Yardımcı olabilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hca

Kayıtlı Üye
Merhabalar..Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sizlere birkaç sorum olucak. Bu konularda çok bilgisizim yaşım bi hayli sizden küçük sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Her neyse, yaklaşık 2 sene önce bir erkek arkadaşım vardı. Ayrılmıştık ve geçen sene çocuk birden gelip bana 'bu akşam rüyanda muska görürsen uyandığında saati ve neler gördüğünü bir kağıda yaz' demişti. Akşamında rüyamda muska gördüm ama sanırım etkisinde kaldığım için görmüştüm. Bu sayede tekrar konuşmaya başladık ve hatta barıştık. Bana cinlerle uğraştığını ve o cinlerin bana zarar vermek istediğini söyledi. Bende bir şeyler varmış. Tabi ki inanmamıştım. Çünkü bende bir sorun yoktu. Hiçbir şey görmüyordum. Neyse bazı sebeplerden dolayı tekrar ayrılmak zorunda kaldım(özel sebepler). Ondan ayrılalı 1 sene oldu ve 1 senedir gönül işlerim olmuyor. Kiminle konuşsam olmuyor ve çoğu işim ters gidiyor. Kaderim böyleymiş boşver diye düşündüm. Bu arada geceleri dua okumadan yatınca rüyalarımda cinler, yaratıklar görüyorum. Hatta bir keresinde bir cinle ilişkim olduğunu bile görmüştüm. Ben bunları hiç önemsemiyordum izlediğim filmlerden kaynaklandığını düşünüyordum, ta ki geçenlerde bi arkadaşımın evine gidesiye kadar. Arkadaşımın annesi de evdeydi. Oturduk muhabbet ettik. Konu faldan açıldı, ilerledi. Bana bazı şeyler gördüğünü söyledi. Bir insana dikkatli bakınca gözünün önüne bazı görüntüler geliyormuş. İnanmadım tabi. İnanmak için bir kaç soru sordum. Eski sevgilimi tarif etmesini söyledim, bildi. Hatta bazı kadınlara parayla fal baktığı bile oluyormuş. Ben gidince arkadaşıma benim hakkımda' o kızda birşeyler var, ona bakınca gözümün önüne upuzun simsiyah bir yaratık geliyor. Muskada görüyorum. Gittikçe ona yaklaşıyorlar.' demiş. Korktum tabi haliyle. Sorularım şunlar; bu yaşadıklarım büyü mü, ne? Eğer büyü ya da başka şeyler varsa bunu öğrenmenin bir yolu var mıdır? Rüyamda olabilir, ya da başka yollarla ? 'BU İŞTEN ANLAYAN' kişiler yanıt verirse sevinirim. Forumda daha önce konusu açıldıysa link atarsanız iyi olur. Araştırmadım pek. Teşekkür ederim.

greatangel

Kayıtlı Üye
ER-RAKİB: " Her an görüp kontrol eden, gözeten." BU İSMİ ŞERİFİN SIRLARI: 1- Her kim Cenâb-ı Hakk'ın bu ismi şerifini kendi
üzerine, ehli veya evladı veya malı üzerine 7 defa
kemâli ta'zimle okursa Allâh Teâlâ'nın himayesi
altında olur. 2- Bu ismi şerifin adedi 312, saati Müşteri'dir.
Hayırlı işlerin kolaylıkla elde edilmesi için bu
saatte okunması tavsiye edilmiştir. 3- Kaybolan bir eşyanın bulunması için çokca
okunmalıdır. 4- Bu ismi şerif mükaşefe ehlinin zikridir. 5- Gece ve gündüzleri ıssız bir yerde, bir ay
müddetle bu ismi şerifi okuyanın kalp gözü açılır.

Ya da

EL-VEDÛD: " Emirlerini yapan, tevbe eden, aşkı ile kalbi bir
ocak gibi yanan kullarını seven." İmam-ı Ali Efendimiz şöyle buyurdular: "Allâh'ın sevdiği kulların derecesine ulaşmak
istersen: 1- Sana gelmeyene sen git,
2- Sana vermeyene sen ver,
3- Sana kötülük edene sen kötülük etme; affet." BU İSMİN HAVÂS VE ESRARI: 1- Kim bir yemek üzerine bu ismi celili "Yâ VedûDü
Celle CelâlühÛ" diye biner defa okur o yemekten
karı-koca birlikte yerlerse aşırı derece de
birbirlerini severler, aralarında muhabbet
meydana gelir. 2- Bu mübarek ismi şerifte ilahi bir sır vardır. Kim
bu ismi okumayı adet edinirse başkalarını tesiri
altına alır. 3- Bu ismi şerifin adedi 20, saati Zöhredir.
Fakirlikten ve borç yükünden kurtulmak için
mezkur saatte 270'er defa okunmalıdır. 4- Bu ismi şerif İsm-i A'zam'dır. Bu ismi şerifi vird
edinerek okuyanları Allâh Teâlâ sever. 5-Bu ismi celilin meleği Heyaiyl Aleyhisselâm'dır.
Bu ismi celili okuyana Allâh Teââ kalbleri
meylettirir. Duasını kabul eder. İstediğini
kendisine verir.

