Hangi sihir yabıldı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar. Rüyamda tez-tez resmime bi büyü yapıldığını söylüyorlar bana. Bana hangi büyünün veya sihrin hangi yollarla yapıldığını nasıl anlarım?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
sayın urum veya sayın yule'ye mesaj atın. bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin.

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Üstte nikotin-34'ün dediği gibi, Syn urum'a mesaj atın o doluysa yule boştur 2sinden birisi boştur ama bakım yaptırın onlar bakar, İyi forumlar sevgi ve ışıkla

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
sayın urum veya sayın yule'ye mesaj atın. bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin.
Bunu kendi çabamla anlayamazmıyım? illa bi bakımmı yaptırmak lazım? İslamda bakım yaptırmak haram diğe biliyorum. Bakım yapdırırsam bana günah yazılırmı?

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Syn oğuzhan kendi çabanla bulamazsın veya bizde bulamayız bakım yaptırıcaksınız, Ve hayır günah yada haramda değil sizede günah yazılmaz, Syn urum'a veya yule'ye mesaj atın bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin onlar bakarlar ne kendiniz çözersiniz nede biz üyeler rüya diyorsunuz tez-tez resmime büyü yapıldığını hangi büyü ne yapılmış bilemeyiz tek diyeceğim, Syn urum'a veya yule'ye mesaj atın onlar bakar nikotin ve benim üsttede dediğim gibi, İyi forumlar sevgi ve ışıkla kalın.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Bunu kendi çabamla anlayamazmıyım? illa bi bakımmı yaptırmak lazım? İslamda bakım yaptırmak haram diğe biliyorum. Bakım yapdırırsam bana günah yazılırmı?

Kuran'a göre, büyü yapmak ve yaptırmak haramdır. büyü var mı diye baktırmak haramdır gibi bir şey hiçbir yerde okumadım.

site arşivinde kendinizin yapabildiği bir yöntem vardı. tuz kullanıldığını hatırlıyorum. biraz bakındım ama bulamadım. hatırlayan muhakkak olacaktır, görünce eklerler linki. sevgi ve ışıkla

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Pek bilgim olduğu söylenmez lakin bi kaç şey söyleye bilirim size büyü Allahın izni olmadan yapılmaz ve eğer büyüye uğradıysanız size sadece Allah yardım ede bilir başka kimse yardım edemez o istediğini yapar istediğini yapmaz Dua et şüphe yok ki o duaları çokca kabul edendir

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Pek bilgim olduğu söylenmez lakin bi kaç şey söyleye bilirim size büyü Allahın izni olmadan yapılmaz ve eğer büyüye uğradıysanız size sadece Allah yardım ede bilir başka kimse yardım edemez o istediğini yapar istediğini yapmaz Dua et şüphe yok ki o duaları çokca kabul edendir

sayın misara iyi niyetinizi anlayabiliyorum. duanın gücüne de inanırım fakat bu konuda biraz sığ bir fikir gibi kalıyor. işi bilen bir kişi tarafından bir ritüel gerçekleştirilmiş, bir büyü yapılmışsa bu büyüyü bozmanın da kuralları vardır. saygılarımla

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Kaya tuzu ile duş alabilirsiniz. Eğer büyü ile ilgili bir durum varsa kısa süeliğine rahatlamanızı sağlayacaktır. Eğer hayatınızda olumsuz durumlar oluşmaya başladıysa ve bu süre zarfında (7 gün) rahatlama yaşarsanız bakım yaptırıp kesin çözüm yoluna başvurmanız gerekir. İyi forumlar

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Du ediyor namaz kılılıyorum, felek nas vee başka ayetlerde okuyorum. 2 haftadır uyuyamıyorum çekap yapdırdım sağlıklıyım yani hastalık yok, uyku hapıda uyutmyor.

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
sayın misara iyi niyetinizi anlayabiliyorum. duanın gücüne de inanırım fakat bu konuda biraz sığ bir fikir gibi kalıyor. işi bilen bir kişi tarafından bir ritüel gerçekleştirilmiş, bir büyü yapılmışsa bu büyüyü bozmanın da kuralları vardır. saygılarımla
Sığ bi fikir verdiğimi zanletmiyorum sevgili nikotin-34 Ben sadece ayetleri paylaştım başta belirttiğim gibi pek bilgim olmadığını söyledim kuran'da sadece Allahtan isteyin deniliyor o yüzden böyle bi cevap yazma gereksimi duydum tabikide insanlarda yardım eder urumhamatahayil yule bilgili ola bilir bu tür konularda yardım ede bilir mi edemezler mi bilmiyorum O yüzden boyle bi şey yazmaya gerek duydum.Bi şey daha söylemek istiyorum lütfen beni yanlış anlamayın yada tartışma olarak değil ben size gönülden katılıyorum lakin Büyüyü Allahın izni olmadan kim boza bilir ki şu mantıkta düşün madem kuran'da Büyü sadece Allahın izniyle olur diyor.Bi de bu açıdan düşünürsek eğer ne olur ?

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Sığ bi fikir verdiğimi zanletmiyorum sevgili nikotin-34 Ben sadece ayetleri paylaştım başta belirttiğim gibi pek bilgim olmadığını söyledim kuran'da sadece Allahtan isteyin deniliyor o yüzden böyle bi cevap yazma gereksimi duydum tabikide insanlarda yardım eder urumhamatahayil yule bilgili ola bilir bu tür konularda yardım ede bilir mi edemezler mi bilmiyorum O yüzden boyle bi şey yazmaya gerek duydum.Bi şey daha söylemek istiyorum lütfen beni yanlış anlamayın yada tartışma olarak değil ben size gönülden katılıyorum lakin Büyüyü Allahın izni olmadan kim boza bilir ki şu mantıkta düşün madem kuran'da Büyü sadece Allahın izniyle olur diyor.Bi de bu açıdan düşünürsek eğer ne olur ?

evet görüşünüzün bir kısmına katılıyorum. İslam inancına inanan biri tabiki her şeyi Allah'tan istemeli. benim demek istediğim tam olarak Allah'tan istememe-başka birinden medet umma durumu değil. misal verecek olursam belli adetlerde esma çekmemiz gerekir bu esmaların sayılarını, zamanını nasıl bilen birinden yardım alarak Allah için okuyorsak büyü de biraz bu mantığa uyuyor. sonuç olarak biz Allah'tan istiyoruz ama nasıl isteyeceğimiz konusunda yardım almamız gerekiyor. saygı ve sevgilerimle

misara

Banlı Kullanıcı
İş
Meditasyon
Gayet güzel açıkladın Sevgili nikotin-34 arayı buldunuz Sevgi ve ışıkla

prensess

Kayıtlı Üye
Nicotin arkadasima katiliyorum buyu varsa ozaman bu isin ehline gidib cozdurmek sartir oncelikle sunu belirtmek isterim ruyamda gordum dediniz de ayni ruyayi en az uc defa gorurseniz harekete gecin derim birde buyu belirtilerin hangileri ustunuzde var? Sadece uykusuzluk benim gozumde bir buyu belirtisi deyil.birde sunu ilave etmek isterim buyun ne icin yapildigi da onemli deyil obemli olan bunu fark eder etmez hemen cozdurmek hasar kalmadan en onemli nokta burasi bence.yapan zaten yapiyor

saygilar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...