Tesadüf mü yoksa yetenek mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zero2442

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben size şunu sormak istemiştim,biz arkadaşımla sayı tutma oyunu oynadık ben 1-10'a kadar sayı tutmaya çalışıyordum 5 adet oda bilmeye fakat sadece 2 veya 3'nü biliyordu bense her seferinde bilmiştim.Biraz daha zorlaştıralım dedim ve o 1-100'e kadar 5 adet sayı tuttu ve ben yine 5'inide bildim.Demek istediğim hangi sayıyı seçtiğini düşünürken beynim tek bir sayıya odaklanıyor sanki o 100 sayıdan 52 sayısı zihnimde canlanıyor ve 52 sayısını düşününce bir ağırlığa benzer bir şey hissediyorum ve söylediğimde doğru çıkıyor.Sizce bunlar sadece tesadüf mü yoksa yetenek mi? (Bu arada sadece sayılarda değil örneğin biri konuşuyor şu şekilde "Sonra 2. seviyedede geliyor"(oyun hakkında) benimde aklıma o düşmanların görünüşleri geliyor sanki ve mor renkte ve tek gözlüler mi? diyorum ve arkadaşımda evet diyor bunun gibi şeylerde oldu.)

Zero2442

Kayıtlı Üye
Araştırdım zaten yaklaşık 2-3 yıldır araştırıyorum telepati ve benzeri şeyleri sadece telepati diyebilirdiniz ve neden her konuya "araştırmadan açmayın" yazıyorsunuz anlamıyorum.Attığınız linklerinde yarısı gereksiz ve faydasız üzgünüm.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İnternet en kolay kaynak artık,internette bile bu sayı tahmini ile telepatinizi ölçün,başlıları var o kadar sene bunu görmediniz mi?
Madem telepatiden haberdarsınız o halde telepati dışında ne olabilir?diye soru ekleseydiniz konunuza.Yetenek mi bence değil çünkü herkeste olan birşey,kişiye özel değil.Telepatiyi herkes uğraşınca yapabilir,hele ki basit tahmin oyunlarını,üstelik bir de arkadaşımızla.2-3 yıldır bunun ne olduğunu araştırıyor ve yine de bu şekilde soruyorsanız verdiğim linkleri bile okuyup algılamadığınızı gösterir bu.Konuları yazanlar arada saçma mesajlar da yazsa içeriği bakın sizinki ile aynı ve bir tanesi bir yöntem açıklamış.

Üstelik bir konu hakkında soru soruyorsanız konunuzu "sorularınız" kısmına açmalıydınız.

Sorunuz sitede benzerleri çok diye kapatabilirdi ,ancak hadi bir iki üye belki yazar belki farklı birşey çıkar diye açık bırakıldı,ancak sabahtan beri yazan yok çünkü gören benimle aynı şeyi düşünüyordur.Bu nedenle araştırsaydınız diyorum.

Eğer ki telepati dışında birşey olabilir mi?olsaydı sorunuz o zaman gören cevap yazardı,sorunuz bu ise doğru soru cümlesini seçmeliydiniz.

Sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...