmamış , ama cok eski paylasımlar olduğu icin upload edildikleri siteler , aylık , yıllık, haftalık zamanlarda datacenter larını sıfırlıyorlar o sebeple aranan dosya bulunamadı hatası alıyoruz (404 Not Found) gibi.

Sevgili Kerim Konuya bir el atabilecekmisin ?

HasanCK

Kayıtlı Üye
Daha öncede birsürü konuya yazdım yine yazıyım :) Varsa paylaşabilecek çok makbule geçer.

Whısper

Kayıtlı Üye
Sevgili Urum Bilirim ki Konuyu farketmedin o sebeple Rankta tutmak icin yazıyorum En kısa zamanda yardımcı olacağına eminim Sevgilerle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili arkadaşlar forum kuralları 24. maddeyi okumamışsınız sanırım. Telif hakları yasası nedeniyle eser sahiplerinin kendi izni olmadığı sürece sitemizde artık indirme bölümleri kullanılmaktadır. ilgili bölüm kapatılmıştır. Diğer bölümlerde olan indirme linkleri görüldükçe silinmektedir. Artık elinde olanlar birbirlerine özel mesaj ile paylaşım yapabilmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...