Druid tehditi .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmihaa

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir konuda danışmak istiyorum daha doğrusu yardımlarınıza ihtiyacım var.

3 gun önce sanal alemde bir Druid ile karşılaştım ve yildizlarimiz hic barismadi. Şimdi ben bu şahıstan tehditler aliyorum. Hiç tanımadığınız birini bildiğiniz isim bile yanlış ise sırf bir resim ile buyu yapabilirmi bana ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Evet resim ile büyü yapılabilinir zaten o yüzden forumda gerçek isim ve resim koyma yasağı var
ama bence bu tehdide boyun eğmeyin kendinize koruma yaptırın
tehdite birkere boyun eğerseniz kurtulurum sanmayın tam aksine hayatınız işin içinden çıkılmaz bir hal alır
bence site sahipleriyle iletişime geçin ne yapılabilinir onlara danışın eminim size bir çıkar yol sunucaklardır

elmihaa

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. İşler şimdi ilginçleşti.

yare-i yarim

Moderator
İş
Nasıl yani ilginçleşti derken ? :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Tehtit alıyorsanız savcılığa verin (bunu yazdığınız kısım için cevapladım). Ama bana kalırsa olayın sizin açınızdan farklı bir boyutu var yani olay sadece bir tehtitten ibaret değil.

elmihaa

Kayıtlı Üye
Tehditi geçti artik yapacak adam :( game over uyarisinida aldim .

Savcilik zor.
* savciligi inandir inandira bilirsen. Hadi inandirdim, adam baska bir ulkede yasiyor. Onuda gec beni paketleyip yollarlar psikoloğa :(

Zintan tozu diye biseyden bahsetti bende anlamadim :( bu zindan tozu artik ne ise :(

Bide inanmadim adama bugun dahada kizdirdim adami.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bak ben sana şu öneriyi vereyim;
Peygamber efendimiz Hz.Muhammed Mustafa (s.a.v) e birisi büyü yapmış ve büyü tutmuş. Bunun üzerine ALLAH(c.c) felak ve nas surelerini indirmiş Efendimiz (s.a.v) okudukça büyünün etkisi azalmış ve en sonunda büyü bozulmuş. Buradanda anlayacağın üzere felak ve nas sureleri tam çözümdür. inşallah kötü niyetli insanlara karşı bize koruma duvarı olurlar. Hayırlı günler.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Siz hem korktuğunuzu söylüyor hem de adamla hala iletişim kuruyor bir de üzerine "Bugün adamı daha da kızdırdım" diyorsanız konu açmanıza gerek te yok? Sadece resimle hayati birşey olmaz,bilgilerinizi de verdiyseniz o hale bilemem.2011den beri üyemizsiniz,böyle bir konu altında kendi başınıza çorap örüp "korkuyorum" demektense,bir sürü korunma uygulaması var sitede,hatta druid uygulamaları da var açıp okuyup uygulayın.

Hoş ben konuştuğunuz adamdan da bir halt olabileceğini sanmıyorum. Hangi druid işi gücü yok ta Türkiyeden sıradan bir insanla chat yapıp ta onunla uğraşmayı isteyecek,işi mi yokmuş?İnsanlar nasıl internete girip ben druidim sana bir bilmem ne yaparım,ben cadıyım dur bi üflerim püf eder ölürsün falan diyor ve diğerleri de buna inanıyor anlamıyorum.Bunu size diyen insan ya akli melekeden yoksundur ya da önemsenmek ve başkaları tarafından sevilmek istenen 15-20 yaş arası bir ergen,başkada birşey değil.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Gerçek bir Druidin böyle işlerle uğraşacağını hiç sanmam.Bir druid tutup ta durduk durmadık yere ben druid im demez...

biard

Kayıtlı Üye
Muhtemelen sadece tehdit ediyordur bir şey yapabileceğini sanmıyorum korkmayın. Gerçek druidler varsa bile gizlidirler herhalde. Tekamülleri gereği interneten saçmasapan tehditler yapmazlar. Yine de korkuyorsanız korunmanızı yapın ama bana hiç inandırıcı gelmedi.

AJA

Elit Üye
İlginç olmuş bir druidi bulmak ve ondan böyle tehtit almak :)

Demir.D

Banlı Kullanıcı
''Havlayan köpek ısırmaz'' demiş atalarımız. O kadar gücü varsa sana tehtit yoluyla birşey yaptırmaya çalışmaz uygulamasını yapar ne istiyorsa yaparsınız bu kadar uğrasmak zorunda da kalmaz. (Tabi yapabiliyorsa)

Druid olduğundan siz nasıl bu kadar emin oldunuz?

Bakın size kesin bir çözüm önereyim. Hangi program veya sayfa üzerinden konuşuyorsanız orda muhakkak engelle butonu vardır. Onu engelleyin ( Şifrenizide sağlama almak için bence değiştirin) buyursun büyüyle engeli kaldırsın.

Bence o size büyü yapamaz ama gerekte yok zaten büyülenmişsiniz siz bence.

yare-i yarim

Moderator
İş
Bence siz büyüyü geçinde sizi daha büyük bir tehlike beklemesin :) Adamı hala kızdırıyormuşsunuz farzedelim adam sadece sizi korkutmak için duruidim demiş olsun peki adam böyle birşey olmayıpta hacker falan sa sizin bilgisayarınıza girip bir kaçak banka işlemleri yaparsa sanırım başınıza bayağı büyük bir bela gelir iyisimi siz o kişiyi kızdırmaktan vazgeçin

dugukann

Kayıtlı Üye
Bence sen de çekingen görünme kuyruğu dik tut adama karşı.Karete biliyom felan de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...