Ufak Bir Soru ?

byaktif

Kayıtlı Üye
Astral Seyehate Bilinç Altinin Size Oynadiği Oyun Olarak Açiklanmiş Bazi Konularda ? Bazi Konularda Astral Seyehat Yapcağiniz Günde Cinsel Bi İlişkide Bulunmayin Diyor Ne Alakası Var ? Çözümleyemedim Etle Yemekle Ne Alakası Var Bazilari Bu Olayi Fazla Abartiyor Olabilirmi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral Seyehate Bilinç Altinin Size Oynadiği Oyun Olarak Açiklanmiş Bazi Konularda ? Bazi Konularda Astral Seyehat Yapcağiniz Günde Cinsel Bi İlişkide Bulunmayin Diyor Ne Alakası Var ? Çözümleyemedim Etle Yemekle Ne Alakası Var Bazilari Bu Olayi Fazla Abartiyor Olabilirmi ?

1.Bilinç altının oynadığı bir oyun.Tamamen gerçek.
2.Bilincinizin rahat olması amacıyla söylenmiştir.
3. Et gibi yiyecekler yağlı olduğunda dolayı enerjiyi etkiler ondan dolayı söylenmiştir.

Daha önceki konunuzda da dediğim gibi biraz bile olsa araştırın ..... :)

Sevgiler :)

byaktif

Kayıtlı Üye
tşkürler cevabiniz icin :) online direk cevap almak icimi rahatlatiyor herkez başka ağizdan bişiler yazdiği icin :) soruyuda bu yüzden açtim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1.Bilinç altının oynadığı bir oyun.Tamamen gerçek.
2.Bilincinizin rahat olması amacıyla söylenmiştir.
3. Et gibi yiyecekler yağlı olduğunda dolayı enerjiyi etkiler ondan dolayı söylenmiştir.

Daha önceki konunuzda da dediğim gibi biraz bile olsa araştırın ..... :)

Sevgiler :)

Bilinç altının oynadığı bir oyun değil diyecektim değil'i yazmayı unutmuşum. :)

byaktif

Kayıtlı Üye
sabah pizza yemiştim ve bugün kız arkadaşımla ilişkiye girdim ilk denememi bugün yapicaktim sizde yapmalimiyim ?

greatangel

Kayıtlı Üye
benim kişisel düşüncem; astral seyehat sırasında izlediğimiz kişi gerçekte izlediğimiz işi yapmakta, cinsel ilişki olayıda bence enerji harcadığı ve hem seyehat süresini hem de konsantrasyonu etkilediği için olabir, et olayıda mesela et yediğinizde üstünüze bir ağırlık çöker tüm enerjiniz sindirime gider. Benim kişisel düşüncem böyle. Deneyimli arkadaşlar daha iyi bilir

byaktif

Kayıtlı Üye
benim kişisel düşüncem; astral seyehat sırasında izlediğimiz kişi gerçekte izlediğimiz işi yapmakta, cinsel ilişki olayıda bence enerji harcadığı ve hem seyehat süresini hem de konsantrasyonu etkilediği için olabir, et olayıda mesela et yediğinizde üstünüze bir ağırlık çöker tüm enerjiniz sindirime gider. Benim kişisel düşüncem böyle. Deneyimli arkadaşlar daha iyi bilir

görüşünüz için tşkür ederim aklımda tutucam :)