esmalar hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cileklikadin

Kayıtlı Üye
Iyi aksamlar bi sorum olacakti.bi arkadasin mesajinda gordum sevdigine kavusmak icin esma cekicekmis. Acaba bu bizi sevmeyen birine kavusmak icin mi yoksa zaten asigimiz olan biriyle yanyana gelmek icinmi ? Ya da ayri bi esma varmi boyle birsey icin ? Ve belli vakdi varmi? Tesekkurler simdiden

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Sevdiğine kavuşmak için esma çekicek sevmeyen birisiyle olabilir çünkü olmuyorsa olmuyordur zorluyolar esma, dua büyü vb şeylerle aşık ediyolar erkeği
veya erkek kadını aşık ediyor evleniyor vb yazık bence insanlar çok uçtu sonra evleniyor rahatsız oluyor sıkılıyor ayrılıyor hayatını iptal ediyor yani.
Evet var esma veya dua belli vaktide vardır esmalar vardır evet araştırırsanız görürsünüz aşığınız olan birisiyle yan yana gelmek içindir işte belli esmalar dualar vardır zaten nette kaynıyor bazı yerlerde bunlar üstüne, Admin'lik yapmıştım 1 günde kaç tanesi gelirdi yok aşık edicem sevgilimi bağlıycam vb vb bence bunlar boştur bana göre vakti ve sayısı vardır zaten, İyi günler sevgi ve ışıkla.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
Tesekkurler ama sanirim beni yanlis anladiniz ben sadece kendi sevgilimle bulusmak icin dua esma tarzi birsey ariyorum buyuyle birini kendime asik etmek istemiyorumki buyuk konusmayim ama asla boyle birseye kalkismam. Sonucta bana buyu sayesinde asik oldugunu bilicem , ne kadar mutlu olabilirimki. Insan sevdigine nasil kiyipda bu tarz buyuler yaparki zaten.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Burda ' ya -vedûd' esma'sının tecellikerini kullanabiliriz
Dilerseniz ecbed hesabı yaparak çalışma yapabilir veya sayı sınırı gözetmeksizin uygulayabilirsiniz

Sizin isminizn ecbed hesabı
Kişinin ecbed hesabı
Ya -vedûd esmanın ecbed hesaplarının toplayarak gün ve adedini bulabilirsiniz
Ecbed hesaplama vs forumda mevcut bilgi edinebilirsiniz

Vedud esması, yaydıgı kutsal sevgi enerji vesilesi ile bu esma ile meşgul olan, onun tecellisini ruhuna alan insanların herkes tarafından koşulsuzca sevilmesini sağlamakdadır.. İnsan üzerinde ki tezahürleri merhamet, sevgi, saygı gibi yürek işcilikleridir. Sadece insanlara degil tüm evrene bu şekilde tezahür etmekdedir..

Ayrıca vedud esmasının özel duasını niyetiniz doğrultusunda haftada 5-6 dilerseniz daha fazla okuyabilirsiniz
Enerjisini alabilmek için gün kavramına takılmadan devam etmelisiniz

nira

Kayıtlı Üye
ya cami esmasını da araştırabilirsin. Allahın dilediğini istediği yerde bir araya getirebilme kudretinin sıfatıdır.

cileklikadin

Kayıtlı Üye
Burda ' ya -vedûd' esma'sının tecellikerini kullanabiliriz
Dilerseniz ecbed hesabı yaparak çalışma yapabilir veya sayı sınırı gözetmeksizin uygulayabilirsiniz

Sizin isminizn ecbed hesabı
Kişinin ecbed hesabı
Ya -vedûd esmanın ecbed hesaplarının toplayarak gün ve adedini bulabilirsiniz
Ecbed hesaplama vs forumda mevcut bilgi edinebilirsiniz

Vedud esması, yaydıgı kutsal sevgi enerji vesilesi ile bu esma ile meşgul olan, onun tecellisini ruhuna alan insanların herkes tarafından koşulsuzca sevilmesini sağlamakdadır.. İnsan üzerinde ki tezahürleri merhamet, sevgi, saygı gibi yürek işcilikleridir. Sadece insanlara degil tüm evrene bu şekilde tezahür etmekdedir..

Ayrıca vedud esmasının özel duasını niyetiniz doğrultusunda haftada 5-6 dilerseniz daha fazla okuyabilirsiniz
Enerjisini alabilmek için gün kavramına takılmadan devam etmelisiniz

ecbed hesabindan buldugum sonuc neye karsilik gelicek gune mi sayiya mi? yani bir gun icinde o ismi o kadar zikretmem okumammi gerekiyor? pek bilgim yokda azcik aydinlatirsaniz sevinirim :)

ya cami esmasinida arastircam cok tesekur ederim

cileklikadin

Kayıtlı Üye
ya cami icin soyle diyor; Allah’ın El-Cami İsmi şerifi:toplayan anlamındadır.Sevdiklerine kavuşmak,tekrar birleşmek isteyler her gün 114 kere “Yâ Cami Celle Celalühü” ismini okumaya devam etsinler. acaba bu daha mi uygun digerinden okumam icin?

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Örnek verelim

sizin ebced değeri :130
Karşı kişinin ebcedi :220
Ya Vedud :20

130+220+20=370

10 gün boyunca günlük 370 defa okunacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...