Platonik Aşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Herkese merhaba benim sevdiğim bir kız var ancak kızı sadece internet ortamında gördüm.Kızla aynı şehirde oturuyorum ancak görmem için Çok şanslı falan olmam gerek sanırım.Bu kızla tanışmamı sağlayacak herhangi bir yöntem varmıdır İslam çerçevesi içinde olucak yalnız.Allah'a dua et demeyin Çünkü duam kabul olmaz nedenini sorarsanız kız dindar bi yapıda pek değil Allah kulları için hayırlı olanı verir gönlünün istediğini değil.

asterix

Kayıtlı Üye
Bu tür işlerde büyü tılsım falan kullananlar var ama tavsiye etmem nedenide olayların doğal yoldan akmasına müdahele etmemek lazım , bu işler bir nevi zorlama oluyor vede zorla güzellik olmaz ,sonra bir sürü hak yemlere yol açabilir acılara neden olabilir,doğal yollarla tanışmaya çalış olmazsada olmaz kaderimde karşılaşmak yokmuş dersin.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Duam kabul olmaz demeniz çok yanlış...

Sasdad

Kayıtlı Üye
Arkadaşım ben büyü benzeri öz iradeyi etkileyecek birşey istemedim sadece tanışmamı sağlayacak bir yöntem istedim.Şahmeran olayı tamamiyle büyüdür.ve evet Duam kabul olmaz olmayacağı konusunda eminim.Dediğim gibi kız dindar bi yapıda değil ve benim için hayırlı bi insanda değil İslami açıdan -cevaplar için teşekkürler.

ghoul

Kayıtlı Üye
şahmeran duasının büyü olduğu kanısına nerden kapıldınız?

Anjin_San

Kayıtlı Üye
duam kabul olmaz o olmaz bu olmaz o buyu bu degıl kız dındar degıl benım ıcın hayırlısı degıl.. senın ıcın hayırlı olmadıgını bıldıgın seyı neden ıstıyorsun ozaman.. senınkı ask olmuyor elde etme hırsı malesef.. ıslamı cercevede olsun dıyorsunda sen bu hırsla buyude yaparsın ;)

berula

Kayıtlı Üye
Üye engelli ama bir şekilde belki okur;

Duam kabul olmaz deyip kendinizi evrenin bütün enerjilerine kapatıyorsunuz. Dua'da enerjidir, herhangi bir uygulamada. Siz kendinize böyle duvarlar ördüğünüz sürece feriştahı gelsin herhangi bir uygulamayla sizi o kişiyle tanıştıramaz

dogudogukan

Kayıtlı Üye
Dua et kendi düşüncelerini dile getir Allah'a konuş illaki bazı kalıplar içinde dua etmene gerek yok içinden geleni söyleyiver. Mesela Allah'ım o kulun benim için hayırlı olduğunu düşünüyorum de bana onla bir şans ver de. Kendini duanın kabul olmayacağına asla inandırma derim, denemende fayda var arkadaşım :)

enginmert21

Kayıtlı Üye
Medeni cesaretini topla git konuş. içinde kalmasın. Duamda kabul olmaz deme. bol bol dua et, bir cihan için değil,ötekisi içinde...

Psikite

Kayıtlı Üye
Benimkiler tutmadığı için sorun yok. :D akışa bırak gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...