Tılsımlarım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 38107
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 38107

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Eskiden bu tür işlerle çok fazla uğraşırdım. Psikokinezi ,telekinezi ,wicca büyüleri,telepati,pirokinezi,arada bir havas gibi konuların çok fazla üzerindeydim.Ve bir çoğundada başarılıydım. Hatta o zamanlar kendi kendime tılsımlar yapar onlara enerji yüklerdim. Bir sürü tılsımım vardı : ankh, horusun gözü, iki adet pentagram,quvars taşı, sahilde bulduğum iki yıldır sakladığım taş . Bu tılsımlarımı çok takardım.Ve enerjiyi hissedebilir,pirokinezi yaptığımda başarılı olur,telepati yaptığımda hisseder ve büyü yaptığımda etkili olurdu.Bir dönem oldu bu tılısmları bu işleri bıraktım. Hiç zaman ayıramadım.Şimdi ise bu yeteneklerim kayboldu.Korkuyorum yardım edermisiniz?

candokia

Kayıtlı Üye
Bence yeteneğiniz duruyor fakat meditasyon yapmanız lazım 1 ay falan o zaman yetenekleriniz geri gelmeye başlayabilir

AJA

Elit Üye
Bir süre meditasyon yapın . Büyük ihtimalle yaşam tarzınızda değişiklik yapmışsınızıdır onu bulun.Bilinçaltınızı temizleyin..

Sevgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorunum var. Eskiden bu tür işlerle çok fazla uğraşırdım. Psikokinezi ,telekinezi ,wicca büyüleri,telepati,pirokinezi,arada bir havas gibi konuların çok fazla üzerindeydim.Ve bir çoğundada başarılıydım. Hatta o zamanlar kendi kendime tılsımlar yapar onlara enerji yüklerdim. Bir sürü tılsımım vardı : ankh, horusun gözü, iki adet pentagram,quvars taşı, sahilde bulduğum iki yıldır sakladığım taş . Bu tılsımlarımı çok takardım.Ve enerjiyi hissedebilir,pirokinezi yaptığımda başarılı olur,telepati yaptığımda hisseder ve büyü yaptığımda etkili olurdu.Bir dönem oldu bu tılısmları bu işleri bıraktım. Hiç zaman ayıramadım.Şimdi ise bu yeteneklerim kayboldu.Korkuyorum yardım edermisiniz?

Korkmayın sakına. Ve keşke yeteneklerinizi burada anlatmasaydınız.
Yeteneğiniz körelmiş olabilir.Çünkü ilgilenmeyi bırakmışsınız. Zaman ayırmamışsınız. Bu tür yeteneklerde süreklilik önemlidir.
Yeniden ilgilenmeye,uğraşmaya,çalışmaya başlarsanız yetenekleriniz yeniden ortaya çıkabilir. :)

Ü

Üye silindi 38107

Çok teşekkür ederim.Hergün meditasyon yapıp daha çok doğada zaman geççirmeye karar verdim vaktim oldukça.Sevgili Tai ilgilenmemiş değilim sadece kısa bir hastalık döenim geçirdim ondan. Dğerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...