Cinlere karsi günlük ayetelkürsi korumasi (daire)

dark_angel

Banlı Kullanıcı
merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acmisimdir. Sitede verildimi bilmiyorum ama günlük yapilmasi gereken cinleri uzaklastiran ayetelkürsi koruma dairesini paylasmak istedim.

Ilkönce vakti zamani önemli degil abdestli sekilde (boy abdesti tazelenip yapilirsa daha iyi olur) oturuyoruz, her ayetelkürsinin basinda euzu besmele cekerek asagidaki sekilde uyguluyoruz.

1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sag tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sol tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, ön tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, arka tarafina üfle (basini hafif arkaya cevirip üflemen yeterli)
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, yukari tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, asagi tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, nefesinle birlikte yut...

Bu daire besmelesi unutulmadan ve dogru sekilde okunup sirasi bozulmadan uygulandiginda bir günlük yani yaptiginiz vaktin ertesi gününe kadar korur. Korumanin zamani dolmadan daireyi araliksiz uygularsaniz cinin bedeninize girmesini engeller.

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Doğru bilgi ayrıca diğer konularda da koruma sağlıyor. Belaları def ediyor.

langlois

Kayıtlı Üye
bence niyet önemli yok üfle yok 10 kere yok 5 kere oku mantıksız tabi ama uygulayan uygulayabilir

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
bence niyet önemli yok üfle yok 10 kere yok 5 kere oku mantıksız tabi ama uygulayan uygulayabilir

O okuma üfleme yapılmadan da niyetin anlamı olmaz değil mi? Niyet ettim oruç tutmaya deyip yemek yiyince kabul mu oluyor mesela?

lodosum

Kayıtlı Üye
hergün sabah işime giderken yaparım... çok küçükken değerli bir hocamız öğretmişti bu yöntemi bana..yıldızın düşük herşeyden çok çabuk etkileniyorsun,nazara geliyorsun ve kötü enerjileri çektiğinden günün kötü geçiyor demişti.. ve her yaptığım gün hiç bir olumsuz olay olmaz.ne vaman yapmayı unutayım canımı sıkan bir şey yada bi negatiflik,iş yerinde bir hata olmuştur..tavsiye ederim.

seyyidmuhammed

Banlı Kullanıcı
çok büyük korunmadır tavsiye ederim kardeşlerim manevi bir kalkan oluşturur özellikle yıldızı düşük kardeşlerimiz için birebir etki sağlar nazar olaylarını def eder niyet elbette önemlidir ama niyet sadece fiilden ibaret değildir hareketlede niyetimizi desteklememiz gerek

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu uygulama ile bir başkasına bile yapabilirsiniz zihninizde kişiyi hayal edip çember içine alabilirsiniz yada kendinize yapıyorken istediğiniz kişinin isimlerini söyleyerek kendi daireniz içine alabilirsiniz ve emin olun çok etkilidir..

rebaka

Kayıtlı Üye
Bir iş yeri içinde yapılabilirmi ben ayetel kürsiyi okuyordum ama böyle yapmıyordum.

asof

Kayıtlı Üye
[h=2][FONT=&quot]1. [/FONT][FONT=&quot]Ayrıca Her gece yatmadan önce yatağımızı sağ işaret parmağımızla “AYETEL KÜRSİ” okuyarak daire içerisine alıyoruz. Ashabı Keyf’in isimlerini yatağa okuyup üflüyoruz ve mutlaka namaz abdestli olarak uyuyoruz. (ASHABI KEYF’İN İSİMLERİ ŞUNLARDIR: YEMLİHA, MİSLİNA, MEKSELİNA, MERNUŞ, DEBERNUŞ, ŞAZENUŞ, KEFEŞTATAYUŞ, KITMİR)[/FONT][/h]

Furking

Kayıtlı Üye
Bunu bir başkasının üzerine yapabiliyor muyuz ? Yani kendim başka biri için ayetel kursi okuyup o kişiye aynı şekilde üflesem olur mu ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bunu bir başkasının üzerine yapabiliyor muyuz ? Yani kendim başka biri için ayetel kursi okuyup o kişiye aynı şekilde üflesem olur mu ?

Uflemeden de yapabilirsin yaparken hayal et okumaya başlarken x kişiyi korumaya almaya niyet ediyorum deyip kendi etrafına Uflemen bile yeter tabi bunu yaparken x kişiye yaptığını hayal etmen gerek boylr yaparsan eğer korumaya almış olursun o kisiyi

habibi

Banlı Kullanıcı
İş
OTELCÄ°LÄ°K
kökten kurtulmak için ne yapmalıyız

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
yav arkadaş insanlar üstün deniliyo neyi üstün niye uğraşayım ben keşke cin olaydım ya.

eyvaan

Kayıtlı Üye
Merhaba ayetelkürsiyi kendi sesim ile bir defa kaydedip 1000 defa dinlesem işe yarar mı?

demirabey

Kayıtlı Üye
Merhaba ayetelkürsiyi kendi sesim ile bir defa kaydedip 1000 defa dinlesem işe yarar mı?
Teknolojinin nimetini kullanayim diyorsunuz [emoji23] namaz kılarken de videoya çekip namaz vakitlerinde onu izleyin o zaman

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

davet

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acmisimdir. Sitede verildimi bilmiyorum ama günlük yapilmasi gereken cinleri uzaklastiran ayetelkürsi koruma dairesini paylasmak istedim.

Ilkönce vakti zamani önemli degil abdestli sekilde (boy abdesti tazelenip yapilirsa daha iyi olur) oturuyoruz, her ayetelkürsinin basinda euzu besmele cekerek asagidaki sekilde uyguluyoruz.

1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sag tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, sol tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, ön tarafina üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, arka tarafina üfle (basini hafif arkaya cevirip üflemen yeterli)
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, yukari tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, asagi tarafa üfle
1x Euzubillahiminesseytanirracim bismillahirrahmanirrahim 1x ayetelkürsi oku, nefesinle birlikte yut...

Bu daire besmelesi unutulmadan ve dogru sekilde okunup sirasi bozulmadan uygulandiginda bir günlük yani yaptiginiz vaktin ertesi gününe kadar korur. Korumanin zamani dolmadan daireyi araliksiz uygularsaniz cinin bedeninize girmesini engeller.
İl olarak neredesiniz iş konusunda özelden yazarsanız ...