Pentagram kolyesi nerede bulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meddeusa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba, sorum çok açık başlıktaki gibi. İstanbul içinde pentagram kolyesi nerede bulabilirim ve yaklaşık bi fiyat söylerseniz çok mutlu olurum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Sultanahmet, Eminönü, kadıköy gibi bir çok yerde bulabilirsiniz

100ytl civarında bulabilirsiniz

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Bende Ankarada nerede bulabilirim acaba?Gerçekten çok hoşuma giden bir sembol...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kadıköy akmar pasajı en alt katta.Satanik bir dükkan var çok hoş.Orada bulabilirsiniz.
Fiyatını kestiremiyorum tam olarak.

Ü

Üye silindi 38107

Yeni konu açmaya gerek yok sanıyorum diye bu konuya yazıyorum.
Ankara yenimahalle taraflarında istediğim kolyeyi yapabilecek bir gümüşçü veya takıcı adresi var mı bildiğiniz?

dexter

Elit Üye
Yeni konu açmaya gerek yok sanıyorum diye bu konuya yazıyorum.
Ankara yenimahalle taraflarında istediğim kolyeyi yapabilecek bir gümüşçü veya takıcı adresi var mı bildiğiniz?

O taraflarda olacağını sanmıyorum fakat, kızılayda bolca var, karanfil, konur taraflarında.

Ü

Üye silindi 38107

Teşekkürler yenimahalle tarafları derken ankara içi çoğu yer olurdu zaten. Karanfil sokağı biliyorum oralardan çok kitap almıştım. Ama hiç böyle bir yer görmedim ama sora sora bağdat bulunur demişler. Bulurum herhalde :D

Keira

Moderator
Karanfil sokağın başında, hemen metro çıkışında solda bir pasaj var. İçerisinde birçok gümüş ve takı satan yer var. Bunların bazıları aynı zamanda imalatçı diye biliyorum. Onlar size yardımcı olacaktır

hasan06

Kayıtlı Üye
evet bende almayı düşünüyorum birde eğer majitlik gücünüz varsa bazı elementler size güç verebiliyor.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bu arada pentagram ve pentackle sembollerini karıştırmayınız.pentagram aslında her gümüşçüde var,illa içi boş olacak değil çünkü pentagram 5 köşeli yıldızdır,yani bildiğiniz sıradan yıldız demektir.Eğer pentackle arıyorsanız bu etrafı daire ile çevrilmiş yıldız sembolüdür,bulmanız zorlaşır ama almanız gerektiğinde bir şekilde o da sizi buluyor,bana da bu şekilde gelmişti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...