Rüyamda 3 Tane Cin Saldırısına Uğradım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Hemen konuya giriyorum; dün gece yattıktan sonra bir rüya gördüm. Rüyamda evimizin asansöründen yukarı çıkıyordum apartmana katımıza geldim ve birden önümde 3 tane çok güzel kızlar belirdi. Kızlar melek gibilerdi ama sonra birden ortam karardı ve kızlar kayboldu bende rüyamda içgüdülerimle onların cin olduğunnu anladım yani rüyamda cin olduklarını biliyordum. Allah-u Ekber diye bağırmaya başladım. Ayrıca Ayetel Kürsi Okuyordum rüyamda hemde bağırarak. 3 Kız tekrar önümde belirdi ama o an birden ben dua okudukça çirkinleştiler çok çirkin bir hal aldılar. Ben dua edip bağırdıkça bana vuruyolardı ve gerçekten acısını hissediyordum her yerim yanıyor ve acıyordu. Ben bağırıp dua ettikçe 3 kız Allah'a küfür etmeye ve arapça bi şeyler söylemeye başladı. Ve ben sabah heryerim acıya acıya uyandım. Bu nedir ? Cinler rüyamda banamı saldırdılar veya Kabus mu gördüm ? :( :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Buna benzer binlerce kez konu açıldı ve hepsinde cevap aynı Rüya, beynin anlamsız bir şekilde lektiriklenme hali, gün içinde okunan, görülen , duyulan vs vs her şey gece uyurken karmaşık olarak yeniden canlanır, çok çok nadir haberci rüya görürüz, buda haberci rüyalardan değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...