BÜyÜ ters teperse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
öncelikle iyi günler bu konudan sonra daha soru sormıyağım çok fazla konu açtım ama benim aklıma takılan daha öncede sorduğum gibi helak etme büyüsü ters teperse benmi helak olurum çok acil cevaba ihtiyacım var bunu mutlaka öğrenmek zorundayım hani aşk için uygulamalarda ters tepince biliyorum neler olduğunu bu sefer ben daha çok bağlanıyorum karşı taraf soğuyor benden ama kara büyü ters teperse ne olur

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
fiziksel, ruhsal, maddi sorunlar yaşarsınız.
hastalanırsınız, başınıza kazalar gelir, kısmet sorunları yaşarsınız, mutsuz yorgun olursunuz vs vs

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
3 e katlanır ve döner biliyorum

Lucìfér1

Banlı Kullanıcı
Ölüm olmazda size geri döner, Syn urum'un söylediği şeylerde katlanır onlarıda çekersiniz üsttede 3'e katlanır size döner demiş düşünün 3'e katlanırsa tamamen ve size dönücekse siz sorunlar yaşarsınız ama ölüm olmaz, İyi forumlar sevgi ve ışıkla.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ben de bir şey ekleyeyim ters tepmesine gerek yok her türlü size dönüşü olacaktır zaten bunun bilincinde olun. İyi forumlar

aslimcim

Kayıtlı Üye
arkadaşım ölüm olmaz diyorsun da, ben büyü değil sadece beddua tarzı bi okuma yaptım diye başıma gelmedik kalmadı. hayatım sıfıra indi şu an resmen. lütfen iyi düşünün kötü amaçlı şeyler yaparken.

prensess

Kayıtlı Üye
Col ruzgari buyu yapmayi mi dusunuyorsun hem tecruben yok ters teperse neler olur diyorsun lutfen bu zihinle yola cikma kendine yazik edersin.sen sanirim buyunun ters tepecek olursa yasadigin sorunlardan deyilde olumden korkuyorsun sanirim.arkadaslar olmezsin sorun yasarsin diyor ama sen kendini rahatlama bu sozlere olum olub olmayacagini kimse bilemez garantisi de yok.buyu yapacagin kisi ihlasliysa vay senin haline derim.olum de olabilir sen olmezsen bile sana yakin olan biri olur ne malum hic belli olmaz.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
daha öncede yaptım okuldan benimle uğraşan birine şunan iki bacağıda yok sakat ama banada yansıdı aynısı ogünden sonra kazalar peşimi bırakmıyor sürekli ölümden dönüyorum prensess büyü yapmak istediğimden değil acaba helallikmi almam lazım ama yüzüne karşıda söyliyemem sitedeki şifa çalışmalarına katılmak istiyorum ne yapmam lazım

prensess

Kayıtlı Üye
Normalde tovbe etmen gerek hele o iki bacagini kayb edene adamin hayatini karartmissin olmeden once oldurmussun hem tovbe etmen ferek hem de helallik alman gerek bunun ahireti de var.buyue ihtiyacik yok ki senin muslumsn san allaha dua etmen yeterli o sana hakkinda hayirli ise zaten verir ki.cok kotu birsey yapmissin cok uzuldum icin yanmiyor mu? Dusun bi ya biri bunu sana yapsa idi bacaklarini sen kaybetseydin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
daha öncede yaptım okuldan benimle uğraşan birine şunan iki bacağıda yok sakat ama banada yansıdı aynısı ogünden sonra kazalar peşimi bırakmıyor sürekli ölümden dönüyorum prensess büyü yapmak istediğimden değil acaba helallikmi almam lazım ama yüzüne karşıda söyliyemem sitedeki şifa çalışmalarına katılmak istiyorum ne yapmam lazım

Bunu söylerken gerçekten mi söylüyorsunuz. Hoş yapabildiğinize inanmıyorum. Büyü ters teper mi tepmez mi bilgisine sahip olmayan biri, hangi ilimle bu şekilde bir şey yapabilecek durumda olabilir. Mesele böyle bir yalanı buraya yazabilecek bir durumda olmanız 20 yaşında bir genç bunu nasıl söyleyebilir. hangi vicdan , hangi insani değerle, sözlerinize bir dikkat edin. Evet şifaya ihtiyacınız var, ciddi anlamda içsel sorgulamaya geçip ben neler düşünüyorum diyebilmeniz gerekiyor.

dugukann

Kayıtlı Üye
Değil büyü yaparken beddua ederken bile dikkatli olun,dönüp sizi bulabilir.

çölrüzgarı

Banlı Kullanıcı
söylediklerimden kesinlikle yalan yoktur ben yardım istemek için konuyu açtım büyüyle ilgili bir ilmim bilgim yok cahildim ozaman gerçekten çok pişmanım keşke inansanız

cileklikadin

Kayıtlı Üye
Inanmisiz inanmamisiz ne anlami var ki ? Boyle bir buyuyu yapicak beceriye sahip insan elbette geri donusunun nasil oldugunu biliyordur. Kusura bakmayin ama basima olum gelirmi diye korkucagima vicdan sizlamasindan zaten olurdum zaten. Bencil birisi oldugunuz burdanda belli. :s

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Karşımızdaki kişi yaptığı/yapacağı şeylerin sonuçlarını düşünmüş mü düşünmemiş mi belki bunu sorgulayabiliriz bu sayfalardan

ama insanların vicdanını sorgulayabileceğimiz bir platformda olduğumuzu düşünmüyorum...

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...