Enerji çekme

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Arkadaşlar ben bu enerji çekme olayına takıldım biraz uzun zamandır uğraşıyorum aslında. Yolda yürürken mesela yanımdan geçen herkesin enerjisini çekmeye çalışıyorum yapabildiğim kadar biyerden sonra odaklanamıyorum tabi imgeleyemiyorum ama enerji çektiğimdende emin değilim gibi. Yani bi süre sonra çünkü kolumda bi ağrı oluşuyo genelde iki taraftanda çekmeye çalışıyorum sağlı sollu :D 5-6 kişiden sonra kolumda bi ağrı oluşuyo, ellerimde sıcaklık hissediyorum ve baktığımda ellerim benek benek oluyo böyle kırmızı renkte leke gibi yani avuçlarımın içi, hani kan toplanır gibi olur ya o şekilde. Bu enerji çekmeden dolayımı oluyo bunlar onu merak ediyorum birde enerji çekildiği zaman kendini daha iyi, güçlü hissetmesi gerekmez mi insanın ? Sonuçta ek bi enerji, güç alıyosun vücuduna bi değişiklik hissetmek gerekir mi ? Ben hissetmiyorumda çünkü :D

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Enerji vampirligidir bu ve herkes kolay yapamaz

Yapıldığı takdirde pozitif olacak değil karşınızdaki insanın enerjisi çok düşüktür ve çektiğiniz zaman sizde haksizlik vb kisilere göre değişik etki yapar

asterix

Kayıtlı Üye
Ha başkasının cüzdanını çalmışsın ha yaşam enerjisini çekmişsin aynı şey uyuyorsa yap.

darksword

Kayıtlı Üye
bende bir ara durduramıyordum bu enerji çekme işini hatta bazen büyük alış-veriş merkezlerine bile gider olmuştum sonra okuduğum farkındalık hakkındakı yazılar ve meditasyonla tanışmamdan sonra bıraktım bence sizde bırakın bir süre sonra alışkanlık derecesine yüksele biliyor ayrıca şunu da belirteyim en büyük enerji kaynağımız içimizdeki güç enerjiyi gücü dışarıda arama :Angel_anim:

greatangel

Kayıtlı Üye
benim düşüncem, ellerinizdeki benek ve kollarınızdaki ağrının sebebi enerji çekmek için kendini kastığınızdan kas ağrısı nedeniyle kollarınız ağrıyor, eldeki beneklerde yine kendinizi kastığınızdan kan basıncınız artıyor ve alyuvarlarınız artıyor. Size tavsiyem makine gibi enerji çekmektense sünger gibi olun insanların yaydığı enerjinin size akmasını deneyin, rahat olun

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
aslında istemsiz çekerler ki bunlar enerji wampirleri... bi kaç saldırı sonucu bu hale gelirsin.Aurandaki enerji akışı ve denge bozulur dolayısıyla her kaynaktan enerji sağlamak zorunda kalır. bu şekilde insandan, hayvandan, bi elektrik kaynağından hatta yağmur ve yıldırımlardan ( ki bunlar elemental wampirler oluyo.. bi arkadaşım bunlardan :) ) enerji çekebilirsin.Ama zor yanı saldırıları atlatıp dönüşebilmek çok zor bi süreç olduğunu duymuştum.Tabi tehlikleri de var.