Yeni Enerji Uyumlamaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Arkadaşlar kusura bakmayın işlerimi toparlayamadım zaman bulup ilgilenmedim. mayıs gelmeden inşallah başlayacağız.

AJA

Elit Üye
Çok açıklayıcı oldu teşekkürler sevgili Origanum :) :) :)

Mithra

Kayıtlı Üye
Nasıl soru tarzı olacak?
hangi konudan sorulacak?
Ygs gibi olmasın ama :)

ufuk71

Kayıtlı Üye
Enerji çalışmalarına katılmak istiyorum forumda biraz araştırdım ama dilberhala adlı hesaba ulaşamadım şimdiden teşekkür ederim

origanum

Yönetici
Enerji çalışmalarına katılmak istiyorum forumda biraz araştırdım ama dilberhala adlı hesaba ulaşamadım şimdiden teşekkür ederim

Şu an herhangi bir enerji çalışması yapılmıyor. Sadece her perşembe talep edenlere şifa enerjisi gönderiyorum. Detaylı bilgi: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18312
Özel mesaj kutunuza girdiğinizde yeni özel mesaj gönder tuşuna basıp alıcı yazan yere dilberhala diye yazdığınızda ona mesaj göndermeniz mümkün. İlla da profilini istiyorsanız: http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1162

prensess

Kayıtlı Üye
Umarim bende katilabilirim.Daha once katilamamistim hem yeni oldugum icin hemde reb puanim olmadığı için, gerci hala yok:)
Ama bunu kaldirmaniza sevindim:) bende heycanla bekliyorum umarim banada nasib olur inşallah.

origanum

Yönetici
Rep puanı çalışmalara katılmak içindi. Alakası yok şifa çalışması ile.

Ve lütfen bu başlığa ait olduğu konu dışında yazmayalım. Şu an aktif değil enerji çalışmaları bu yüzden konuyu kilitliyorum. Şifa için soru soracaklar ilgili konunun altına yazabilirler. İlginiz için teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...