Kişiye Özel Sevgi Esması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berula

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben Esmalar ile kişiyi yapana sevdirme ve cinsel yönden çekicilik için kişiye özel bir uygulama hazırlamak istiyorum ama açıkçası bu konuda pek deneyimli sayılmam, doğrumu yapıyorum emin değilim bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
Uygulama için çeşitli esmaları bir araya getirip kişinin isminin ebced değeriyle beraber bir formül çıkarttım;

"Ya Allah Ya Vedud-ül Cami Ya Mukaddim-el Cima"

Ya Allah: 66
Ya Vedud: 20
Ya Cami: 114
Ya Mukaddim: 184
Cima: 111
ül: 31

Yapılacak olan kişinin isminin ebced değeri ise hesaplamalarıma göre 121'dir. Yapacak olan kişinin ebced değeri 75'dir.

1-) Toplam ebced değeri bulunurken her birinden birer kat alıp sadece uygulama yapılan kişinin adını mı hesaba katmam gerekir. Eğer böyle olursa toplam 678 kez okumak gerek.

2-) Sevgi için yapılan bir uygulama olduğu için yapan kişinin de ebced değerini hesaba katmam gerekiyor mu? Eğer böyle olursa 753 adet okumak icap eder.

Hesaplamalardan hangisi doğrudur?

Venüs saatini hesapladım fakat sadece venüs gününde mi yapılması gerekir. Yani her cuma. Yoksa cuma gününden itibaren her gün tekrarlanmalı mı? Ya da herhangi bir gün venüs saatinde başlanabilir mi?

Çeşitli kaynaklardan okumalarıma göre venüs saati kimi günlerde şer-i uygulamalar için kullanılsa daha uygun olurmuş. Bugünlerde okumaları venüs saatinde yapmak doğru olur mu?

Cevaplarınız için Teşekkür ederim

Saygılarımla..

berula

Kayıtlı Üye
Cima için esma demedim zaten, cinsel çekim istediğim için o kelimeyi koydum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...