Çok acil yardım. Tecrübesi olanlar lütfen baksın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kandiber

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar çok beğendiğim bir kız var. Farklı okullarda okuyoruz. 1 kez denedim ve onu kendime çekemedim. Şimdi sizlerden bunun için bir yol vermenizi istiyorum. Kendine aşık etme, kendine vs vs. şeyler olabilir. Ancak kişiyi çok nadir görebiliyorum. En kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum..

Koyunbaba

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci
Kısacası diyorsun ki onu büyü, maji vs. yollardan elde edeyim, bu şekilde benimle olsun ?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Herkesin istediği de bu değil mi :) Ben 4 yıl önce sırf bu yüzden foruma üye oldum 2 yıl uğraştıktan sonra çareyi anca buldum. Biraz çabala öyle kolay işler değil. Kendin zaten yapamazsın kendin yapıcaksan bile uzun bir süre baya baya bir gelişme göstermelisin öğrenmelisin. Heycanını isteğini anlıyorum keşke birazda tecrübelere kulak verseniz ama biliyorum ne söylesem faydasız :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Forumu gezip mevcut olanları beğenmediyseniz yapabileceğimiz birşey yok.Acil,çok acil,yardım lütfen ...gibi başlık açmak forum kuralları ihlalidir,konunuz kilitlenir.Hemen üye olup bir iki günde herşeyde baktım beğenmedim var mı başka şey demek kendine özel sipariş istemek gibi oluyor biraz. Siz siteye ve üyelere katkıda bulunun sonra diğer üyelerin 'çok acil yardım'ınıza koşmasını talep edin.

madem em çok araştırdınız uygulamaların neden tutmadığı ile ilgili başlıklarında okumuşsunuzdur.
iyi araştırmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...