Fal baktırmak kısmeti kapatır mı?

killer queen

Kayıtlı Üye
Ben ve arkadaşlarım fal bakmayı ve baktırmayı çok seviyoruz. Belirli aralıklarla bakım yaptırıyoruz. Sık sık kendimiz de eğlencesine birbirimize fal bakıyoruz. Ama fal baktırmanın, özellikle kahve falının, kısmet kapattığıyla ilgili söylentiler var. En son gittiğimiz bir falcı da çok fincan kapatmayın iyi değildir dedi. Bu olayın gerçekliği var mıdır yoksa sadece bir söylenti mi?

yunoses

Banlı Kullanıcı
Sık olarak fal baktırılmaz. Düşünsenize size aynı soru sürekli soruluyor veya aynı olayı defalarca tartışmak zorunda kalıyorsunuz? Bana da sık sık fal baktıranlar oluyor. Bir yerden sonra bunalıyorum. Benim bir dostum sürekli fal baktırıyordu ve farklı falcılardı her defa. Hepsi aynı şeyi söylüyordu ama en sonunda denilen çıkmamıştı. Kartlar veya kahve falları yalan söylemez fakat falcının yorum ve görme kabiliyeti yüksek olmalıdır. Dostum olan kişi hep o şeyi düşündüğü ve buna göre yaşadığı için fallarda da hep o şey çıkıyordu fakat falcılar onun düşünceleri yüzünden durumun böyle gözüktüğünü fark edemiyorlardı.
Ayrıca falcının kişisel enerjisi sizi de etkiler, negatif enerjileri aldığınız durumda şansınız, kısmetiniz kapanabilir.
Güvendiğiniz bir falcıya, olabildiğince etrafınızdaki olaylar değişince gitmenizi tavsiye ederim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İnsanın kısmeti ,kaderi neyse ne kadarsa odur.Kahve telvesi ,yada bir tarot kartı veya araç her ne ise, hiçbir şekilde insanın alinyazisini asla etkileyemez.Ne kısmet kapatır ne de kaderi olumsuz etkiler.Buna inananlar ve doğrulayanlar var tabiki.Ben de bunun mantığını hiçbir zaman çözemedim.Nasıl etkileyebilir?Sadece şu var,falcı negatif yorum yaparsa fala baktıran kişi etki altinda kalip kendini depresif bir süreç içine taşıyabilir.Yıllardir her türlü falı ve yorumcuyu denemiş biri olarak tecrübelerimle fikrim budur.