enginmert21

Kayıtlı Üye
öncelikle acil şifalar dilerim. Rabbim şifanı verir inşaallah. Bakıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorum. çarpılmış olabilirsin. sana iyi bir uzman lazım.

hca

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim amin insallah ama çarpılmıştan kastınız nedir?

baysal01

Kayıtlı Üye
Cinleri helak eden bir dua vardı bende. Gerçekten tesiri yüksekdi. Yazıp yanımda taşırdım. Bulunca yarın özel mesaj yazarım.

hca

Kayıtlı Üye
Çok memnun kalırım teşekkür ederim

mysen13

Kayıtlı Üye
Rüyalarınız kafaya taktığınız için bilinçaltı olabilir diye düşünüyorum , Fal da geleceğin görüleceğine inanmam ama geçmiş çıkabilir .
İstihareye yatabilirsiniz belki rüyada bazı şeyler gösterilir ..
Çocuğun büyü yapabileceğini sanmıyorum fakat varlıklar sahiplendiği kişiyi diğer insanlardan kıskanır buna en yakını da dahil ,
İçinizin rahatlığı için de bakım yaptırmak iyi olacaktır , negatiflere karşı cin suresi etkilidir
Son önerim ise ; Cin suresi ,nas ,felak , arapça yazdırıp üzerinizde taşımanız Sevgiyle

hca

Kayıtlı Üye
İstihare duymuştum ama nasıl yapılacağı hakkında hiç bir fikrim yok. Bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler..

mysen13

Kayıtlı Üye
Yöntemlerden biri ; 2 rekat namaz kılınır namaz bittikten sonra 7 kevser okunur Hz.Muhammed (s.a.v) ruhuna bağışlanır . ( 3 gün yapılmalı inşallah 3. günün sonunda sonuç alınacaktır . Yatsı namazından sonra yapılması daha iyidir .

hasan06

Kayıtlı Üye
Merhabalar..Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Sizlere birkaç sorum olucak. Bu konularda çok bilgisizim yaşım bi hayli sizden küçük sizin yardımcı olabileceğinizi düşündüm. Her neyse, yaklaşık 2 sene önce bir erkek arkadaşım vardı. Ayrılmıştık ve geçen sene çocuk birden gelip bana 'bu akşam rüyanda muska görürsen uyandığında saati ve neler gördüğünü bir kağıda yaz' demişti. Akşamında rüyamda muska gördüm ama sanırım etkisinde kaldığım için görmüştüm. Bu sayede tekrar konuşmaya başladık ve hatta barıştık. Bana cinlerle uğraştığını ve o cinlerin bana zarar vermek istediğini söyledi. Bende bir şeyler varmış. Tabi ki inanmamıştım. Çünkü bende bir sorun yoktu. Hiçbir şey görmüyordum. Neyse bazı sebeplerden dolayı tekrar ayrılmak zorunda kaldım(özel sebepler). Ondan ayrılalı 1 sene oldu ve 1 senedir gönül işlerim olmuyor. Kiminle konuşsam olmuyor ve çoğu işim ters gidiyor. Kaderim böyleymiş boşver diye düşündüm. Bu arada geceleri dua okumadan yatınca rüyalarımda cinler, yaratıklar görüyorum. Hatta bir keresinde bir cinle ilişkim olduğunu bile görmüştüm. Ben bunları hiç önemsemiyordum izlediğim filmlerden kaynaklandığını düşünüyordum, ta ki geçenlerde bi arkadaşımın evine gidesiye kadar. Arkadaşımın annesi de evdeydi. Oturduk muhabbet ettik. Konu faldan açıldı, ilerledi. Bana bazı şeyler gördüğünü söyledi. Bir insana dikkatli bakınca gözünün önüne bazı görüntüler geliyormuş. İnanmadım tabi. İnanmak için bir kaç soru sordum. Eski sevgilimi tarif etmesini söyledim, bildi. Hatta bazı kadınlara parayla fal baktığı bile oluyormuş. Ben gidince arkadaşıma benim hakkımda' o kızda birşeyler var, ona bakınca gözümün önüne upuzun simsiyah bir yaratık geliyor. Muskada görüyorum. Gittikçe ona yaklaşıyorlar.' demiş. Korktum tabi haliyle. Sorularım şunlar; bu yaşadıklarım büyü mü, ne? Eğer büyü ya da başka şeyler varsa bunu öğrenmenin bir yolu var mıdır? Rüyamda olabilir, ya da başka yollarla ? 'BU İŞTEN ANLAYAN' kişiler yanıt verirse sevinirim. Forumda daha önce konusu açıldıysa link atarsanız iyi olur. Araştırmadım pek. Teşekkür ederim.
anlattığın gibi ise kesinlikle büyü . kara büyü .

hca

Kayıtlı Üye
Bunu kesin anlamanın yolu yok mudur? Cevremde güvenilir ve bakım yaptırabileceğim biri yok ne yazık ki..

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında 1. sayfada cevap verilmiş size, kesin bir yanıtı bu forumdan istiyorsanız sn Urumhamatayıl ya da sn Yule'ye özelden mesaj atıp bakım istemeniz gerekiyor, diğer türlü kesin yanıtlar verilemeyeceği için konunuz kapatılmıştır.
Ek olarak ileriki paylaşımlarınızda sorunuzu konu başlığı olarak yazınız lütfen. İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...