Ne Yapacağımı Şaşırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Merhaba . ben 1 yıldır birinden hoşlanıyordum. onunda ilgisiini hissediyordum. neyse bir ay bi kaç ay önce konuşmaya başladık. arkadaş olduk. görüşelim falan dedi. görüşemedik akslilkler oldu, bi ara çok üstüme düşüyordu sonrası gelmedi, nasıl bir hayal kırıklığı yaşadgımı kimse bilemez.. defalarca istihare yaptım bi kere bile kötü görmedim çok şükür. ama sank,i etrafımda görünmez duvarlar var gibi. sadece bu çocuk içi,n değil genelde bişiy olacak gibi olup olmuyor. gecen gün mesaj attım içimdekileri söyledim. ne diyeceğimi bilemedim falan dedi. ama tek yorum yapmadı. en azından istemiyorum deseydi, umudum kırılırdı. onuda demiyor. çok üüzülüyorm. hayırlısıyla engellerin kalkması için , bir sonuca bağlamak için ne okusam ben hangi dua uygun olur bilmiyorum. çok kafam karışık.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benzerî durumu yaşadım bende.Esmaül hüsna her derde devadır.Benim olmazsa olmazımdır. Sana uygun aklima gelen Ya Kâdir 305 adet.(Her mucadeleden başarıyla çikmak için.Açiklamasinda aşık olan maşukuyla vuslatı yaşar diyede yazmış.Ya Mukaddim184 adedi.Yuce Allahin izniyle yardim ve mutluluğa ulaşmak için.Ya Kayyum 156 adet.İstediğine kavuşmak için.Allah yardimcin olsun.İstihare ise bende çok yaparim ve çok tecrübeliyim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Malesef.Sadece şunu diyebilirim ki bazı istihareler daha anlaşılır oluyor ve kendim çòzebiliyorum.Ama bazilari öyle karmaşık oluyorki ciddi ruya yorumcusu gerekli oluyor.Çünkü istihare yorumu normal ruya gibi yorumlanmaz.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
anladım bende genelde açık görürüm ama gecenlerde gördüğüm 2 rüyayı pek çözemedim. yorumlatacak kimseyide bulamadım.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Cevap verilip kapatılmış sorular bölümümüze bakın,son iki ayda sizin konunuzla aynı birçok konu açıldı ve çokça cevap verildi.Aradığınız duaları veya uygulamaları orada bulabilirsiniz. Bu nedenle tekrar tekraraynı sorunlar ve sorular için konu açmayalım.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...